Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 4 asistencije u 34 nastupa evo nasao sam,premalo...

    Na kraju krajeva on je meni tipican ziheras,bas pretjeruje.Ok ima to svojih dobrih momenata jer je miran i donosi stabilnost ekipi,ali isto tako ima momenta kad npr izgubi loptu na centru protiv Chelsea i pokloni pobjedu ili kad promasi penal protiv Fulhama za pobjedu,sve ima svoju cijenu
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Aksone hos da ti ih nabrajam jednu po jednu?

      Gervinho protiv Sotona na Emiratima

      Podolski protiv Fulhama na Emiratima

      Walcott protiv QPRa na Loftusu

      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Uz duzno postovanje najveci ziheras na svojoj poziciji,ima boljih ima gorih,ali 99% njegovih dodavanja je prvom do sebe ili prema stoperima...ispravite me ako grijesim ali ja ne znam da li imao asistenciju ove sezone u 30 i kusur nastupa u PL,veznjak je ipak;)
        Nema ni Moussa asistencija pa je opet najjaci na svojoj poziciji, nije uvek do veznjaka Akane.
        Zadivio bi se koliko statistika ide u prilog Arteti ove sezone, i da je bio itekako koristan.

        A Aulas je ista budala kao i Nicollin koji je govorio 2011. da Giroud vredi 40m. Ne bi se obazirao na to, 10-15m i vas je, plus jos godinu dana u ugovoru mu ostalo...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Aksone hos da ti ih nabrajam jednu po jednu?

          Gervinho protiv Sotona na Emiratima

          Podolski protiv Fulhama na Emiratima

          Walcott protiv QPRa na Loftusu

          - Sjecam se da je Arsenal nabio Svece,ali kroz maglu se samo sjecam sta se desavalo
          - Sto se tice ove druge sjecam se dva gola Girouda,promasen penal Artete i Berbatova majstora
          - Sjecam se gola Walcotta,ali eto promaklo mi je da je Arteta bio asistent,mislio sam da je Cazorla

          Nisam mislio bas toliko bukvalno,poenta mi je bila skroz drugacija;)

          Fresko,Moussa konstantno ide u igraca prema naprijed i donosi loptu na 25m od protivnika,Arteta to nikad ne radi,samo vraca loptu nazad ili je daje prvom do sebe desno ili lijevo
          Last edited by AK47; 26-05-13, 23:16.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Nicolini je govorio da Giroud vrijedi 50 m proslje godine u martu..

            Inace sad sam prelistao malo i na 312. stranici pise Freshko "Giroud je strasan igrac"

            Ja sam dosao na 313. stranici proslje godine nakon izjave van Persia, od tada sam napravio ovu temu sa svojim kontraverzama i prijateljima tobdzijama najaktivnijom na forumu

            Bit ce hiljadarka prije 1. jula izgleda
            Last edited by maliajnstajn; 26-05-13, 23:22.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Fresko,Moussa konstantno ide u igraca prema naprijed i donosi loptu na 25m od protivnika,Arteta to nikad ne radi,samo vraca loptu nazad ili je daje prvom do sebe desno ili lijevo
              Pa kad ima fizicke predispozicije za to, Arteta je vise povuceniji tip igraca, ali nije mi bila namera da ih poredim. Kazem ti, iznenadio bi se statistikom, dosta njegovih pasova ide napred, a odigrao ih je 2700+ a procenat 91%. Dobar je to igrac, necu da preterujem i da govorim neke nebuloze, ali koristan je dosta.
              Dosta toga mozes uvideti i planom igre gde se Wenger vise ove sezone odlucio na igru preko krila, pa su Walcott i Podolski zavrsili sezone sa po 10+ asistencija, kao i Santi kada igra na krilu.
              Last edited by Freshman; 26-05-13, 23:25.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Pa kad ima fizicke predispozicije za to, Arteta je vise povuceniji tip igraca. Kazem ti, iznenadio bi se statistikom, dosta njegovih pasova ide napred, a odigrao ih je 2700+ a procenat 91%. Dobar je to igrac, necu da preterujem i da govorim neke nebuloze, ali koristan je dosta.
                Ma moguce naravno da grijesim ne kazem,ali dosta utakmica Arsenala sam gledao ove sezone,skoro sve mogu da kazem i meni je slika u glavi,vracanje pasa nazad,nikakav rizik u igri, Allen style
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Jel moze Grenier i po krilu da igra? Ako igra samo u vezi to bi znacilo da Rosicky ide

                  Comment


                  • Bolje neka ti Freshko odgovori, ali sumnjam da ce ići, pre ce da odu ovi mladji-Coquelin i Frimpong, a ja se nadam i Diaby.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Aki je ok da ga zovete,ali Akisa je zasticeno autorski jer mene mandusic tako zove unazad pa sigurno godinu i po dana...da je neko drugi ne bi rijec rekao,ali mandusiceva se mora stovati u nasoj zajednici
                      Akane miran

                      Sto se Artete tice covek je prekomandovan na DM i jbg jesu asistencije malo zakazale i sve ali je uneo stabilnost na sredini terena koliko toliko.Grenier mi je nelogicno pojacanje ako bude nastavio da igra CM , jedino ako ga ne prekomanduje na stranu nemam pojma ni sam :S Ne treba razdvajati tandem Arteta,Remzika,Jack dokle god pruzaju solidne partije :/
                      Last edited by Lord Gangarić; 27-05-13, 00:33.
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                        Jel moze Grenier i po krilu da igra? Ako igra samo u vezi to bi znacilo da Rosicky ide
                        Odgovorio sam vec Wilsherici, moze po potrebi, ali ne bi valjalo, jer nije toliko brz za krilnog igraca. On je onaj pravi kreator, moze da igra i pozadi kao zadnji vezni i kao centralni jer ima strasan "passing range", ili kao 10-ka sto mu je najbolja pozicija. Koji ce vam Rosicky koji ima jednu nogu, ovaj podjednako bije sa obe, a pogotovo desnom...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Odgovorio sam vec Wilsherici, moze po potrebi, ali ne bi valjalo, jer nije toliko brz za krilnog igraca. On je onaj pravi kreator, moze da igra i pozadi kao zadnji vezni i kao centralni jer ima strasan "passing range", ili kao 10-ka sto mu je najbolja pozicija. Koji ce vam Rosicky koji ima jednu nogu, ovaj podjednako bije sa obe, a pogotovo desnom...
                          Malo si se zeznuo ovde Rosicky je podjednako dobar i sa levom i sa desnom
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Ako Grenier dodje, dolazi i Joveta, a mi prelazimo na 442
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Originally posted by Freshman91 View Post
                              Odgovorio sam vec Wilsherici, moze po potrebi, ali ne bi valjalo, jer nije toliko brz za krilnog igraca. On je onaj pravi kreator, moze da igra i pozadi kao zadnji vezni i kao centralni jer ima strasan "passing range", ili kao 10-ka sto mu je najbolja pozicija. Koji ce vam Rosicky koji ima jednu nogu, ovaj podjednako bije sa obe, a pogotovo desnom...
                              Ne diraj Rosickog, ne bi ga menjao ni za deset Greinera .
                              Ako je klasican play i amf, onda sigurno ne dolazi da zameni Diaby-a i Kokelana koji su box to box ili Frimponga kao dm, tako da ga jedino vidim kao nekog ko ce doci umesto Tomasa

                              Comment


                              • Originally posted by prskaj View Post
                                Sportklub forum = Arsenal London tema

                                Jebes mi mater ako ste vi normalni, do sad ste doveli jedno 436 igraca i prodali jos toliko, Giroud dobio zlatnu kopacku 7 puta, Jovetic potpisao za vas klub 3 puta i 5 puta vas napustio

                                Najludja ste ekipa <3
                                nisam se odavno ovako ismijao hahaha
                                www.balkansimracing.com/forum

                                Real cars. Real racing. Dobrodosli

                                Comment

                                Working...
                                X