Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • I ja naletih na ovaj gif slucajno. Salim se, sacekao me na mom zidu na fb-u jer svi znaju koliko sam gotivio RVP-a prosle sezone.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Steta zbog poraza. Gnabri i Bellerin razbise!
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Povrede pred danasnju tekmu :/

        Wilshere jos dve nedelje
        Walcott takodje jos dve nedelje
        Sagna nece igrati koleno jos uvek
        Podolski clanak :/
        Gibbs je izgleda zakacio neki virus tako da je i on pod znakom pitanja
        I da pobednik Diaby koji je zeznuo ligamente i ko zna kada ce igrati
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Kakva slika jbt

          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by Topdzija View Post


            I ja naletih na ovaj gif slucajno. Salim se, sacekao me na mom zidu na fb-u jer svi znaju koliko sam gotivio RVP-a prosle sezone.
            Mora da je kod nas malo poradio na sutiranju desnom nogom



            Nikakva provokacija, samo sala. Bez ljutnje.
            sigpic

            Comment


            • Fala Bogu pa je ova reprezentativna() pauza gotova i ovaj vikend se ponovo lige igraju..

              Tottenham danas ima tesko gostovanje, trebalo bi to iskoristiti, a i nije se niko dobio sa velikom razlikom u poslednje vreme. Red bi bio da Reading popije 4-5 komada..


              U zadnjih pet tekmi samo sedam golova jbt..
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • S Readingom su ove sezone bile goleade, vec vidim kako danas Giroud stavlja 3 komada.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Nadam se ubedljivoj pobedi i kiksu Totenhema kod Svonsija. Opet cu uspeti pogledati samo prvih pola sata utakmice.
                  Voleo bih Chamberlaina videti u prvoj postavi, zasluzio je. Danas cemo verovatno i Remziku gledati od prve minute.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Arsenal team: Fabianski, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Rosicky, Arteta, Ramsey, Cazorla, Gervinho, Giroud
                    Arsenal subs: Szczesny, Vermaelen, Jenkinson, Gibbs, Coquelin, Oxlade-Chamberlain, Podolski

                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Doci ce mu glave Fabijanski pazite sta sam vam rekao
                      Last edited by Lillard; 30-03-13, 14:22.
                      sigpic

                      Comment


                      • Meni je najvece iznenadjenje da Sanja igra i da je Podolski na klupi
                        I da evo slika podrske za staklenog Ramba

                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Pa jaca nam je klupa nego prvi tim na ovoj utakmici ! Ala ce biti nerviranja, vec sada predosecam, sreca pa necu gledati celu utakmicu.
                          Jesam vam rekao da ce Remzika od prve, trebao je Ox umesto Gervinha.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Olie sa avatara Giroud, fina tekma za njega i fin go. Napreduje fino.

                            Wadsone jedna poruka, jebo te tuljan hahhah

                            Inace dobra tekmica. Jack nece biti spreman za WBA ali dobro neka bude spreman za Fulham i Everton.

                            Danas dominacija, cini mi se kao da stvarno autoritativno igraju zadnjih par tekmi. Samo nek ovako nastave i pobjede svaku tekmu do kraja
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment





                            • Sta je ovo bre ? Gervinho gol i 2 asistencije ?! Nisam verovao kada sam procitao.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Pa dominacija kako sta je
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X