Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nece se taj prodati u PL, kad ti brat lepo kaze.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by KingEric7 View Post
      Nece se taj prodati u PL, kad ti brat lepo kaze.
      Pricam to ovde mesec dana, ne slusaju braca. Jos Aki napisao sve dogovoreno sa Rooneyem, a nigde to ni ne pise u tweetu, bas mu je Wenger sredio platicu od oko 250k...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ma nema nikakve logike da United prihvati ponudu Arsenala koja sigurno nece biti ni blizu one koju bi mogli dobiti od Francuza(jednih ili drugih),pa cak mislim i da bi Chelsea ponudio vise,Unitedu,a i njemu....
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Potvrdjeni su sastanci sa 2 kluba, jedan iz engleske, drugi van otoka.. Ako su bili inicijalni pregovori sa igracem znaci da se tu nesto dogovorilo cim ovaj zeli njega...
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Nisam ga upoznao, ali sam prilicno uvjeren da Runi ne zeli iz engleske, kao i da zeli iz Mancestera. Malogradjanima ga nece dati, kao ni Celziju, a i Arsenal ce postati daleko jaci ako ovaj dodje, ali je opet njima najbolja solucija. Nemam pojma. Ne volim ga, a volio bih da dodje samo zbog RvPa, koga takodje nisam volio. Isto tako mi se cini da ili je Wenger cvrsto odlucio da napadne titulu, pa ce tu doci 2-3 imena poput Felainija, Runija, Higuaina i sl. ili ce to opet biti neki super zajebani talenti od kojih se ocekuju vrhunski rezultati tek za 2 godine. Dakle, ili se otvaramo potpuno ili nikako.
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • ma Rooney će ostati u ManUTD, ovoliko priče u zadnje vrijeme po engleskoj štampi da nije zadovoljan u klubu mi je skroz neuvjerljiva, znači ljudi počeli pisati šta im padne na pamet, svaki dan neka informacija koja je totalno suprotna od one juče...

              Comment


              • Potvrdjen je interes Wengera u Rooney-a, nikakve dogovore nisam video, plus, Shepard je poznat kao "reliable" source. Nema nista od toga...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman91 View Post
                  Potvrdjen je interes Wengera u Rooney-a, nikakve dogovore nisam video, plus, Shepard je poznat kao "reliable" source. Nema nista od toga...
                  ma problem je taj što Arsenal ne može parirati ovim bogatašima kada je riječ o dovođenju tih zvučnih imena

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Potvrdjen je interes Wengera u Rooney-a, nikakve dogovore nisam video, plus, Shepard je poznat kao "reliable" source. Nema nista od toga...
                    Majke mi volio bih da dodje samo zbog tebe .
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • Originally posted by soe View Post
                      Majke mi volio bih da dodje samo zbog tebe .
                      Voleo bih ja Messia u LFC, jbg...

                      Fellaini je vec realan, mislim da je Arsenal prvi tu, doduse jedini klub za sada, ne sumnjam da ce se Moyes ukljuciti u trku.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        Voleo bih ja Messia u LFC, jbg...

                        Fellaini je vec realan, mislim da je Arsenal prvi tu, doduse jedini klub za sada, ne sumnjam da ce se Moyes ukljuciti u trku.
                        Ma idu po Thiaga oni, nama Fellaini. A i cini mi se da su pregovori vec odmakli, tako da smo definitivno u pol-poziciji.
                        Jack i Fellaini
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • jes vala ovaj Freshko samo mraci ovdje, idi ba ganjaj one mlade talente po spaniji kao Rodgers Oh wait, pa to je Wenger vec uradio pokupivsi jos jednog talenta La Masiji

                          Rekao sam da cu napisati analizu transfera kada budem imao vremena, al moram da vam objasnim jednu stvar prije vremena

                          Kada je u pitanju high profile transfer sa mega zvjezdom onda se uvijek odrze kao ti "tajni" sastanci/telefonski pozivi u kojima se vidi da li je igrac zainteresovan da predje u drugi tim. Tu se vec vise manje srede stvari oko plate.. Bukvalno kao sto u filmovima poslodavci napisu brojku na salvetu u restoranu potencijalnom zaposleniku i onda ga pitaju da li bi je prihvatio.. E tako je i kod transfera, nema papirologije vec se sve dogovori in principal(ne znam prijevod ove rijeci zavrsio sam skolu na engleskom :P ). Te tako se zna da li ima uopste svrhe ulaziti u pregovore sa timom koji ima igracev ugovor u svom vlasnistvu...
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            jes vala ovaj Freshko samo mraci ovdje, idi ba ganjaj one mlade talente po spaniji kao Rodgers Oh wait, pa to je Wenger vec uradio pokupivsi jos jednog talenta La Masiji

                            Rekao sam da cu napisati analizu transfera kada budem imao vremena, al moram da vam objasnim jednu stvar prije vremena

                            Kada je u pitanju high profile transfer sa mega zvjezdom onda se uvijek odrze kao ti "tajni" sastanci/telefonski pozivi u kojima se vidi da li je igrac zainteresovan da predje u drugi tim. Tu se vec vise manje srede stvari oko plate.. Bukvalno kao sto u filmovima poslodavci napisu brojku na salvetu u restoranu potencijalnom zaposleniku i onda ga pitaju da li bi je prihvatio.. E tako je i kod transfera, nema papirologije vec se sve dogovori in principal(ne znam prijevod ove rijeci zavrsio sam skolu na engleskom :P ). Te tako se zna da li ima uopste svrhe ulaziti u pregovore sa timom koji ima igracev ugovor u svom vlasnistvu...
                            Haveru nismo mi ostali retardirani .
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Originally posted by soe View Post
                              Haveru nismo mi ostali retardirani .
                              Ali neki se ponasaju tako. No offence..
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Oh wait, pa to je Wenger vec uradio pokupivsi jos jednog talenta La Masiji


                                da da i onda će kada taj talenat postane TOP Player Barsa pokucati na vrata Arsenal-a....

                                Comment

                                Working...
                                X