Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlican je Janmaat, razbija u Holandiji (da nije neka liga), ali decko je stvarno onako, kompletan bek, razbija u odbrani, a u ofanzivi je sasvim zadovoljavajuc, s obzirom da bas voli da ide ka golu protivnika...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Odlican je Janmaat, razbija u Holandiji (da nije neka liga), ali decko je stvarno onako, kompletan bek, razbija u odbrani, a u ofanzivi je sasvim zadovoljavajuc, s obzirom da bas voli da ide ka golu protivnika...
      Sto nije? Pregotivna liga za mlade igrace, a i pogotovo zanimljiva za nase prostore, zbog Tadica, Djuricica, Sulejmanija itd..Npr, Tadic je tamo izrastao u fantasticnog igraca, nadam se da ce brzo u neku od top 5 liga. Cini mi se da je trecu sezonu najjaci asistent lige, sigurno je jedan od jacih igraca lige. Mozda Nemacka..

      No nije ni bitno, ako taj igra za Holandiju standardno, ne moze decko biti los. Nadam se da ce i Bellerin brzo u prvi tim, mnogo talentovan decko, a cini se da je prekucao mladje kategorije.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Pa sta znam, rekoh to, jer ce se naci neki specijalac i reci, to je losa liga, nije liga 5, itd... Dajte tog Bellerina u PL sunce mu poljubim, gorim od zelje da ga vidim na vecem nivou...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • E majko mila, mi dovodimo mrtvog Valdesa, najvecu prevaru svetskog fudbala
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
            E majko mila, mi dovodimo mrtvog Valdesa, najvecu prevaru svetskog fudbala
            Dobro branio protiv PSG-a...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Dobro branio protiv PSG-a...
              Vodi ga u LFC.
              http://stevesbaldcollective.blogspot.co.uk/

              Dugacak podcast, ko ima visak vremena nek poslusa, o svacemu pricaju.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Victor Valdes je mnogo podcenjen golman, on je ustvari veoma veoma kvlitetan golman. Pricao sam sa dva trenera golmana u superligaskim klubovima (to ne garantuje strucnost ne znam koliko ali opet vecu nemgo moju i vasu) i obojica su se slozili da je medju 10 najboljih trenutno golmana sigurno i da ima odlicnu tehniku, refleks i pracenje igre. Sad to sto mi misljenje zasnivamo na trolovima i slicnim stvarima to je druga stvar.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Ma dobar je Valdez, nije niko rekao da je krsh, jednostavno on ne moze da se dokaze u ekipi koja dominira posedom 80% vremena, nema neki tezi posao tamo, to je cela poenta. U top 10 se stavlja zato sto je igrac Barse, ja ti mogu navesti sada boljih, po meni, 10 golmana od njega. Cech, Casillas, Buffon, Handanovic, Hart, Neuer, Begovic, Courtois, Adler, Lloris.

                  Ima tu njih jos, jedan od njih je i Voja...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Dodaj na to ter Stegena, usudicu se da kazem i Mignoleta i Vorma...
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Valdes da valja ne bi ga Barcelona pustala da ide.
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Dodaj na to ter Stegena, usudicu se da kazem i Mignoleta i Vorma...
                        Hteo sam Worma da dodam kao 10-tog ali sam se setio Llorisa onda... Mignolet takodje, odlicno brani ove sezone za krs ekipu kakav je Sunderland, zato sam i rekao da ima tu jos njih koji su bolji...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Ma dobar je Valdez, nije niko rekao da je krsh, jednostavno on ne moze da se dokaze u ekipi koja dominira posedom 80% vremena, nema neki tezi posao tamo, to je cela poenta. U top 10 se stavlja zato sto je igrac Barse, ja ti mogu navesti sada boljih, po meni, 10 golmana od njega. Cech, Casillas, Buffon, Handanovic, Hart, Neuer, Begovic, Courtois, Adler, Lloris.

                          Ima tu njih jos, jedan od njih je i Voja...
                          De Gea,Cezar,Reina itd...meni je i Akinfeev naravno bolji kad je spreman bolji je i od vecine sa tvoje liste,barem za mene
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Valdez se zadnjih godina popravio kakav je skart bio. Kiksara nevidjena. Jedan od losijih golmana u velikom klubu. + degen klasican u glavi sto je dokazao x puta.
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Originally posted by AK47 View Post
                              De Gea,Cezar,Reina itd...meni je i Akinfeev naravno bolji kad je spreman bolji je i od vecine sa tvoje liste,barem za mene
                              Druze navijam za Liverpool ali reci da je Reina bolji golman od Valdeza je smesno.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                De Gea,Cezar,Reina itd...meni je i Akinfeev naravno bolji kad je spreman bolji je i od vecine sa tvoje liste,barem za mene
                                Zaboravi Akinfeeva Akane, oprosti, i meni strasno gotivan golman, jedan od najjacih...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X