Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • al nisam mogao da verujem svoim ocima sta Van Persi nije uspeo iz kakve prilike da postigne taj 4 gol da jos vise oteza posao milanezima,a znam da bi igracima Arsenala onako umorni dalo snagu da postinu taj 5 gol i odvede u cevrtfinale,al sta je tu je zadovoljan sam kako igramo u poslednje vreme

    Comment


    • Venger ce verovatno biti kaznjen od strane UEFE zbog komentara posle utakmice na racun sudije... Koji je po meni sasvim opravdan! Sudija je sve svirao Arsenalu, svaki kontakt ali za igrace Milana je imao drugaciji kriterijum.

      Comment


      • Originally posted by Gangrena View Post
        Ne znam kako je vama bilo ali koga god sam video danas svi su bili u fazonu " brate navijao sam za vas niste imali srece" cak mi je i ludi pekar koji dal je pogledao 3 utakmice u zivotu rekao da je navijao za nas
        Sve u svemu lepo je za promenu cuti lepe komentare posebno posle onog guzenja na Old Trafordu i San Siru
        Ja se sinoc na poluvremenu ulogovao na facebook i non-stop su mi stizale poruke kako Arsenal lepo igra i kako se svi nadaju da ce proci dalje. Kasnije i na mobilnom ista stvar. Bio je lep osecaj, kako kazes za promenu lepi komentari.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Ali nazalost to ce se zaboraviti za 2-3 meseca, a onaj poraz od United-a ce se dugo pamtiti...

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Ali nazalost to ce se zaboraviti za 2-3 meseca, a onaj poraz od United-a ce se dugo pamtiti...
            Ne mraci
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Sir Giggsy View Post
              Ali nazalost to ce se zaboraviti za 2-3 meseca, a onaj poraz od United-a ce se dugo pamtiti...
              I onih 1:6 ce se dugo pamtiti.

              No da ne kvarim odnose sa "Crvenim djavolima" na forumu, da vam kazem da je Daily Mail objavio da su se Koln i Arsenal dogovorili oko Podolskog i da ce valjda Lukas imati platu od 100.000 funti nedeljno.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Ne znam ja mislim da je plata prevelika ....
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Topdzija View Post
                  I onih 1:6 ce se dugo pamtiti.

                  No da ne kvarim odnose sa "Crvenim djavolima" na forumu, da vam kazem da je Daily Mail objavio da su se Koln i Arsenal dogovorili oko Podolskog i da ce valjda Lukas imati platu od 100.000 funti nedeljno.
                  Da se nadovezem, visina obestecenja 13 miliona evra. Objektivna cena, po mom misljenju. Sad jos neki Hazard ili Gotze, a onda idemo u napad na titulu!
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_19 View Post
                    Da se nadovezem, visina obestecenja 13 miliona evra. Objektivna cena, po mom misljenju. Sad jos neki Hazard ili Gotze, a onda idemo u napad na titulu!
                    Plus jos neki odbrambeni igrac, ono za svaki slucaj. Koscielny i Vermelen sjajni u poslednje vreme.

                    Nego, da vas pitam, kad se vraca na teren Ramsey ?
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Remzika bi trebao da bude fit protiv Njukasla
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Gangrena View Post
                        Remzika bi trebao da bude fit protiv Njukasla
                        Nadam se da ce biti fit. Bas gledam da li SK prenosi u ponedeljak i vidim da ne prenosi(prenose neki tenis ).
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Je*o te Remzi ne bi on meni igrao dok je Rosicki u ovoj formi
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Gangrena View Post
                            Je*o te Remzi ne bi on meni igrao dok je Rosicki u ovoj formi
                            Videces ti kad Remzi bude jedan od najboljih vezista lige, ima da povuces sve one lose reci koje si rekao za njega.

                            Rosicky kida, ni ja ga ne bih vadio iz prve postave. Kad se setim kako smo ranije svi pljuvali po njemu. . Mada ja mislim da su glavni razlozi njegovih losih igara bile ucestale povrede.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Iz tvojih usta u bozije usi
                              Kad se samo setim da je Remzika bio najbolji wonderkid u FM 11 a gledaj ga sad
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Gangrena View Post
                                Iz tvojih usta u bozije usi
                                Kad se samo setim da je Remzika bio najbolji wonderkid u FM 11 a gledaj ga sad
                                Ja ti samo kazem da ce Remzika pokidati kada bude igrao zajedno sa Wilshereom. Jako cekam da ih vidim zajedno na terenu.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X