Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oli price beats kaze da je matter of days
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Ben Fairthorne ‏@BFairthorne 4m

      Jovetic fee to Arsenal will be £24 million not including wages. Club record.
      Nista, sad samo da cekamo.
      Elem, Bould je kandidat za klupu Stoke-a. Ako se to desi, najverovatnije Piksi dolazi na mesto asistenta u klubu.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Ne znam za Boulda to, ali ako preuzme klupu Stokea mislim da ce mu to biti greska karijere..

        Ako Piksi dodje za asistenta to bi znacilo da je ovo zadnja sezona Wengera na klupi...

        http://eaglesthatlooklikearsenewenger.tumblr.com/

        Zamiljiva stranica
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Dylan Fahy ‏@dylan_fahy 17m

          #Juventus confirmed delegation will fly out to meet with Real Madrid tomorrow for negotiations on Gonzalo Higuaín, say Sky Italia.
          Batice, ne cepidlacite mnogo i dajte im Pipitu. Stevane Joveticu, cekamo te!
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Aki gledaj sta radi tvoj silovatelj strasni i to u prvoj sezoni

            Spoiler


            Sto se Jovete tice potrefile su nam se kocke trebalo bi da predje Fiorentina izvisila za LS gazde nece da ga prodaju Juventusu sve u fulu jbt
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Sad mi batica kaze, sve se "crta, by Brajkula", Lewa ce u Real, Pipita u Juve a Joveta kod nas.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Ne baksuziraj tu mali, cuj Lewa u Real. Pomeri stolicu pola metra u desnu stranu ili levu, koja ti je draza.

                Pipita nece u Italiju nadam se.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Jovetic moze u Arsenal to mi ne smeta,ali ako Pipita ode u Juventus,a Realu dodje Lewandowski ima da obrisem sve teme i banujem pola foruma
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Wado krv mu j***m ne mogu da gledam taj avatar vise :/
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Gangrena View Post
                      Wado krv mu j***m ne mogu da gledam taj avatar vise :/
                      Zali se brate..
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Izgleda da cu navijat ja Jovetica sljedece sezone gdje god da predje .
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Nego sta mislite za Sanoga kako ce da se provede kod nas , bice u backupu sigurno ja iskreno mislim da ce procvetati kao Anri
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Upravo citam tekst o Sanogu, pa kog interesuje:
                            http://lefrenchgooner.wordpress.com/...who-where-why/
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by Gangrena View Post
                              Nego sta mislite za Sanoga kako ce da se provede kod nas , bice u backupu sigurno ja iskreno mislim da ce procvetati kao Anri
                              Pa, vidis, Dusane Maleticu, ja kontam da ce on na posudbu cim dodje... Msm, sta sa Afobeom, sa Kembelom i Akpomom ako ce ovaj odmah u prvi tim?
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Originally posted by Ves View Post
                                Pa, vidis, Dusane Maleticu, ja kontam da ce on na posudbu cim dodje... Msm, sta sa Afobeom, sa Kembelom i Akpomom ako ce ovaj odmah u prvi tim?
                                Campbell ne moze u tim zbog radne dozvole, a Chuba ima nepunih 18 godina. Zavisi od broja napadaca koji budu u klubu, ali moguce da ce odmah biti prosledjen Lorientu, ili nekom PL timu ako ga bude hteo.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X