Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by voja92 View Post
    Sta je sad ovo, Barsa oce i Walcott-a
    Navodno daju 30 milki

    Nego mogući lineup večeras

    Last edited by Lord Gangarić; 23-11-11, 13:43.
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Stavite flastera na Lewandowskog i uradili ste veliku stvar, ipak je postigao najvise golova u celoj ekipi.Da ne pominjem kako je driblao defanzivce Bajerna sad u subotu

      Koja je to laz za Volkota, ko da nemaju dovoljno krilnih igraca.

      Comment


      • Ako se bude igralo u ovom sastavu mora se pobediti. Mozda bi bilo dobro da odmori V.Persija(ako ne danas onda u narednom kolu sa Olimpijakosom). Znaci i Arshavin bi trebalo da igra.
        Nadam se da necemo biti baksuzi, ako budemo prvi u grupi i Barcelona danas slucajno izgubi od Milana i bude druga, pa da opet izvucemo njih. xD
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Nego jeste li zadovoljni pojacanjima za sad ?

          Comment


          • Dobra pojacanja, sem Mertesacker-a, koji je vise osakatio nego pomogao timu.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Ja sam zadovoljan svim pojacanjima. Rekao sam jos tokom leta da je najvece pojacanje slanje Bendtnera na pozajmicu u Sunderland.
              Arteta i Andre Santos mi se najvise svidjaju od letosnjih pojacanja. Meni je dobar i Mertesacker(onaj kiks protiv Norwicha mi nista ne znaci). Benayoun i Park Chu Young dobijaju premalo sansi. Chamberlain i Ryo su jos mladi.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Ako neko nadje neki dobar link, i po mogucstvu da je engleski komentator neka postavi ovde
                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                Comment


                • Originally posted by Bendtner View Post
                  Ako neko nadje neki dobar link, i po mogucstvu da je engleski komentator neka postavi ovde
                  Imas prenos na Arena Sport 4.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Pa mislis da bi trazio da imam Arenu
                    СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                    Comment


                    • Prosli smo u narednu rundu ! Sto je najvaznije prvi smo u grupi, izbecemo sigurno u narednoj rundi i Bayern,Barcelonu i Real Madrid !
                      Prvo poluvreme smo lose igrali, ali drugo je bilo nesto bolje. Kakav prodor Songa kod prvog gola.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Songov potez definitivno obeležio utakmicu a za Robina pa šta da kažem sve se zna A sad odo da nastavim sa pijančenjem
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Evo, sve trenutno izgleda savršeno. Ide nam na svim poljima, nižemo pobjede, dižemo formu, smanjujemo broj povređenih. Međutim! Iako sam bio optimista kad niko nije, sad mi se čini da Arsenal polako ali sigurno propada. Očito da je Vengerov projekat stvaranja finasijski stabilnog, šampionskog tima, koji bi prodajom igrača koje je sam stvorio i prihodima od skupih ulaznica velikog novog stadiona, koji je opet dio tog projekta, PROPAO! Činjenica da već dugo nije osvojio ništa, a nikada ligu šampiona stvorila je takav imidž kluba da sada svi oni mladi igrači koji su ranije najradije dolazili u Arsenal to više ne žele, te da oni koji su već u klubu žele da odu prije nego su napunili pa i 23. Po prvi put, još od odlaska Anrija, ozbiljno se govori i o ostavci Vengera, a samim tim treba shvatiti najozbiljnije i mogući odlazak Rvpa, te ko zna koga još. Daleko smo od dobrog. Samo zahvaljujući Arsenu i njegovom genijalnom planu, Arsenal se u turbulentnim godinama sve većeg uplitanja novca u fudbal uspio održati u vrhu, ali ne i na vrhu, što je razlika koja očigledno upućuje na neuspijeh. Zato bih sve prave navijače ovog kluba upozorio na to da ćemo, ukoliko se neko čudo ne dogodi, za par godina postati Everton i Aston Vila. Bojim se da su nam oni društvo konkurenata za pozicije koje vode u evropu. I kad to kažem, jasno je da ne mislim na ligu šampiona. Ostaje nam veliki stadion koji će morati da smanji cijene ulaznica ako želi zadržati navijače prisutne na utakmicama, i nekoliko omladinaca koji bi mogli da nas drže u vrhu još koju godinu, ako, naravno, ne odu! Dakle, ukoliko ne lupam gluposti, gledamo poslednje dane velikog Arsenala, koji, priznaćete, jedva da liče na one najveće. Naravno, uvijek postoji mogućnost da nas neki prebogati vlasnici prisvoje, samo to neće biti Arsenal kakvog ga poznajemo, niti će u toj priči učetvovati Profesor, to je sigurno.
                          Last edited by Ves; 24-11-11, 00:25.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Ne trebaju nama bogati vlasnici imamo mi para i na pretek samo je problem što oni te pare neće da daju A za Wengerov odlazak iz Arsenala to je čista glupost od strane francuskog lista koji ne znam ni kako se zove koij je uhvaćen van konteksta Wenger je više puta demantovao.
                            A to da polako propadamo pa mislim da nisi u pravu kad smo preživeli odlazak Nasrija,Fabregasa i Klišija i uspeli da dovedemo imena kao što su Žervinjo i Mertezaker koji su moraš priznati došli nesmalo za dž mislim da ćemo pregurati laganice nismo mi vlasništvo jednog čoveka čijim bankrotom bi nestao i klub prosta stvar Arsenal ima tradiciju i ime koje je prolazilo i kroz veća sranja nego sad i uvek je izdržao.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Ti mislis, a ja bi volio da nisam u pravu. Vrijeme ce dati odgovor.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Ma kakvo propadanje, sta vam je... Arsenal nece nikada propasti! Vi imate para i bogat ste klub samo sto su vam vlasnici prokleti, trebali bi vise ulagati u tim, ali propasti sigurno necete.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X