Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Venger nema nameru da proda zvezde



    Arsen Venger je odlučan da zadrži igrače kao što su Sesk Fabregas i Džek Vilšer u Arsenalu i izjavio je da nikome neće biti dozvoljeno da napusti klub osim ako klub ne odluči drugačije.

    Nakon verovatno još jedne sezone bez trofeja mediji su počeli da spekulišu oko budućnosti nekih igrača, pre svega Seska Fabregasa koji je i sam izrazio nezadovoljstvo zbog konstantnog neuspeha, ali i Džeka Vilšera za koga je navodno zainteresovan Mančester Siti. Venger je istakao da su dugoročni ugovori koji su igrači potpisali tu sa razlogom.

    ''Kada potpišeš ugovor na 4 ili 5 godina, zalažeš se da osvajaš trofeje sa klubom s kojim si ga potpisao. Ne piše u ugovoru da ako ne osvojiš trofej u prvoj godini možeš da ideš'', rekao je Venger i nastavio:

    ''Niko njima ne govori da čekaju. Mi možemo da osvojimo nešto odmah. Govorite kao da igrači nisu odgovorni za osvajanje trofeja, ali jesu. Kao i navijači, kao i ja. Šta mislite zašto plaćamo igrače? Klub, fudbalski tim predstavlja zajednicu između trenera, kluba, igrača, navijača - jednu filozofiju. Mnogo je drugačije reći 'Ako ne osvojite ništa, ja odlazim'.

    ''Zašto bi prodali Seska? Mi smo izgradili tim oko njega i sada imamo i Džeka Vilšera. Želimo da nastavimo da radimo na taj način'', završio je Francuz.
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Nasri će potpisati novi ugovor



      Arsen Venger je optimističan u vezi sa produživanjem ugovora Samira Nasrija koji ističe na kraju sledeće sezone. Talentovani Francuz je bio jedan od kandidata za nagradu igrača godine u Premijer ligi nakon odličnih partija u prvom delu sezone, kada je postigao 13 golova. Mediji u Britaniji spekulišu da bi Nasri, kao i Gael Kliši, mogli da napuste klub i odu u neki od italijanskih prvoligaša. Ipak, Francuz je izjavio da su počeli razgovori oko novih ugovora i veruje da će oba igrača da obavežu svoju budućnost Arsenalu.

      ''Već razgovaramo sa Nasrijem i njegovim agentom, a ista je situacija i sa Klišijem. Složili smo se da pričamo o tome tokom leta. Igrači ovde imaju priliku da dođu do uspeha na njihov način, sa sopstvenom filozofijom i zajedništvom''.

      ''Igrači ne smeju da nametnu sebi filozofiju da ako ne pobeđuju moraju da idu. Sve je u veri i samopouzdanju, to se direktno odnosi na motivaciju u sledećem meču. Ako ti je samopouzdanje malo, onda ti je i motivacija loša. Ono što treba da izvučemo iz naših mečeva je vera da imamo kvalitet'', kazao je Venger.
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Venger preispituje filozofiju



        Arsen Venger je priznao da su ga skorašnji nastupi i rezultati tima naterali da preispita svoju dosadašnju filozofiju. Porazom od Boltona u nedelju Tobdžije su definitivno ispale iz trke za titulom, jer Mančester Junajted beži 9 bodova sa 4 utakmice do kraja sezone. Francuz je otkrio da ne planira da promeni pristup igri, ali je najavio neke promene u sastavu tima.

        ''Ako neko može da me uveri da mi je princip pogrešan pristaću da ga promenim, ali mislim da mi igramo fudbal na pravi način. Kada ne pobeđuješ naravno da se zapitaš i počneš da preispituješ svoje principe, ali moraš da sagledaš situaciju iz prave perspektive i da vidiš šta valja a šta ne. Mislim da, ukoliko nešto ne valja u našem timu, to nema veze sa načinom na koji želimo da igramo fudbal'', rekao je Venger pa nastavio:

        ''Imamo kvalitet - u to sam siguran. Moraćemo da ojačamo tim gde je potrebno i tu moramo doneti prave odluke. Razmišljam o transferima svakog dana. Tim ima odličan stav, ali neće biti nagrađen zbog malih stvari, a male stvari koštaju. Frustrirajuće je zato što se tim trudio.Moramo biti realni da je titula najverovatnije van našeg domašaja, ali moramo da privedemo sezonu kraju najbolje što možemo''.

        Venger je priznao da je odbrana bila previše loša u poslednje vreme i da nije smela da dozvoli primanje tako lakih golova:

        ''Nismo bili dovoljno stabilni u odbrani. Brojevi su brojevi - ove nedelje smo primili 6 golova, a nismo smeli da dozvolimo da primimo 6 golova u tri utakmice u aprilu, a da se nadamo osvajanju šampionata. Bili smo vrlo lomiljivi u odbrani ove sezone'', završio je Venger.
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Ako neko nije obavešten evo kako će nam izgledati dresovi sledeće sezone meni se iskreno ne svidja




          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Vidio sam ja negdje neku drugu verziju gostujuceg dresa. Pokusacu naci pa cu staviti....

            EDIT: Evo ga!

            Last edited by ; 27-04-11, 00:47.

            Comment


            • Meni se samo svidja ovaj beli za gostovanja!

              Comment


              • Meni se nekako žuti više sviđao
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Poznati učesnici Emirejts kupa 2011



                  Zvanični sajt kluba objavio je danas imena timova koji će nastupiti na Emirejts kupu 2011. godine. Na ovom turniru koji će se održati 30. i 31. jula Arsenal će se boriti za trofej sa Njujork Red Bulsima, Pari Sen Žermenom i timom Boke Juniors.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Vermaelen se oporavio
                    Last edited by Lord Gangarić; 29-04-11, 20:06.
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Rezerve igrale 0-0 sa Mančesterovim Vermaelen igrao kao zmaj

                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Vermalem:Spreman sam



                        Tomas Vermalen kaže da je posle višemesečne pauze konačno spreman da zaigra za prvi tim. Belgijanac je pre dva dana odigrao 90 minuta za rezerve što je bila njegova prva utakmica još od septembra i on kaže da ga je povreda ahilove tetive potpuno prošla i da se oseća odlično.

                        "Spreman sam, osećam se sjajno i na treningu ne osećam bolove".

                        "Sve zavisi od trenera, on će doneti odluku da li će da me stavi u tim, cilj mi je da se vratim što pre", rekao je Vermalen, pa nastavio:

                        "Sjajan je osećaj vratiti se na teren, bilo mi je jako teško dok sam pauzirao ali je sada to iza mene i jedva čekam da se vratim u pravu formu".
                        Last edited by Lord Gangarić; 01-05-11, 10:22.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment




                        • Gotivan je dres...

                          Comment


                          • S obzirom da dolazi i PSG na Emirates Kup, mozda pokusa Venger da pregovara u vezi sa Sakhom...

                            Comment


                            • Savladan Junajte



                              Arsenal je u derbiju 35. kola Premijer lige savladao minimalnim rezultatom Mančester Junajted i sada zaostaje za Crvenim Đavolima šest bodova. Jedini pogodak na meču postigao je Aron Remzi u 56. minutu na asistenciju Robina van Persija. Sesk Fabregas zbog povrede koju je zadobio na treningu nije bio u timu danas.

                              Arsenal je furiozno započeo utakmicu i stvarao prilike već na samom startu. U prvih deset minuta Džek Vilšer je imao solidan udarac sa otprilike 13 metara, a do šanse je stigao i Teo Volkot, koji je sa peterca, na centaršut Klišija, uklizao na loptu i prebacio gol Van der Sara. Dvojac Engleske reprezentacije bio je u glavnim ulogama i u 15. minutu, ovoga puta Vilšer je centrirao ka Volkotu koji je bio u samom srcu šesnaesterca, a Patris Evra reagovao u poslednjem trenutku ispred njega. Mančester je zatim počeo da uspostavlja kontrolu i do prve dobre prilike došao u 20. minutu kada je Fabio prošao po desnoj strani, prišao Vojčehu Ščesnom na dva metara, a onda ubacio loptu u sredinu, međutim, odbrana Arsenala je dobro reagovala na tu ubačenu loptu. Usledio je desetak minuta bez ozbiljnijih prilika, sve do 32. kada je Nemanja Vidić rukom skinuo loptu sa glave Van Persiju posle centaršuta Volkota. Sudija, Kris Foj, i njegovi pomoćnici nisu signalizirali na penal, pa se igra nastavila. Poslednji pokušaj u prvom poluvremenu bio je delo Andersona koji je sa 16 metara šutirao pravo u Ščesnog.

                              Do prve šanse u prvom poluvremenu Tobdžije su stigle posle prodora Sanje po desnoj strani i udarca levom nogom, međutim, lopta je prošla pola metra pored stative. Par minuta kasnije, tačnije u 56. minutu, Van Persi je prošao po desnoj strani, zatim uputio loptu u sredinu, gde ju je mirno sačekao i precizno šutirao Remzi za 1-0. Do kraja je Mančester napadao, a Arsenal se oslanjao na kontranapade. U 61. minutu Vidić je imao solidan pokušaj glavom posle kornera, a u 77. Nani je izašao oči u oči sa Ščesnim, doduše iskosa, pa mu je poljski golman odbranio udarac. Do kraja, ipak, tim Aleksa Fergusona nije uspeo da napravi ozbiljniju priliku i izjednači, pa su Tobdžije osvojile tri boda u ovom derbiju.

                              Arsenal: Vojčeh Ščesni, Bakari Sanja, Loran Kosijelni, Johan Đuru (Sebastijan Skilaći 69'), Gael Kliši, Aleks Song, Samir Nasri (Andrej Aršavin 45'), Teo Volkot (Emanuel Ebue 79'), Robin van Persi.

                              Mančester Junajted: Edvin van der Sar, Fabio da Silva, Rio Ferdinand, Nemanja Vidić, Patris Evra, Luis Nani, Oliveira Anderson (Antonio Valensija 56'), Majkl Kerik (Majkl Oven 85'), Ji-Sung Park, Vejn Runi, Havier Ernandez (Dimitar Berbatov 74')

                              Sudija: Kris Foj
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Nikola AFC View Post


                                Gotivan je dres...
                                Meni se nešto ovaj grb ne svidja ovo sa travkom okolo mi je malo predrkano

                                @Sir giggsy nema leba od Sakhe ja bi voleo ali pročitao sam na nekim portalima za koga se Wenger raspituje od defanzivaca a ono je strava i užas mada ko zna svi znamo kakav je Wenger trgovac i odakle voli da dovodi igrače mada sumljam ...
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X