Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bruje twitterasi da je cena 24 i nesto miliona funti, to je oko 30m evra, sto je cena koju je Viola zalepila. Ako neko nije znao, jedan novinar je javio da je Falji dosao u London da prodiskutuje oko potencijalnog deal-a, pominje se plata od 70k nedeljno...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • A da uzmemo Balea

      Comment


      • Znaci Jovetic u Arsenalu skoro sigurno,ogromne su pare u svakom slucaju...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Bilo je i sigurnijih transfera koji nikad nisu ostvareni. Dok ga ne vidim na arsenal.com Giroud nam je prvi napadac...
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Pa i ovako ce biti cak i kad dodje Jovetic,ja prosto ne mogu da vjerujem da ce on igrati sam u spicu
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Ne verujem ni ja da ce Joveta biti napadac. Ako ne dodje Pipita, Giroud ce igrati u prvoj..
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Ја мислим да ће Јоветић бити штопер

                Comment


                • Pa ne vidim cemu sprdnja Brajkulice, kao napadac nije nista posebno. Dao je 13 golova na 30 utakmica, malo je to za 30 miliona. Mnogo je bolji kada igra sa jos jednim napadacem. Kao jedini spic po meni nije nista posebno..
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Pa gde da on igra, levo krilo ili neki poluspic, AM/SS?
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Realno, moze da bude setajuci spic na desnoj strani, vec sam pricao sa Wadom, to je vrlo moguce, a da Santi bude levo, Giroud u napad, a mozda cak i Theo iako sama pomisao na to je smesna...Ali klasican napadac, to nikako.
                      Mada opet kada bolje razmislim, sistem Arsenala je takav gde svaki spic bas ucestvuje u igri, kao Giroud koji bolje asistira nego sto daje golove, ne bi me cudila i neka rola lazne devetke...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Ma cim je Wenger spreman da obori rekord sa njim, verujem da tacno zna gde ce da ga smesti. Mene ne bi cudilo da igra krilo. Brz je, ima odlicnu tehniku, moze lagano desno ili levo da igra(mada smo Freskara i ja pricali da on igra kao CR u Realu). Mogli bi on i Giroud biti dobar tandem.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Ili 4-4-2 ili ce Jovetic na krilo,on sam u spicu i nije neka ideja...
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • A koji ce nam broj Joveta nositi

                            Comment


                            • Па играо са једним или са три нападача, Јовета је нападач само са другим улогама. Сјајан је он мени да буде нека спона између везног реда и најистуренијег нападача, одлично то ради само што је тада доста далеко од гола јер доста тражи лопту, учествује у игри.
                              Мада гледајте како је Адем процветао када га је ставио Монтела поред Јоветића горе, да Адем игра тог неког полушпица а Стеван најистуренијег, простора за Љају колико год жели, само пакује у гол, па се самим тим може рећи да Јоветић и као најистуренији нападач није тако лоше решење, маните се тих бројева који су ипак ове сезоне плод повредица, те и плод оне теже повреде од прошле сезоне.

                              Дакле све у свему, комплетан нападач је Јоветић и као такав мени никада не може бити преплаћен.

                              Comment


                              • Samo neka dodje, lako cemo resiti poziciju.
                                Freshkaro, jel se sad ceka da Juve ne povisi ponudu i to bi bilo to?
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X