Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja kada sam stavio na fb tu sliku gde je protiv Evertona 100%-0% drugovi nisu verovali, rekli su da je fotomontaza. Jedva sam im dokazao da je istina.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Marco Reus on Jack Wilshere: "A perfect player," "Boy, he's fucking good," "He's so quick and skilful with the ball at his feet."
      I poceo sam da picim FM12 sa ovogodisnjim editom Jack nam je ubica tu nije da kidise nego ne znam ni sam, kupio sam trenera i stavio da trenira samo njega ima da ga nabudzim da jede decu sledece sezone
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment




      • Kakav car.

        Jest mi bilo krivo kada je otisao, strasno..:-/
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Legenda nasa <3

          Inace evo sta je $amir izjavio

          Nasri on BeIN Sport: 'Wenger is best coach i've played for. I simply regret not speaking to him more during my move
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Ja dosadne Lige Prvaka bez najboljeg kluba na planeti..
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Ja dosadne Lige Prvaka bez najboljeg kluba na planeti..
                Aki legenda

                Inace Djorou izrazio zelju da ostane u Hanoveru sto se mene tice daleko ti lepa kuca ^^
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Arsha izgleda pali za Ameriku, u LA Galaxy.
                  Wenger izjavio da je moguce da cemo gledati zajedno Nacha i Gibbsa, pretpostavljam da ce Kieran na levo krilo u toj situaciji.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • I ja sam juce video za Ashavina navodno je Bekamova zamena Sto se Gibbsa tice voleo bi da ga gledam sto je moguce vise makar i na krilu
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Kako je samo odvalio gol protiv Swansea-ja u kupu (mora da spomenem da je bilo na asistenciju Girouda )
                      Ja bi voleo da igra tu, brz je i prodoran, i mnogo bi nam doprineo za rotaciju. Sto se tice njegove igre na levom beku, samo da poradi na centarsutu i dobijamo beka svetske klase.
                      Da prosetam nov avatar.
                      Last edited by Wilshere_10; 03-04-13, 12:20.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Neko mi je izbrisao post -.-

                        Ajnstajne gledaj sta tvoj mezimac radi a tek je 7. kolo

                        Spoiler
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • A Nando drugi na listi strelaca Sta igras bre ti to covece, kakva je ovo liga
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal 1h

                            2 bits of news. Jack started running on Monday, he "might" be in the squad v WBA. If not will be ready for Norwich.
                            There is other stuff that is best kept for now but we are showing "big" intent for the summer signings from what i hear
                            And we are still in for the 30m man.

                            Ako se bude trosilo na leto, imacu sta da pricam unucima kraj kamina za 50 godina
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Geoff samo indirektno rekao da je posao oko Jovete gotov


                              A on nije 30m vrijedan covjek, znaci Joveta plus jos jeda ouuu
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Matt Spiro ‏@mattspiro
                                No #AFC interest in Sochaux right-back Sebastien Corchia. Agent not been contacted & Wenger barely seemed to know him when asked about him
                                Mozda vas zanima.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X