Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako Nani bude igrao, stavlja nam gol i deli dve asistencije. Jednostavno, uvek dobro igra protiv nas.
    Nek ubaci Cleverleyja Ferguson, da mu Jack objasni neke stvari.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Drugovi iz reprezentacije! ;) Bice zanimljivo gledati bar meni
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Necu Aki vise Ma ako stavi Cicarita i Velbeka ima da protrcavaju Mertezakera samo tako jos ako Nani bude igrao pa bice veselo :/
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          Drugovi iz reprezentacije! ;) Bice zanimljivo gledati bar meni
          Konkurenti za mesto veznog, mada kod njih uvek ide 4-4-2 pa ima mesta za obojicu. Ali ipak, treba da se zna ko vozi traktor, a ko otvara kapiju.
          @Gang, dobijamo ih, ne brini se. Kad ti batica kaze...
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Giroud mi ne igra necu ni gledati
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Wilsherice skoro nisi bio sigurniji! Mada bilo bi ih lepo gledati i zajedno u istom timu recimo Manchesteru!

              Ajnstajne to je dobro po nas! Nece biti spamovanja da je najveci napadac ikada!
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Brate Limare, sigurnost zasnivam na tome sto sam budala.
                A ima tu i razloga sto ce vama biti svejedno, druga postava, mi moramo da dobijemo... A i imam neki dobar osecaj pred tekmu. Nadam se da je Jack spreman da odgovori izazovu i izdominira u veznom, tu stvarno ocekujem da napravimo razliku.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Samo ti ocekuj! Mada videcemo Polako ima da uzivam u tekmi samo tako
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • I ja bi uzivao kad znam da ce mi rival aplaudirati na osvojenoj tituli
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                      I ja bi uzivao kad znam da ce mi rival aplaudirati na osvojenoj tituli
                      Da li cemo aplaudirati Jesi video kampanju na twitteru sprema se bojkot i hajka na Judu
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Vidi se da nemate kompleks. Veliki klub! A i uostalom lepe trenutke je i vama RvP-a priredio
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Djaba, kad cu mu ja pljeskat jer je strasan napadac, a navijaci s pravom moraju da urade POZNAN i da okrenu ledja unitedu iako ce da dobiju Guard of Honor...

                          Naravno da cu da gledam tekmu, Remzika ce da ubije perisa svojim golom
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by Gangrena View Post
                            Da li cemo aplaudirati Jesi video kampanju na twitteru sprema se bojkot i hajka na Judu
                            Spominje se Poznan u tom trenutku.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by KingEric7 View Post
                              Spominje se Poznan u tom trenutku.
                              Sta rekoh ja post iznad? hahahaha
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                Vidi se da nemate kompleks. Veliki klub! A i uostalom lepe trenutke je i vama RvP-a priredio
                                Brale moj jeste lepe trenutke priredio ali je otisao u najgorem mogucem momentu i to je pregazio svoju rec.Koliko smo mi trpeli njega i njegove povrede i evo jedna dobra sezona jedna jedina i frajer otisao ... Jbg kurvarski je sto jeste jeste , doveli smo mu partnera u napadu uradili smo dobar transfer sto mu je bio zahtev i sam znas sta se desilo posle ...
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X