Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gnabri vracen sa pozajmice http://news.arseblog.com/2016/01/ser...est-brom-loan/

    Imao jedan period gde je igrao sasvim solidno za nas,posle je stao,ne znam dal zbog povrede ili forme,il ne igranja..,Uglavnom trebaju mu utakm.koje u WBA nije dobio ,i koje opet nece dobiti kod nas,jedino ako OX nastavi sa ovom losom formom,ja bi njega u Championship do kraja sezone pa da vidimo jel ostalo sta od njega
    sigpic

    Comment


    • Comment


      • sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Ne svidja mi se nikako ovo njegovo aktivno pracenje Reala. Msm, sto nikad ne pise o Salkeu ili Werderu? Znam da zvucim ko posesivna kucka, al sta bi.

          Nego, wtf?
          http://www.sportske.net/vest/transfe...er-249001.html
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Pise Mesut o staroj ljubavi ponekad,al nova je bolja,ne ide on nikuda bre
            za Troy Deeney klasicne spekulacije,ne verujem mi da uopste razmisljamo napadaca da dovedemo,al ako ce vec dovodimo iz Wotforda daj Ighala
            Last edited by Jack; 05-01-16, 18:52.
            sigpic

            Comment


            • Aubemeyang se pominje jedino onako ozbiljno pored Eleneya
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Troy Deeny je 3 meseca lezao u zatvoru, ne voli Vengerica takve

                Comment



                • sigpic

                  Comment


                  • Kako se ja ovog nisam setio Nema šta sledeće dete mi se zove Lima Njaštnjna po velikom magu i legendi ovog foruma
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Kike ponovo udara

                      sigpic

                      #WengerOut

                      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                      Come on you Gunners!

                      Comment


                      • Brat moj Gangara

                        Rekoh ja neki dan, Aubemeyang je jedino ime od napadaca koji se ozbiljnije spominje sa Arsenalom. Trik je da ce trebati 40m funti, a pitanje je hoce li Wengerica pljunuti te pare u januaru, a ima ih.

                        Vidjet cemo.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Pa da li je realno da se pored Lakazeta ide na ovu prevaru Aubu

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Brat moj Gangara

                            Rekoh ja neki dan, Aubemeyang je jedino ime od napadaca koji se ozbiljnije spominje sa Arsenalom. Trik je da ce trebati 40m funti, a pitanje je hoce li Wengerica pljunuti te pare u januaru, a ima ih.

                            Vidjet cemo.
                            Šta ćemo videti? Gledamo isti film već godinama. Vengerica pare neće pljunuti, ali će zato opet svim navijačima pljunuti u lice. On zadnjih godina kupuje samo jaja A klase, a tih jaja nema u prodaji. Aubamejang je B klasa i ne bih imao ništa protiv da dođe, ali problem je što profa to više ne kupuje. Kad bude mogao da kupi Benzemu, Iska, Kavanija, Grizmana, Pogbu i slično kupiće, ako ne, idemo dalje za iste pare.

                            Ovaj prelazni rok niko ne dolazi, to je jasno kao dan.

                            Comment


                            • Kako niko?

                              A onaj iz Bazela?
                              sigpic

                              Comment


                              • Pa valjda ce doci, to je koliko sam shvatio gotova stvar.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X