Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Topdzija View Post
    Sta ces bacati pare na igraca koji ce biti back up, sasvim solidna cifra od 5 miliona za Elnenya koji ce biti rezervista Kokelanu. Ne bi smisla imalo da npr. 15-20 miliona dajemo za nekog ko ce biti back up. Ja sam zadovoljan njegovim transferom.
    Ma brate nek bude backup i 2 sezone ako treba prosto ne želim da gledam poziciju koja ima samo jednog igrača i čim se povredi mi bitku bijemo da ga zamenimo . Realno ako sad ne uzmemo titulu nećemo skoro mora se ići all in ove sezone .
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Topdzija View Post
      Neki mediji nas povezuju sa Abumejangom, navodno 42 miliona. Puno je to za malo bolju verziju Walcotta. Za te pare bolje dovesti Gonzala Higuaina.
      Za te pare ne moze da se dovede Iguain, mora da se doplati jos toliko.

      Spoiler
      Sem ako si Bajern, Bajern ce ga dovesti za 50 miliona nekako.
      sigpic

      Comment


      • To i ja kazem, ako sad ne uzmemo ko zna kad cemo(a u narednih 10 godina necemo sigurno), jer konkurencija je nikad slabija. Jedino City moze da nam pokvari planove i mene brine sto su oni izvukli jedno 5-6 bodova u nadoknadi vremena(Watford,Swansea,Norwich) i nadam se da to nece biti presudno u sampionskoj trci.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Slazem se, sada ili nikada. Konkurencija nikad slabija, ili mi ili siti nema ko drugi. Zato i treba rizikovati sa transferima sada. Nemamo sta da izgubimo.
          sigpic

          Comment


          • Ok. Vec sam previse puta procitao tu floskulu adresiranu na Arsenal " ako sad ne uzmemo/te titulu, ko zna kad cemo/te ( necemo/te uskoro sigurno ) ". Moje pitanje glasi: ako uzmemo titulu ove godine, hocemo li je uzimati opet u bliskoj buducnosti ili ovaj drugi dio prorocanstva stoji sta god se desi na kraju sezone?
            Last edited by Ves; 04-01-16, 14:13.
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Ne bi onaj ludak iz Napulja pustio Pipitu ove zime ni za sto miliona.
              Debusi kako mi se cini najverovatnije ide u Romu

              Comment


              • Preglupa je prica sa konkurencijom.

                To sto sad raznorazne sklj ekipe mogu da kupuju i da muce ove jace toje potpuno druga prica.

                To da Arsenal u narednih 10 godina nece imat sansu da osvoji je najveca glupost, jer je Wenger sa raznoraznim Skilacijima i Djurama bio konkurentan do februara za titulu, sad vec ima ekipu da ode do kraja.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Ves View Post
                  Ok. Vec sam previse puta procitao tu floskulu adresiranu na Arsenal " ako sad ne uzmemo/te titulu, ko zna kad cemo/te ( necemo/te uskoro sigurno ) ". Moje pitanje glasi: ako uzmemo titulu ove godine, hocemo li je uzimati opet u bliskoj buducnosti ili ovaj drugi dio prorocanstva stoji sta god se desi na kraju sezone?
                  Realno gledajući ova možda sledeća sezona je Vengeru maks posle toga ide penzija i ćao đaci . Budimo realni vidiš šta se sa Junajtedom dešava posle SAF isto to će i nas zadesiti posle Wengerice. Činjenica je da je ovo jedna od najlošijih sezona PL u poslednjih desetak godina i kako vidim Gvardiola posle ove sezone najverovatnije u Siti , Smorinjo u Čelzi i da li zaista misliš da mi imamo nešto da tražimo protiv takve konkurencije od sledeće sezone ? Nisam neki hejter samo sam realan Klopara je u Liverpulu ova dvojica su gotovo sigurno u navedenim klubovima i ja stvarno ne vidim adekvatnu zamenu Wengeru i u tome je cela ta priča "ko zna kad ćemo" . Možda kad bi se Simeone doveo kao zamena imali bi daleko veću šansu da razgovaramo o tituli u bliskoj budućnosti .
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ja vidim Joakima Leva, ako vec Pepara nece . Meni licno su banalna takva predvidjanja. Imamo dosta mladih i kvalitetnih igraca, tako da ova ekipa moze samo da napreduje, a koga briga za konkurenciju dokle smo na vrhu piramide.

                    Comment


                    • Higuain je dosao za 37+5 miliona tako da za 42 ne moze otici,posebno ne sada

                      Rabiot nije rezerva ove sezone nego legitiman clan rotacije sa 13,14 nastupa u ligi.Njegove predispozicije su vrhunske
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Higuain bi bio idealan napadac za Arsenal, mene cudi da PSG njega ne juri, bio bi idealna zamena za Ibrahimovica.
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Nije rezerva nego legitimni clan rotacije . Batali ti te petlice, sa takvom demagogijom se u politiku ide

                          Comment


                          • Pa ja,Verratti ima 11 nastupa,Matuidi 17,a on 13 ili 14...par puta Marco je spreman bio,ali je Rabiot igrao i to jako dobro

                            Igrac koji tako igra je u dobroj formi,a vidio si kako protiv Dinama u Zagrebu Arsenalovi solidni igraci koji su zakovani za klupu i ne rotiraju se nikad ispadnu iz forme i ispadaju presmijesni

                            Postoji tu ogromna razlika.Evo uzmi npr Casemira u Realu on nije u najvaznijim utakmicama u prvih 11,ali ima ogroman broj nastupa jer je legitiman clan rotacije tako da je to za mene ogromna razlika
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Znaci po ovim tvojim statistikama Verati je legitimna rezerva legitimnom clanu rotacije Rabiotu . Kako god ti nazvao jednu te istu stvar, taj Rabiot ce biti na klupi za rezerve protiv Celzija u LS, a u vezi ce biti Mota-Verati-Matudi .

                              Comment


                              • Pa pre ove sezone, su svi predvidjali dugogodisnju dominaciju Celskija, pa sta se dogodilo, i to sa "najboljim" trenerom na svetu. Klopp je daleko od bilo kakvog konkurenta za titulu sledece sezone, pa i one tamo tesko. Liverpul nije doveo wc igraca od Torresa, (Suareza ne racunam, on je dosao kao najbolji igrac Eredivisea(Depay?!))A nece ga ni dovoditi, pored Sitija i Junajteda. Arsenal sa ovim timom jos dve, tri sezone moze da se bori za titulu, jos malo tu upgradea i mozda se napadne i LS za koju godinu. Takodje isto ne mora da znaci ni da ce Pep i Smorinjo nesto dobro uraditi, oni tek treba da prave neki tim, a Arsenal ima gotov tim. Samo da se Wenger malo uozbilji.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X