Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pogledajte video,dobar je.
    Kad bi izbacio one njegove glupe greske,bio bi stvarno vrhunski stoper.Mnogo je napredovao.
    Spoiler
    sigpic

    Comment


    • Good News: Borussia Mochengladbach close to signing Nicklas Bendtner from Arsenal. (BILD)
      Ode budala

      Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal 13m

      AW is looking at the situation at Chelsea with rumours that Jose may not be keeping all of Mata, Oscar & Ramires.
      Last edited by Wilshere_10; 12-06-13, 11:35.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Mnogo ste digli muda sa ovim brisanjem postova ali neka vam bude ...
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Oscar igra odlicno za Brazil, Mata je najbolji igrac, znaci da jedino moze da gleda Ramires-a.

          Ramires=fail...
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Gang, ja sam obrisao postove, stvarno nemaju svrhu u ovoj temi.
            http://www.independent.co.uk/sport/f...y-8655320.html

            Tesko da imamo sanse pored naftasa, al' ajde...
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Evo glavi pijani skaut se javlja na duznost...

              Sta apaurin od covjeka uradi kad treba drama isto nova osoba poslje 10 sati sna

              Odlucio sam da se danas ne zamaram glasnima, sto znaci da ce izletit neka bomba i onda cu morat da provjeravam
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                Gang, ja sam obrisao postove, stvarno nemaju svrhu u ovoj temi.
                http://www.independent.co.uk/sport/f...y-8655320.html

                Tesko da imamo sanse pored naftasa, al' ajde...
                Volio bih da sam procit'o sta pise, kad si vec obrisao...
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                  Gang, ja sam obrisao postove, stvarno nemaju svrhu u ovoj temi.
                  http://www.independent.co.uk/sport/f...y-8655320.html

                  Tesko da imamo sanse pored naftasa, al' ajde...
                  Samo ti brisi , evo sada cu lepo reci posle dve godine ovo je moj poslednji post u ovoj temi , uzivajte .
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Gagi za novog moderatora ! Stvarno ne vidim razloga za brisanje postova iz ove teme, jer ako bi se iz ove teme obrisali svi postovi koji nemaju veze sa Arsenalom, ova tema bi imala manje od 400 strana.

                    Comment


                    • Jest ja sam sam napisao 200 strana i pisao sam sve sto nije vezano za Arsenal
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • ja sam mislio da se postovi brišu samo kada su prisutni elementi vrijeđanja.....

                        a Aki ako je to istina što kažeš, tebe treba odstraniti sa ovog foruma....
                        Last edited by ognjen; 12-06-13, 14:33.

                        Comment


                        • Postovi se brisu kada nemaju veze sa temom, ne samo kada je u pitanju vredjanje. Odredjeni nivo sprdnje je svugde dozvoljen, samo sto se kao i uvek pretera, pa se postovi ili premeste u off temu ili obrisu. Ne mora biti vredjanje da bi se post obrisao. Sada se jos treba poceti razmisljati da se brisu i razne gluposti koje se kace od izvora tipa sportal, sportske itd..
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Jest ja sam sam napisao 200 strana i pisao sam sve sto nije vezano za Arsenal
                            Zaboravio sam dodat hashtag pa evo sad da ga dodam #sarcasm

                            Inace da ne bude da sam ispiso 3 k postova offtopica ovdje...

                            "@samuelj29060: #AFC activated Fellaini's £22m buy-out clause. They're only team to bid. Player on holiday. Movements in a few weeks.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Da razbijem ovo samocitiranje. Jedan klasik u cast sad vec bivseg igraca Arsenala:

                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Kakve veze ima liverpul sa arsenalom?

                                Comment

                                Working...
                                X