Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Prije 5 godina, ova dva lika su igrala i pobjedili Pepovu Barcelonu!

    Danas sta ce biti, vidjet cemo!!
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment



    • sigpic

      Comment


      • Mi danas ne gubimo!
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Originally posted by Topdzija View Post
          Mi danas ne gubimo!

          sigpic

          Comment


          • Mi smo imali preko 60 suteva u zadnje dvije tekme i dali smo 2 gola. Otvorit ce se jednom, samo je pitanje da li ce veceras to biti ili ce jadni van Gaal da plati poslom ceh frustracija napadaca Arsenala.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Mi smo imali preko 60 suteva u zadnje dvije tekme i dali smo 2 gola. Otvorit ce se jednom, samo je pitanje da li ce veceras to biti ili ce jadni van Gaal da plati poslom ceh frustracija napadaca Arsenala.
              Al cemo vecaras bas malo suteva imati,tipa nekoliko,tako da to sto sutnemo da udjebitna je disciplina,crveni nikako,i sto usko da igramo odbranu,a da sirimo na krila kad napadamo kontre,videcemo ,uglavnom ne bi se bunio i nesto ovako da bude
              Spoiler
              sigpic

              Comment


              • Drugacije ova Barcelona igra potpuno od one pod Pepom. Ono sto je igrao Bayern to je igrala i Barcelona. Sada su direktniji, mnogo direktniji.

                Rekao Wengerica da nema vise Xavia da im drzi vezni red sa 100+ pasova svaku tekmu. Sada se igra brze. Tu Arsenal moze da ima priliku, da pritisne u odredjenim segmentima.

                Bayern je izgubio na Emiratima onog trenutka kada je Xabi Alonso izasao. Ne vjerujem da Rakitic, Buskec i Iniesta mogu da imaju takvu kontrolu kao sto je imao Alonso sa Vidalom i Tiagom.

                U svakom slucaju vidjet cemo.

                Postoje indicije da je Arsenal juce trenirao sa visokim presingom, sta li ce to znaciti pitanje je. Samo defanzivna linija mora biti dublje, inace ce Pero najebat.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ocekivano,idemo
                  Last edited by Jack; 23-02-16, 18:42.
                  sigpic

                  Comment


                  • Aj nek nam je sa srećom...

                    Comment


                    • Ja sam zadovoljan igrom. Ne secam se kada su igraci pokazali ovoliko zelje, srcanosti, discipline i zelje. Gol ne umemo da damo, to treba nekako resiti. A, to sto nam je Mesi dao gol, pa nije Zigic, majku mu..

                      Comment


                      • Ja stvarno evo kontam mjesecima po kojem triku Flamini dobiva minute i na kraju skontam valjda po istom onom triku da je lik jebeni milijarder.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Voleo bih da vidim da igraju ovakav presing u PL, mislim da bi doveo do jos vise sansi pa tad valjda neka mora uci u gol..

                          Comment


                          • Nemam mnogo toga sta zameriiti,igrali su,nisu se povukli,al par stvari moram ipak,nije mi jasno i dalje,sto mora Ox da pocinje,po kojoj je logici on bolji od Joela,sto je Ziru dodao duhu onu loptu u sjajnoj prilici za sut,pas sta god,,i min.posle toga primismo gol i na kraju, kralj kraljeva Metiju Flamini,stvarno Arsene ne razumem,al ono trudim se, ne vredi,..Dovedes igraca u zimskom prelaznom na toj poziciji,i jos odigra i vise nego solidno prethodni mec i ti ga ne stavis ni na klupu

                            Idemo po 3 boda na OT
                            sigpic

                            Comment


                            • Kako fudbaler poput Flaminija uopste i moze da igra u ekipi koja se bori za trofeje?
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Ox zaboravio muda kod kuce.

                                Comment

                                Working...
                                X