Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I pored svih ajnstajnovih vanvremenskih, iluminatsko-masonskih veza i izvora,prvi za Greniera javljam ja,vjerovatno covjek koji se najslabije sluzi netom na ovom forumu
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      I pored svih ajnstajnovih vanvremenskih, iluminatsko-masonskih veza i izvora,prvi za Greniera javljam ja,vjerovatno covjek koji se najslabije sluzi netom na ovom forumu
      Pa vise se ne sluzis toliko slabo kad sam te ja opremio...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Pa vise se ne sluzis toliko slabo kad sam te ja opremio...
        Ne pripisuj sebi sve zasluge,KingEric je ipak najvise doprinio mom informisanju,a i ti i Wada ste ucestovovali da ne grijesim dusu
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          I pored svih ajnstajnovih vanvremenskih, iluminatsko-masonskih veza i izvora,prvi za Greniera javljam ja,vjerovatno covjek koji se najslabije sluzi netom na ovom forumu
          Uzivaj, ja sam sinoc za njega procitao i konto ko je ovaj i cisto odlucio da zavrsim sa novinama i twitterima i svime
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ma Akisi je jos Joveta u glavi imajte malo razumevanja
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Aki je ok da ga zovete,ali Akisa je zasticeno autorski jer mene mandusic tako zove unazad pa sigurno godinu i po dana...da je neko drugi ne bi rijec rekao,ali mandusiceva se mora stovati u nasoj zajednici
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by Gangrena View Post
                Ma Akisi je jos Joveta u glavi imajte malo razumevanja
                Vidis i ovo je tacno.. Kontam da mu nabavim broj telefona da mu kazem da izabere klub koji valja.. Nece me valjda puno doc iz Bosne do CG da zovem? Ili da Vlajka nafuram da mi sredi to, pa da zavrsim i transfer dok se ne olesim raznim opijatima
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Kakvog igraca uzimamo, osecam opasnu saradnju sa Jackom dogodine.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • I jos Fabregas, ja bih mogao mirno umrijeti kad bi se taj covjek vratio
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      I jos Fabregas, ja bih mogao mirno umrijeti kad bi se taj covjek vratio
                      Ma jok, opusteno i bez njega sad. DM-Jack-Grenier-levo Santi, desno Walcott i napred Joveta.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Pošto vidim da su ga svi već poslali na klupu, htio bih da naglasim kako je Arteta jedan odličan igrač, vjerovatno najkorisniji ove sezone i čovjek bez koga ne bi mogli ništa napraviti do onog momenta kad je Remzi poludio.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Aulas about Grenier to Arsenal "We can't close the door, Arsenal are a big club. Grenier told me he'll stay if we're in UCL"
                          Aulas "But if Arsenal want him, he's worth 37M€"
                          Nek se sutira u dupe od srece ako dobije i 15m, Grenieru ugovor istice 2014.
                          EDIT:
                          Thomas ‏@LeFrenchGooner 1m

                          Last summer Lyon wanted to get rid of Grenier by sending him to Nice. I'm sure Grenier still remembers that. We have our chance.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Originally posted by Ves View Post
                            Pošto vidim da su ga svi već poslali na klupu, htio bih da naglasim kako je Arteta jedan odličan igrač, vjerovatno najkorisniji ove sezone i čovjek bez koga ne bi mogli ništa napraviti do onog momenta kad je Remzi poludio.
                            Uz duzno postovanje najveci ziheras na svojoj poziciji,ima boljih ima gorih,ali 99% njegovih dodavanja je prvom do sebe ili prema stoperima...ispravite me ako grijesim ali ja ne znam da li imao asistenciju ove sezone u 30 i kusur nastupa u PL,veznjak je ipak;)
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Imao je 6 asistencija, i jeste nama valjao do sad, ali se nadam da ce nam ambicije porasti dogodine. Ako se to desi, ipak je on za klupu, i da udje kad treba da se cuva rezulltat, zadrzi loptu i smiri igru.
                              EDIT:Akane, ja gledao za sva takmicenja, ali da, 4 u PL.
                              Last edited by Wilshere_10; 26-05-13, 23:07.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Sportklub forum = Arsenal London tema

                                Jebes mi mater ako ste vi normalni, do sad ste doveli jedno 436 igraca i prodali jos toliko, Giroud dobio zlatnu kopacku 7 puta, Jovetic potpisao za vas klub 3 puta i 5 puta vas napustio

                                Najludja ste ekipa <3
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X