Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imate Gervaisa sta se pravis lud

    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Podolski u spicu,Teo desno,Arteta igra,Dzek klupa.
      Tako kaze Geoff
      Last edited by Lillard; 28-04-13, 14:43.
      sigpic

      Comment


      • Znaci, Rosicky prva.
        Mada mi je naravno krivo za Jacka, imam osecaj da je danas mogao da izdominira.
        Last edited by Wilshere_10; 28-04-13, 14:44.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • http://www.sportske.net/vest/transfe...sa-126104.html


          Koliko je ovo istina ne znam, ali voleo bih. Santi - Cesc - Jack.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Robin van Persie navodno usetao u pogresnu svlacionicu na Emiratesu, glasine na twitteru...

            Ako mu se ovo desilo ja stvarno ne znam
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Arsenal team: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Arteta, Ramsey, Rosicky, Cazorla, Walcott, Podolski #AFCvMUFC
              Sad ili nikad! COME ON YOU GUNNERS!
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Svidja mi se sastav! Idemo po POBEDU !
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Polako Vilserice
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Sad sam vidio snimku, da van Persie je otisao u pogresnu svlacionicu, ali se vratio prije nego sto je otvorio vrata...
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Strasno je to da se ne moze dobiti United koji igra sa pola gasa. Sagna da se sam zapali. Indijanac jedan!
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Sagna,Ramsey,Walcott i Arteta nikako nebi smijeli da budu okosnica jednog ozbiljnog tima kakav Arsenal zeli da bude.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Ja bi Sagni prvo jebo zenu, a onda ga poslo u picku materinu.. kriminalno losa tekma...

                          I nek mi jos neko kaze da onaj panj Podolski moze igrat CFa da odem da se upucam u stopalo.. em je sjebo 2 sanse, em nista nije kreirao..

                          Rosicky je genije, a kos sa 100% uspjesnosti startova i 7 oduzetih lopti.. walcott se svadja sa ostatkom ekipe, posenno sa Bacaryem idotom...
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Opusteno, dobijete sve do kraja i u LS ste sigurno...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ma ne moze mi vala ni Giroud igrat nema sanse ozbiljan napadac treba ko hljeb onda desni bek zadnji vezni pa da pricamo.
                              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                              Comment


                              • Nisam zadovoljan igrom, falio je Giroud. Podolski je skroz pogubljen na poziciji CF-a, na Girouda bar idu centarsutevi. Sagna kriminalan, Koscielny fantastican.
                                Junajted nas je mogao dobiti 'ladno, u nekim situacijama sam imao osecaj kao da ne zele da daju gol. Par puta su iz dobrih pozicija centrirali u aut.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X