Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr.M View Post
    Meni samo nije jasno sto bi Cesc napustao uopste Barsu ?
    Zato sto ne igra vazne tekme. Ne igra koliko bi on to zelio, a godina je Svjetskog prventstva, mogao bi da ostane bez mjesta u ekipi ako ne igra..

    I ne zeli ga Vilanova..


    Eh Cartel

    Ja o pravu veze nemam, ali u ekonomiji ne postoje fiktivni ugovori kao sto to u pravu valjda postoje, ne znam nisam siguran..

    Fiktivni ugovor bi bio cista prevara od strane Barce, a varanje nije dopusteno
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ja pravo i ekonomiju ne bi razdvajao, ali dobro, bar si priznao da nesto ne znas

      Comment


      • Jeste posle tolike borbe i zelje da predje u Barsu on ce se zbog "male minutaze" vratiti kod nas,i nece se boriti za startnu postavu tamo,kako da ne..
        sigpic

        Comment


        • Fabregas jeste igrao u drugom dijelu sezone na poziciji koja mu nikako ne odgovara, ali to je vjerovatno zato što je umjeto Mesija morao da igra, kada je u prvom dijelu sezone igrao na prirodnoj poziciji bio je najbolji asistent tima, ne znam koliko pratite Barsu ali on uopšte nije imao malu minutažu...

          Comment


          • http://www1.skysports.com/football/n...t-Arsenal-move

            Comment


            • Originally posted by DelBoy View Post
              Fabregas jeste igrao u drugom dijelu sezone na poziciji koja mu nikako ne odgovara, ali to je vjerovatno zato što je umjeto Mesija morao da igra, kada je u prvom dijelu sezone igrao na prirodnoj poziciji bio je najbolji asistent tima, ne znam koliko pratite Barsu ali on uopšte nije imao malu minutažu...
              Bas zato sam stavio u mom prethodnom postu malu minutazu pod navodnicima...Mozda malo manje igra ali da svaki mec sedi na klupi i nemam nikakav uticaj na tim to nikako...

              Sto se tice Cezara,to je jedini golman kojeg bi voleo da vidim ispred Voje na golu,strasan golman...Nadam se da cemo ga dovesti.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by DelBoy View Post
                Fabregas jeste igrao u drugom dijelu sezone na poziciji koja mu nikako ne odgovara, ali to je vjerovatno zato što je umjeto Mesija morao da igra, kada je u prvom dijelu sezone igrao na prirodnoj poziciji bio je najbolji asistent tima, ne znam koliko pratite Barsu ali on uopšte nije imao malu minutažu...
                To je fora, ljudi ne prate Barsu toliko puno, prica se o nekoj maloj minutazi, a Cesc 10 golova i 14 asistencija na 31 mec u ligi, samo dvaput ulazio sa klupe.
                Grenier po ovim izjavama k'o Hazard proslog leta...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Fabregas je poprilicno frustriran sto ne pocinje vazne tekme...

                  Ligu prvaka u nokaut fazi ne znam jel ijednu poceo od prve minute..

                  Igra on sasvim solidno, ali nije to koliko bi on zelio i koliko je igrao u Arsenalu...

                  Za Cezara je navodno Sky italia prenio, 4m funti obestecenje i 65k sedmicno njemu plate na 2 godine ugovora..
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Fabregas je poprilicno frustriran sto ne pocinje vazne tekme...

                    Ligu prvaka u nokaut fazi ne znam jel ijednu poceo od prve minute..
                    Poceo jednu protiv Milana, jednu protiv PSG, i jednu protiv Bayerna. Pusti LS, on u ligi skoro svaku u prvoj igrao. Ali nebitno to, ja ga i dalje ne vidim da ide iz Barse...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Poceo jednu protiv Milana, jednu protiv PSG, i jednu protiv Bayerna. Pusti LS, on u ligi skoro svaku u prvoj igrao. Ali nebitno to, ja ga i dalje ne vidim da ide iz Barse...
                      Ma dobro ni ja se ne nadam previse, ali ako bude odlazio iz Barce doci ce u Arsenal...

                      A ako je suditi po Geoffu onda se tu nesto i kuha, ali polako, sljedece sedmice bi se mnogo vise trebalo znati...
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • E da, ucinilo mi se Aki da si rekao da je Cesc presao u Barcu za manju platu nego sto je ima u Arsenalu ??? Koliko je on imao u Arsenalu, posto u Barci sada znam da ima 125k nedeljno. Ne verujem da je imao preko toga u Arsenalu, ali opet mozda i gresim, najbolji igrac Topdzija u toj eri, jbeni Walcott ima 100k sada...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Jesam rekao sam da ima manju platu i zajebo se...

                          Nema loyalty bonus od 1m koji se daje Arsenalu za transfer i to je to..

                          Jebiga Arsenal ima bas cudan nacin placanja svojim igracima.

                          Fabregas je imao mislim oko 70k sedmicno, ali za svaki nastup se valjda dobivalo bruka para..

                          Znaci zajebo sam se za pay cut, ali sigurno iz njegovog djepa ide 1m Arsenalu.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Pa nije Barca bas tolika sirotinja u PM pa da mu ne daju vecu platu, nego mora da prihvati pay cut, budimo realni ovde. Znao sam ja da si se zajebao, nego cisto da proverim da ne bude posle "I told you so"...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ma jesu oni sirotinja i oni i Real, samo niko ne shvata koliko..

                              Drzava im se ugusi u dugovima, nezaposlenost drama a oni se milionima na fudbalere razbacuju, a dugpvi od preko 300 milki stoje

                              Al opet Fabregas iz svog djepa mora da placa transfer
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Ma jesu oni sirotinja i oni i Real, samo niko ne shvata koliko..

                                Drzava im se ugusi u dugovima, nezaposlenost drama a oni se milionima na fudbalere razbacuju, a dugpvi od preko 300 milki stoje
                                Uff pretera ga.

                                La Liga vec godinama salje listu klubova sa finansijskim izvestajem UEFA-i i na njoj uvek stoji da Real, Barca i Bilbao, finansijski najjaci klubovi(sto ne znaci da nemaju dugove, ali...), Real daleko najjaci. Barca je prekinula svoju tradiciju i sada vise ima jake sponzorske ugovore, a Real ima dug od 160m dolara ako se ne varam, a svake godine raste profit, dokaz kolika su velicina. Za Barcu ne znam, ali Barca i ne trosi kao Real, pretpostavljam da su na racun iz ovih godine dominacija inkasirali dovoljno.
                                Bilbao je po "prirodi" kako bi to Brajko rekao, bogat klub, ljudi ne trose na pojacanja, menadzment im je sjajan.
                                Englezi prednjace po dugovima, oni trose ono sto nemaju (sem Chelsea i City koji i nemaju dugove), a Italijani su posebna prica.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X