Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aki, javljaju mi ljudi sa terena da ce Sancez u narednim danima postati igrac Sitija.

    Kakve su tvoje informacije?

    Comment


    • Moje informacije su da Alexis nece biti prodan, kako god, produzio ili ne produzio ugovor.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Nisu to nikakve informacije, Aki zaboga, Wenger sam izjavio.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Prosle nedelje je bilo Bayern a sad City, sta je za sledecu nedelju ostalo, da nece mozda i on u paketu sa Belerinom u Barsu?

          Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
          Last edited by krele90; 07-06-17, 15:39.

          Comment


          • Nece ni Hektor biti prodan sve dok je Wenger u klubu, a on moze kmecat koliko hoce.

            Jos je godina Svjetskog, ako misli da ide u Rusiju, nek obrije glavu, zatvori usta i ufati se lopte.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by Ognjen View Post
              Kada Venger uzima najtalentovanije igrace iz Barselonine akademije onda je on majstor i to je Vengerov stil, to je njegov nacin, stari lisac.

              A to sto bi neki uzeli cijeli budzet je tek sjajna logika, jbg i ja bi uzeo neciji budzet ali ne ide to tako. Nece Barselona ustupiti racun Arsenalu i reci evo uzmite sebi koliko hocete. Taj transfer ce biti oko 40 miliona evra najvise, naravno ako uopste i dodje do tog transfera.

              Mada dosta navijaca Barselone na tw-u, mislim na ljude koji pisu ozbiljne analize a ne na najobicnije simpatizere, ne bi Beljerina ni za dz uzeli.
              A jeste Ogi, za onog Gomesa ste davali 70 miliona, a za Hektora 40, pa ne ide to .

              Comment


              • Last edited by Jack; 07-06-17, 16:52.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Princoni View Post
                  A jeste Ogi, za onog Gomesa ste davali 70 miliona, a za Hektora 40, pa ne ide to .
                  Maksimum 50 miliona, tesko preko toga jer Benfika navodno trazi za Semeda 50 miliona evra koji je navodno alternativa.

                  Comment


                  • Originally posted by Ognjen View Post
                    Maksimum 50 miliona, tesko preko toga jer Benfika navodno trazi za Semeda 50 miliona evra koji je navodno alternativa.
                    Ne moze reprezentativac Spanije pred kojim je gotovo jos cela karijera da vredi isto koliko i Semedo. A da ne govorimo o tome da se Hektor obavezao na sestogodisnju vernost. Znaci 70 miliona minimum
                    Last edited by Lion; 07-06-17, 18:02.

                    Comment


                    • To je nesto drugo, ja sam isao sa pozicije koliko Barselona moze platiti i ne vjerujem da ce ici preko toga. Sasvim je druga stvar koliko bi trebalo platiti Hektora s obzirom na to sto si naveo.

                      Comment


                      • Ne dolazi u obzir. Dokazan u PL, najbolji asistent lige s desnog beka u zadnje 3 sezone, najjaca liga svijeta, vrhunski klub, igrao i u LP. Citava karijera pred njim, ugovor na 6 sezona od 5.5m godisnje.

                        Samo da razmislite o dovodjenju treba da ponudite 33m funti, a onda ga uduplati jer ga mi toliko cijenimo i uracunati kumulativnu inflaciju od 10% za naredne tri sezone i to izadje na nekih 80m. Funti.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Ognjen View Post
                          To je nesto drugo, ja sam isao sa pozicije koliko Barselona moze platiti i ne vjerujem da ce ici preko toga. Sasvim je druga stvar koliko bi trebalo platiti Hektora s obzirom na to sto si naveo.
                          Nemoj da se obmanjujemo, Ognjene. Govoriti da Barselona nema vise od 50 miliona za najperspektivnije desnog beka danasnjice, pa to nema nikakvu logicku utemeljenost . Moze Barsa da iskesira tog Semada, ali svi znamo da nije to prava stvar, da taj Semedo nema Barsin DNK

                          Comment


                          • Uhh, zaboravio sam Barcin DNK da uracunam, to je jos 10%, sto znaci negdje 88m, i jos bonusa 12 m za performanse eto ga stotka.

                            Znaci moj Ogi, nista bez stoje.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ja bih radije doveo Gangaru doveo iz Arsenala, znam da ima bolji centaršut od Bellerina.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Kad zveknem vinjak,dva pogađam centaršuteve kao glinene golubove u luna parku

                                Što se Beljerina tiče dečko je sasvim solidan desni bek sa tim što može dosta ofanzivno da igra.Fitnes mu je savršen,tehnika solidna i ja ga ne bih menjao u skorije vreme.Skoro je potpisao ugovor tako da će cena biti paprena,ako hoće ovi iz Farselone nek izvole
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X