Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ramsey bleji na klupi, to je to! Idemo po 3 boda, da odvalimo Villu.
    COYG!
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by Wilshere_19 View Post
      Ramsey bleji na klupi, to je to! Idemo po 3 boda, da odvalimo Villu.
      COYG!
      Ako Gervinho ne ukenja. MORAMO iskoristiti ovaj rezultat iz utakmice izmedju Celsija i Tottenhema.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Koscelni se povredio na zagrevanju Djuru ga menja
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Gangrena View Post
          Koscelni se povredio na zagrevanju Djuru ga menja
          Sjajna vest za pocetak....
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Koja je vec ovo pobeda u nizu ?

            Necu previse da pisem, drago mi je zbog pobede, i ovo mi na neki nacin dodje kao poklon za rodjendan(overa 3. mesta).
            RVP vec par utakmica nije dao gol, previse dobro ga cuvaju.
            Zato Walcott,Rosicky,Arteta i ostali kidaju. Zabrinuo sam se malo kad sam procitao pre utakmice da je Koscielny povredjen i da ce Djorou igrati, ali i on je odigrao dobro.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Sedma pobeda u nizu ja mislim
              Momci me odusevili danas posebno Gibs,Zervinjo i Rosicki leva strana nam je po prvi put u zadnjih nekoliko tekmi bilo ubedljivo bolja od desne jedino me malo brine povreda Koscelnog nadam se da nije nista ozbiljno
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Topdzija View Post
                Inace, razmisljao sam nesto, mi smo prosle sezone sa puno kvalitetnijim sastavom zavrsili na 4. mestu, dok ove sezone imamo velike sanse da budemo 3. sa po meni dosta slabijim timom u odnosu na proslu sezonu.
                Prosle sezone ste imali meceve do guse, pogotovo reprize meceva u kupovima i imali ste u januaru i februaru brdo utakmica, u ovoj sezoni ste ispali ranije i ostala vam je samo liga nakoju ste samo fokusirani, a i rezultat se vec vidi.
                Odlepili ste se od Celzija na +8, ali do vaseg medjusobnog duela nece se moci sa sigurnoscu tvrditi da ste obezbedili plasman u LS, raspored uopste nije naivan i treba opravdati ulogu favorita u par sledecih meceva i izvuci pozitivan rezultat kada bude gostovao Siti.

                Comment


                • Siti,Celsi i gostovanje Stouku to su nam trenutno najteze utakmice do kraja i naravno da nista nije sigurno ako neko to zna to smo mi prosle godine smo se borili za titulu do nekoliko kola pred kraj a na kraju smo jedva 4. bili .
                  Samo da nas povrede zaobidju i ja sam srecan ;)
                  Last edited by Lord Gangarić; 24-03-12, 18:53.
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • http://24.media.tumblr.com/tumblr_m1...bozqo1_500.gif

                    Evo Artetine golcine. A imao je i dobar sut mislim u prvom poluvremenu i Given je nekako skinuo.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Originally posted by Topdzija View Post
                      http://24.media.tumblr.com/tumblr_m1...bozqo1_500.gif

                      Evo Artetine golcine. A imao je i dobar sut mislim u prvom poluvremenu i Given je nekako skinuo.
                      Like a boss
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Gangrena, kakav je komentar na danasnju igru Aaron Ramseya ?
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Originally posted by Topdzija View Post
                          Gangrena, kakav je komentar na danasnju igru Aaron Ramseya ?
                          Remzika bogotac Salim se poboljsava se malo po malo jbg ipak nije mala stvar kad polomis nogu pogledaj samo Rosickog trebalo mu je par godina da se oporavi ali zato sad ne miluje

                          Takodje predsednik Real Sosjedada Jokin Aperribay navodno putuje u London sledece nedelje da se dogovori oko transfera Vele ne spominje se cena transfera .
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Gangrena View Post
                            Remzika bogotac Salim se poboljsava se malo po malo jbg ipak nije mala stvar kad polomis nogu pogledaj samo Rosickog trebalo mu je par godina da se oporavi ali zato sad ne miluje

                            Takodje predsednik Real Sosjedada Jokin Aperribay navodno putuje u London sledece nedelje da se dogovori oko transfera Vele ne spominje se cena transfera .
                            Mozda je i pametno da se proda Carlos, ako se planira Podolski.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Jedno pitanje koje me muci, i ni sam ne znam sta bi bilo najbolje, pa da cujem i vas...
                              Nakon povreda nam se vracaju Jack i Diaby, Miyaichi pokazuje kakav je igrac na pozajmici, vraca se i Arshavin, i svi ovi veznjaci koji su vec tu... Kako vi vidite vezni red Arsenala naredne sezone, ako niko ne ode niti dodje?
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • pa gledajuci bice pakleno nam na sredini terena al kad se vrati Wilshere on ce sigurno ulaziti u 2 pol dok da menjaj Artetu,jer Song je po meni siguran na srd terena kao zadnji vezni ,a sto se tice Arsavina njega treba prodati,ili opet dati na pozajmicu e vidim da se pominje Mario Gotze kao potencijalno pojacanje pored Podolskog,al opet treba videti sta je uprava Arsenala resila da kupi od igraca i koga da proda
                                p.s koliko sam cuo neko od nemackih klubova je zaenteresovan da kupi Bendtner-a,a kao sto rece Gangrena Real Sosiedad je resen da kupi Carlos Velu

                                Comment

                                Working...
                                X