Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da ne bude povreda, da Jack bude zdrav, to je najvaznije. Glavni igrac u veznom, ako dodje M'Vila, Arteta ce biti adekvatna zamena za nekoga iz veznog. Poldi-?-Ox i RVP, pa da se bijemo sa kime god.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Wado, moj favorit je Miyaichi.
      Ako ne, moze i Walcott, na njega tipujem da ce da pokida narednu sezonu.

      Inace, da vas malo nasmejem. Daily Mail nas povezuje s Llorenteom, navodno se Wenger juce video s njim.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Originally posted by Wilshere_19 View Post
        Wado, moj favorit je Miyaichi.
        Ako ne, moze i Walcott, na njega tipujem da ce da pokida narednu sezonu.

        Inace, da vas malo nasmejem. Daily Mail nas povezuje s Llorenteom, navodno se Wenger juce video s njim.
        Citao sam to juce, ali ne nadam se previse.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Originally posted by Wilshere_19 View Post
          Wado, moj favorit je Miyaichi.
          Ako ne, moze i Walcott, na njega tipujem da ce da pokida narednu sezonu.

          Inace, da vas malo nasmejem. Daily Mail nas povezuje s Llorenteom, navodno se Wenger juce video s njim.
          Kakav crni Lorente on ima klauzulu od najmanj 30 milki nema od toga nista
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Navodno je Robinova mama rekla da on ostaje u Arsenalu.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Originally posted by Topdzija View Post
              Navodno je Robinova mama rekla da on ostaje u Arsenalu.
              I njegova zena isto to izjavila, da bi rado ostala u Londonu.
              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

              Comment


              • Zene se tu nista ne pitaju. Nece njemu koji ima 28 godina, matera govoriti sta da radi. Sve je do vase uprave rekao bih tj. do vlasnika.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Ronaldu je keva rekla da ide u Real..
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • RVP je samostalniji od Ronalda.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • mene cudi da Ronaldova keva nije ga nagovorila da predje u City

                      Comment


                      • Originally posted by ledeni 80 View Post
                        mene cudi da Ronaldova keva nije ga nagovorila da predje u City
                        Za razliku od Sitija Real ima tradiciju i slobodno se moze reci da je najveci klub na svetu tako da nije otisao tamo samo zbog para nego i zbog slave koju je dobio samim prelaskom.
                        I uporedis li Siti sa Realom jos jednom popices ciglu u glavu
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Gangrena View Post
                          Za razliku od Sitija Real ima tradiciju i slobodno se moze reci da je najveci klub na svetu tako da nije otisao tamo samo zbog para nego i zbog slave koju je dobio samim prelaskom.
                          I uporedis li Siti sa Realom jos jednom popices ciglu u glavu
                          jel to neka pretnja sa tom ciglom
                          ma djavo ce ti ga znati sta sheici smisljaju sto se tice dovodjenja igraca,ali tako bi voleo da sld sezone nista ne osvoje jer koliko se vidi sa tranferima Chelzi ce biti bruka sa pojacanjima samo da Tores proradi i eto problema za protivnicke odbrane,a ja sam tebi rekao da sam Real obozavao dok je igrao madjionicar Zidan ali kad vidim onog nalickanog i zalizanog sa 100 kila gela stavljanog na kosu smuci mi se sve ionako ga nisam ni voleo dok je igrao u Junajtedu
                          nego ti meni reci imamo li mi jos koga u planu da dovedemo osim M'VILE

                          Comment


                          • ... 2013...

                            Sezona tek što je okončana, a već se uveliko piše o narednoj i tome kako će tim Arsenala da izgleda. Koliko god da su nagađanja najčešće pogrešna , volim ih čitati i volim ih pisati. Igrali smo užasno , čak i pri onim serijama bez poraza , imali sreće i završili na 3. mjestu . Premija ! Nikad lošiji sastav i nikad slabija igra u Vengerovoj eri . Song i Rvp , 2 igrača svjetske klase + Kosijelni i Arteta koji su imali odličnu sezonu i dali svoj maksimum . Za razliku od prošlogodišnjeg velikog prelaznog roka, kada smo u poslednjem momentu doveli veći dio pojačanja, ovaj nije zvanično ni počeo, a u Arsenal je stigao Podolski . Još jedan na nivou Robina i Aleksa . Dobro je . Ali nije dovoljno . Šta očekivati ? Ja lično očekujem oporavak Wilšera i njegovu izuzetnu sezonu tamo od novembra , povratak Mijačija sa pozajmice i njegov veliki doprinos ekipi , J.Kembela, koji će dobiti ulogu džokera sa klupe , povratak Lansburija za utakmice liga kupa i sl, značajan napredak Frimponga i AOCa , dolazak Mvile i univerzalca koji bi pokrio pozicije desnog beka i štopera . Očekujem da je Sanja svoje završio , da će Bentner , Denilson , Aršavin, Fabijanski , Almunija , Skilači i Vela definitivno napustiti tim , te eventualno Šamak u paketu s lovom za nekog napadača ili kreativca iz Francuske. Kojeg god. Očekujem i dolazak jednog iskusnog golmana, jeftinijeg . Očekujem da ćemo osvojiti FA ili liga kup, proći grupnu fazu LŠ i završiti 4. u PL . Očekujem da će Park otići u vojsku prije nego nam bude jasno zašto je uopšte doveden , Arteta da će pasti u drugi plan , zbog povrede ili loše forme . Očekujem da će Rvp imati sezonu ni 50% dobru kao minulu . Očekujem sve i ništa ! Zbogom , Pet Rajs !
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Originally posted by ledeni 80 View Post
                              jel to neka pretnja sa tom ciglom
                              ma djavo ce ti ga znati sta sheici smisljaju sto se tice dovodjenja igraca,ali tako bi voleo da sld sezone nista ne osvoje jer koliko se vidi sa tranferima Chelzi ce biti bruka sa pojacanjima samo da Tores proradi i eto problema za protivnicke odbrane,a ja sam tebi rekao da sam Real obozavao dok je igrao madjionicar Zidan ali kad vidim onog nalickanog i zalizanog sa 100 kila gela stavljanog na kosu smuci mi se sve ionako ga nisam ni voleo dok je igrao u Junajtedu
                              nego ti meni reci imamo li mi jos koga u planu da dovedemo osim M'VILE
                              Ima te roknem ciglom i pobegnem u Austriju
                              Sto se tih "pojacanja" tice pominjao se i Nzogbia kao i Kalu
                              Sto se normalnih tice spominje se po netu kako Wenger dosta paznje posvecuje Bilbau tako da je moguce da dodje neki Baskijac (Lorente,Muniain ili Martinez) mada ja sumljam u to zato sto imaju nenormalne klauzule
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • e ne izazivaj me sa tom ciglom
                                pa zasta ce nam sad Kalu ovo sve poludelo pod stare dane

                                Comment

                                Working...
                                X