Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baj d vej Arsenal je prvi na fairplay tabeli premier lige odma iznad Spursa
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Polako sa hejtom Wilshere, jos prelazni rok nije ni poceo .

      Nema teorije da Wiliams kao kapiten Svonsija dolazi u Arsenal da bi bio cetvrti stoper.

      Comment


      • Bild are reporting that
        Arsenal have bid €16m
        for Leverkusen striker
        Stefan Kießling
        (Bundesliga top scorer).
        Kießling is already
        understood to have
        agreed a 4-year deal at
        Arsenal but are waiting
        for Leverkusen to secure
        a replacement
        (Aubameyang) to
        announce the deal.

        Zanimljivo...

        Comment


        • Ovo vezano zza Kislinga je fejk koji je tviter smislio.. za sad nema clanka u bildu...
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Kaže mi prijatelj koji navija za Juve da ga zovu hobotnica, da odlično čita igru, da je jak u defanzivi, da ima izuzetan šut, ali da je psihički nestabilan:

            Last edited by Ves; 29-05-13, 18:17.
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Ko je hobotnica o.O?

              Comment


              • Sanse da njega dovedete su vam iste kao i za Messia
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                  Ko je hobotnica o.O?
                  Za Pogbu je rekao. Zasto?
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Sanse da njega dovedete su vam iste kao i za Messia
                    Ne gledam nesto zabare, ali mi ovaj kaze da ne dobija toliko prilika jer je mlad. Kaze da bi ga za 15 vjerovatno pustio Juve. Pojma nemam. Kontam da je najvise do igraca, tj. sta on zeli.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Originally posted by Ves View Post
                      Ne gledam nesto zabare, ali mi ovaj kaze da ne dobija toliko prilika jer je mlad. Kaze da bi ga za 15 vjerovatno pustio Juve. Pojma nemam. Kontam da je najvise do igraca, tj. sta on zeli.
                      Vjeruj mi da te neko bas lose informisao

                      Conte je bukvalno odusevljen kako igra Pogba,fantastican BTB veznjak u najavi sa svim mogucim atributima.On je dobio priliku ove sezone i pokazao se fenomenalno.Prezadovoljan je sa Juventusom,a i ovi s njim.Znaci slobodno mogu da ti kazem da ne postoji ni sansa od 1% da ce on otici,osim u slucaju neke bolesne ponude,a i tada nisam uvjeren da bi ga pustili...vjeruj mi da ne pretjerujem stvarno je ovako
                      Last edited by AK47; 29-05-13, 18:27.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ma nema nista od Pogbe, lepo je rekao Akan. Covek izdominirao u ono malo vremena koliko je dobio, mlad je momak i ne moze odmah pored Vidala, Pirla ili Marchisia u prvu, ali cenim da ce vec sledece da izbaci nekoga od ove trojice. Ustvari Vidala nece sigurno, ali Pirlo zbog godina i Marchisio zbog ne tako bajne igre koje je prikazivao prosle sezone.
                        Kladim se u moj nalog na forumu da nece ici nigde Francuz, veliki potencijal zbog kojeg ce Utd i Fergie zaliti dok postoje...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Taj ti jaran bas i ne prati Juve ili se drogira .
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • Jbg covek trazio 50k nedeljno u Junajtedu sto ovi nisu hteli da mu daju i dovidjenja... steta!

                            Comment


                            • http://sportal.rs/news.php?news=102016
                              Preveli od caught offside ili kako vec . To je isti izvor koji je jos proslog meseca objavio da je Joveta Arsenalov.

                              Comment


                              • Originally posted by soe View Post
                                Taj ti jaran bas i ne prati Juve ili se drogira .
                                Siguran sam da prati, i siguran sam da se drogira ...
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X