Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To ja govorim vec par sezona za Wilshera da mnogo davi loptu i usporava igru, al opet, ko mene slusa?
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Jack nije veliki talenat, on je veliki igrac. Njegov stil ne usporava igru i ne davi loptu i zapravo je njegov stil ono sto ga cini posebnim, jer takvu kontrolu i brzinu sa loptom u nogama malo ko ima, pa tome pridodajmo tehniku i snagu koja je evidentna. Nismo mi vec dugo Jacka gledali kad je potpuno fit pa smo zaboravili kakav je zapravo. Lopta je uvijek priljepljena za njegovu nogu i rjesava je se tek kad protivnik reaguje sto je genijalna osobina sa kojom se istovremeno izbacuje protivnicki igrac ( cesto i 2-3 ) i istovremeno uposljava saigrac. Problem jeste sto takav stil igre donosi ogroman rizik od povrede. Ipak, suludo je i nebulozno sugerisati mu da to promijeni jer bi tim izgubio dobar dio svojih igrackih osobina i postao prosjek!
      Last edited by Ves; 16-01-16, 09:06.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Rekao sve brat moj Veseli. Nema se sta dodati.

        Jack je specijalan talenat koji je izdominirao vezni red Barcelone sa Xaviem, Iniestom i Buskecom sa samo 19 godina.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Wilšer je školski primer talenta bez mozga .
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Ja bih voleo da cujem misljenje navijaca ostalih klubova sa foruma u vezi Jacka Wilshera.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Ne dirajte mi Wilsericu ,ih kad bi sledeca sezona bila injury free ,milina mi njega gledati,pored svog talenta,njegova posveenost klubu, i igri je za svaku pohvalu,valjalo bi da ode na euro,za repku je igrao dobro uvek
              sigpic

              Comment


              • pored evidentne tehnike i dobre kontrole lopte,cesto gnjavi i to mu je najveca mana,a moze da bude vrhunski veznjak..
                MESSI 10

                Comment




                • Le Panj postao Le Tatitza fudbala

                  Comment


                  • Iako nisam rad da ovo kažem maneken je definitivno najprijatnije iznenađenje ove sezone . Svi smo očekivali da Sančez izdomonira kao prošle ali u stvari je Žiru preuzeo "carry" poziciju i ako ovako nastavi biće ovo defnitivno njegova najbolja sezona
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Pa evo ga vec je u sijecnju dostigao ucinak golova iz cijele prve sezone. Ide on ako ovako nastavi preko 25 golova ove sezone, samo da se ne ozljedi.

                      Pisao sam vec jednom, meni se cini da Aleksa i Lepi ne mogu zajedno igrat. Pogledajte samo kako je Sanchez igrao prosle sezone kad Girouda nije bilo zbog ozljede par mjeseci, kakvu je masu golova zabio, a kasnije kad se Lepi vratio zabio svega nekoliko do kraja sezone.

                      Meni se cini da njemu Giroud smeta na terenu, blokira mu prostor masu puta...

                      Comment


                      • Pljuvao sam po mnogima, ali me niko nije razuvjerio i napravio vecu razliku od Zirua!
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Giroud je podcjenjen oduvijek, a samo je trebalo da popravi realizaciju sto jest uradio i radi kontinuirano, a takoder iskoristio je napokon svoju masu i fizikalije da kako spada ulazi u duele sa stoperima. Sjecam se da ga je svaka susa otresala o pod kad je tek dosao.

                          Comment


                          • Must Win sutra. Ako izgubimo najebali smo.

                            Hidinka cemo lako rijesiti, al Stoku tesko
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ja sam rekao da cu bit zadovoljan sa 7 bodova nakon Stokea, Chelsea i Liverpoola, sad cu spustit granicu i na pet, barem da jednu pobjedimo. Stoke ce biti veliki pokazatelj na cemu smo

                              Comment


                              • Nesto nas ne vole tamo ja mislim Al ocekujem pobedu nece biti nimalo lako ,obicno dobro odgovorimo posle poraza ili remija,Voleo bi sa klupe da udju novajlija i Alexis,po mogucnosti kad osiguramo rez.tipa kod 0 4




                                http://www.gettyimages.nl/search/eve...t=best&phrase=
                                Last edited by Jack; 16-01-16, 20:10.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X