Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gotova je stvar Eleney, zajebaje FA oko radne dozvole, promjenili pravila ljetos pa je sad peglanje. Al je to gotovo.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Egipcanin se dovodi jer Arteta ide u trenere, Flamini ide da spasava svijet, a Rozza vjerovatno u MLS na sezonu.

      Potrebno je popuniti roster.

      Prica se stidljivo i o Rabbiotu, al to su vjerovatno price za ljeto, 15m je cifra za njega.

      Trik sa Aubom je da on moze LP da igra ako se ne varam, plus je u zivotnoj formi, a Wengerica ga godinama gotivi.

      Realno gledajuci ocekujem samo Eleneya sada, a za ljeto, vidjet cemo.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ljudi, srecan Bozic svima koji ga slave, nemojmo tako pesimisticno Danas je divan dan, pada sneg, valja prastati drugima, pa oprosti i ti Gokara Vengeru. Zivi bili, sve najbolje

        Comment


        • Rabio i Auba bi bila lepa pojačanja, ne neki veliki apgrejd, ali ipak apgrejd, plus duži roster.
          Last edited by goku; 07-01-16, 13:26.

          Comment


          • 60 milione eura Gorane ne dajes za produzavanje rostera nego da rijesis titulu,a jos pricamo o Wengeru i njegovoj skrtosti pa ti vidi sta njemu mora da radi igrac da bi dao toliko love
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              60 milione eura Gorane ne dajes za produzavanje rostera nego da rijesis titulu,a jos pricamo o Wengeru i njegovoj skrtosti pa ti vidi sta njemu mora da radi igrac da bi dao toliko love
              Jel ti misliš da oni ne bi bili pojačanja? Jel misliš da nema nameru da ih dovede? Jesam li te dobro shvatio.

              Kad bi se sa 60 milki rešavala titula Totenhem bi to odavno završio.
              Last edited by goku; 07-01-16, 13:33.

              Comment


              • Originally posted by gokara View Post
                Jel ti misliš da oni ne bi bili pojačanja? Jel misliš da nema nameru da ih dovede? Jesam li te dobro shvatio.

                Kad bi se sa 60 milki rešavala titula Totenhem bi to odavno završio.
                Bili bi pojacanja,ali Auba za 60 miliona je previse jednostavno se kosi sa zdravim razumom.Januar,prilagodba na ligu,njegova brzina,ali krhkost i neprovjerenost na ovoj razini placas 60 miliona eura.Naravno ne rjesava se titula bukvalno sa 60 miliona nego ako nekoga placas 60 miliona kao pojedinca i to u januaru onda mora da otkida i to bez sumnje...jer pazi ne pricamo mi o Benzemi,Higuainu ili eto Cavaniju pa da covjek da te pare i ne trepne

                Meni je Auba bas ogranicen igrac i nikad ga ne bi doveo kao neku opciju broj 1 na spicu za narednih 3,4,a mozda i vise sezona
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Abumejang je samo malo bolja verzija Walcotta, nista spektakularno.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Originally posted by Topdzija View Post
                    Abumejang je samo malo bolja verzija Walcotta, nista spektakularno.
                    A sta fali malo boljoj verzi Wolkota imati u timu(teo kad je u formi je nezaustavljiv),plus mislim da je vise od malo bolje verzije jer skok igra igra mu je mnogo bolja od Wolkotove,plus sa Mesutom u timu on bi eksplodirao jos vise,njega i Zirua kao napadacke opcije mislim da je pravi izbor.Razlicite opcije za reazlicit stil protivnika...

                    Al opet mislim da Dormund nije lud da ga proda sad u jan.moguce na leto,a sad cena nije sitnica,ako se ima love,a verujem ima se, ja bi pokusao,al ne pitam se ja
                    Last edited by Jack; 07-01-16, 16:28.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sancez ipak nije spreman za subotu.

                      The bad news of the week is that Alexis is not quite ready. It is a precaution because of his hamstring, and it takes a few more days. He’s not bad but he’s not ready.
                      Read more at http://www.arsenal.com/news/news-arc...sGsGTQ7qzOA.99
                      Last edited by Ves; 07-01-16, 18:40.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Ma ni ne treba da igra u kupu i ako je spreman. Ove god FA manje vise, bitno je titulu obezbediti a tu nam je preko potreban.

                        Comment


                        • Reko Vengerica da ce Elneni biti gotov za dva, tri dana, a Sancez nece biti spreman ni za Liverpul..

                          Comment


                          • BILD pise da placamo otkupnu klauzulu za Hovedesa

                            Comment


                            • Kolika je klauzula Hovedesu ? Ja sam njega dovodio u FMu gotovo stalno .
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Navodno 10-ak miliona. Kad pogledas koliko su placali Mangalu, Otamendija, Lovrena, Blinda i slicne ovo za Howedesa dzaba, pljunuo bih pare odmah, a moze da igra i CB i LB.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X