Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedino mi nije jasno kako ce da se Joveta uklopi u Vengerovih 433, on je vise za poluspica nego spica.

    Comment


    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
      Vidi, sa Jovetom bi napravili paklen dvojac, ali se tu otvara pitanje kako uklopiti Santija i Jacka, odrzati istu formaciju (sto ne treba da se radi, ovo je formacija podredjena jos Cescu, tako da je "stara" 2 sezone), ko da igra zadnjeg veznog, dosta stvari je u igri...
      Isto i mene muci Cartel, jedino da se konacno vratimo na 4-4-2, ova 4-2-3-1 mi se smucila.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Originally posted by CARTEL1970 View Post
        Jedino mi nije jasno kako ce da se Joveta uklopi u Vengerovih 433, on je vise za poluspica nego spica.
        Pa upravo se u 433 uklapa. On hoce taj fazon konstantne rotacije ta tri najisturenija, tako da oni zapravo svi treba da igraju neke poluspic pozicije. Msm, ne bukvalno, ali kontate me. ( da ne kazem kao Barselona )
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Само да се јавим брату Вилшерици да ме је девојка пустила да гледам Лигу Шампиона и да ми не требају сексуалне услуге драгом нам Акија и ево нашао сам један занимљив податак вечерас

          Arsenal ticket for a single game: £95.
          Dortmund season ticket: £90.


          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Gangrena View Post
            Само да се јавим брату Вилшерици да ме је девојка пустила да гледам Лигу Шампиона и да ми не требају сексуалне услуге драгом нам Акија и ево нашао сам један занимљив податак вечерас

            Arsenal ticket for a single game: £95.
            Dortmund season ticket: £90.


            Cestitam Gangrenice, napredujes.
            According to reports in Spain, Betis are looking for defensive reinforcements to their squad already, currently sitting comfortably in seventh place in La Liga.

            Djourou has been tipped for another loan spell with the Spanish outfit, while they may also make a move for out-of-favour marksman Chamakh. (Daily Express)
            Daleko im lepa kuca
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • According to reports in Spain, Betis are looking for defensive reinforcements to their squad already, currently sitting comfortably in seventh place in La Liga.

              Djourou has been tipped for another loan spell with the Spanish outfit, while they may also make a move for out-of-favour marksman Chamakh. (Daily Express)
              Нису они брате толико лоши биће добра појачања јбг за наше потребе нису баш задовољавајући ;) Кад се само сетим како сам Ђуру једно време готивио страшно
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Joj Gang jeboga cirilica hahahha. Smorio sam se dok sam iscito

                Vidi syo si samouvjeren kontas opkladi dobit pa da ti pruzam sexualne usluge, jok ne moze jer ja cu dobit opkladu

                Inace oglasio se i Jovetin agent, nista direktni nije rekao ali je nesto mljeo i nije demantirao transfer. Sa moba sam tako da nemam izvor da kopiram...
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Da prosetam nov avatar
                  Ne znam kako igra Chamakh u WHU, ali znam da je Hannover u prvom ili drugom mecu od Djurinog dolaska primio 5 komada.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Аки морам мало да те едукујем
                    Хаха сећам се како је било кад им је Ђура дошао ја сам преплакао Али добар је он има тако моменте јбг шта да се ради
                    Иначе ево нешто свеже .

                    Arsenal have turned their attention to Hamburg goalkeeper Rene Adler - and Gunners scouts are watching him almost every week - Daily Mirror
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • talkSPORT:
                      Roma have joined Arsenal and Spurs among the growing pack of clubs chasing Sochaux defender Sebastien Corchia.

                      Read more: http://www.talksport.co.uk/sports-ne...#ixzz2RQG4jd5a
                      On ili Aurier za desnog beka, prilicno sam siguran da Sagna ide u PSG ili Monaco.
                      @Gangrenice, ispostuj mi avatar nekim komentarom
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        talkSPORT:


                        On ili Aurier za desnog beka, prilicno sam siguran da Sagna ide u PSG ili Monaco.
                        @Gangrenice, ispostuj mi avatar nekim komentarom
                        Хтео сам да испоштујем репутацијом али неће куја да се да Што се тог десног бека тиче отприлике да ће тако и бити :/ Ја би волео да Сању видим у Арсеналу још неколико сезона али познавајући Венгера он готово сигурно иде
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Joj jebemu cirilicu, ocoravit cu majke mi

                          Meni niko reputaciju da daje, a jedini branim Girouda

                          Vidjet cete svi kada uvalja on 20+ golova sa Jovetom sljedece sezone

                          Inace ako vec hoce da kupuju beka, nek kupe onog koji zna centrirati, hvala
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Bek koji centrira da igra u Arsenalu?
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                              Bek koji centrira da igra u Arsenalu?
                              Dobar vic, napokon skontao neko
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Adler dobar golman, konacno da se resite pitanja golmana. Ovaj ima veci talenat od Lemana, a vala i od Simana. Povrede su mu unazadile karijeru, ali mu treba malo veci klub da bi pokazao svoj pun potencijal

                                Comment

                                Working...
                                X