Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Rooney bi ovaj tim odveo na skroz drugi nivo, a Pipita ako dodje sa njim, moze Joveta komotno da zacementira mesto na klupi, kao i Ajnstajnov Giroud.

    Ovo sve pod uslovom da dodju i Rooney i Pipita.

    Prvo je presmesno sto imas ovakvu opciju u glavi, da dodju sva trojica, a drugo je jos smesnije sto ne vidis Jovetu na AM.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Rooney bi ovaj tim odveo na skroz drugi nivo, a Pipita ako dodje sa njim, moze Joveta komotno da zacementira mesto na klupi, kao i Ajnstajnov Giroud.

      Ovo sve pod uslovom da dodju i Rooney i Pipita.
      Ma sto si mi najludji hahaha

      Nema ba od te bajke nista.. Kakav Rooney jebote da sam seik Mansour ne bi mu dao platu 250k sedmicno samo zato sto je ruzan ko Shrek.. Cuj jebote da ja imam igraca koji lici na Shreka u ekipi, pa jebemu nisam Valt Disney

      Dolazi Joveta i doce jos 3-4 igraca sigurno..
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ma kakvi, Joveta ako dodje igra poluspica ili desno krilo. Pipita prvi napadac!

        Moze Rooney da lici na gargamela sto se mene tice, ne menja na cinjenici da je klasa.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Ma kakvi, Joveta ako dodje igra poluspica ili desno krilo. Pipita prvi napadac!

          Po mojim informacijama, Pipta ti je vec u Juventusu, vidis Brajkulice nema zapio se negdje od slavlja

          Takodjer imam neprovjerenu informaciju da Joveta dolazi cak i ako ne bude Arsenal u top 4, iako ce Arsenal biti u top 4


          IDEMO STOKEEEEE
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Moze Pipita i Joveta, ne bi se zalio ni najmanje. A Girouda saljemo nazad u Montpeiller, pravimo trampu za brata Younesa ili Cabellu.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
              Moze Pipita i Joveta, ne bi se zalio ni najmanje. A Girouda saljemo nazad u Montpeiller, pravimo trampu za brata Younesa ili Cabellu.
              Zasto Arsenal kao United ne moze imati 4 vrhunska napadaca?

              Misljenje svako navijaca Arsenala je da svaki igrac koji nesto valja mora da igra, a ne da grije klupu.. Jebiga nek se bore na treninzima.. Ja ne bi imao nista protvi 4 vrhunska napadaca..
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • To za Juve kaze Goal.com Ajnstajne.

                Pipita nema dogovor ni sa jednim timom za sada.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  To za Juve kaze Goal.com Ajnstajne.

                  Pipita nema dogovor ni sa jednim timom za sada.
                  Ma ima, zna Aki brat te stvari.. Povezao se s talijanima, kontam jos da se povezem sa kolumbijcima i da koks radim okolo

                  Salim se, nema veze sto goal kaze tako, ja imam neke info i za Pjanica al necemo o tome
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Kada se vec razbacuje sa imenima, posto postoji samo jedan napadac u timu, bilo bi lepo dovesti dvojicu, po mom ukusu Villa i Higuain. Dve klase, a Giroud bi onda jedino bio prezaljen.

                    Joveta iza, a Fabregas u vezi. Pa da se napravi ovako nesto...Voja-Bellerin()-Verma-Koscielny-Gibbs; Cesc-Jack; Santi-Joveta-neko ubitacno krilo-Pipita

                    Nije lose, a i Theo klupa..

                    E sada realna postava, Voja-?-Verma-Koscielny-Monreal; Arteta-Jack: Santi-Joveta-Theo; Giroud..

                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Kada se vec razbacuje sa imenima, posto postoji samo jedan napadac u timu, bilo bi lepo dovesti dvojicu, po mom ukusu Villa i Higuain. Dve klase, a Giroud bi onda jedino bio prezaljen.

                      Joveta iza, a Fabregas u vezi. Pa da se napravi ovako nesto...Voja-Bellerin()-Verma-Koscielny-Gibbs; Cesc-Jack; Santi-Joveta-neko ubitacno krilo-Pipita

                      Nije lose, a i Theo klupa..

                      E sada realna postava, Voja-?-Verma-Koscielny-Monreal; Arteta-Jack: Santi-Joveta-Theo; Giroud..

                      Joj prebit cu te

                      Cuj Theo i Olivier odma na klupu, a niko nije ni doso

                      Theo ba samo bolji moze biti.. Olivier vidjet cemo, ja imam vjeru da ce i on bit bolji, ali vidjet cemo

                      Ja bi Pjanketa volio da vidim u Arsenalu, vjerovatno ce otici iz Rome, a sada pitanje je gdje
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Slazemo se barem oko Pjanica i to je nesto.

                        Ako je Joveta izvestan, dovesti jednog veznog igraca, naravno da bi idealno bilo da dodje Cesc, ali tesko je to sada reci, treba se videti hoce li Barsa uopste da ga proda. Jedan krilni igrac da dodje, Gervinho i Ox u rotaciji na krilnim pozicijama, Theo, Giroud i treci napadac, po mogucnosti da bude bolji od ove dvojice i bio bi to veoma ozbiljan tim. Desni bek je kljucan takodje, sta li ce Wenger da radi po tom pitanju, nadam se da ce traziti pojacanje, posto je Sagna vec prezaljen i nema od njega leba. Dva loma noge, nema nakon toga povratka na vrhunski nivo.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Fabregas bi legao ko budali samar ovom timu..

                          Nesto sam nacuo isto i za Capouea da se pregovara i on bi lego drama Arsenalu..

                          Isto sam pisao juce za Corchiu, na menadzeru razvaljuje, a sad ne pratim Francuze pa ne znam kakav je...

                          Treba stoper i golman jedan. Golman neki lik na zalasku karijere da bude mala konkurencija Voji, a i da mu moze davati savjete jebiga..

                          Stoper taj Wiliams mi se ne svidja kao igrac, ali onda kad skontam ima iskustva u Engleskom fubalu mnogo, ali bi ja radije neku bolju opciju, neku vecu stijenu..

                          Sto se tice krila, Gervinho ili Podolski su na putu za Galatasaray, vjerovatno Gervinho tako da treba dovesti bas krsteno krilo, koje zna centrirat..

                          Joveta, Giroud po meni mogu strasno partnerstvo napraviti..
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Stoper taj Wiliams mi se ne svidja kao igrac
                            Skoro je ubio Van Persija ...
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by KingEric7 View Post
                              Skoro je ubio Van Persija ...
                              Ma da mu je i zenu guzio ne interesuje me, ne trebaju Arsenalu levati od igraca sada..
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ajnstajne, sta o Pjanicu?
                                Batice, objasni mi ovu postavu bez Gibbsa.
                                Corchia dolazi za desnog beka, ne brinite se nista, pa moze da se ocekuje naredne sezone nesto ovako: Voja-Corchia(Jenks)-Kos-Verma-Gibbs; krsten DM (Capoue ili Gonalons-Jack, ispred Joveta, Santi i Theo i u napadu najverovatnije Giroud, posto ne verujem da ce se odresiti kesa za boljeg igraca. Naravno, postoji opcija da se dovede neki opasan vezni, pa da to izgleda ovako (odbrana nepromenjena): DM-opasan vezni -Jack na 10-ku, po krilima Theo i Santi i napred Joveta.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X