Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gangrena View Post
    Ajnstajne sa kim si se ti kladio ?
    Sa mnom...

    Odlicno ti stoji Ajnstajne...

    Nisam pitao Wilshera sudiju, da li je promasio neku 100% sansu Giroud, mada koliko sam gledao mislim da nije...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Sa mnom...

      Odlicno ti stoji Ajnstajne...

      Nisam pitao Wilshera sudiju, da li je promasio neku 100% sansu Giroud, mada koliko sam gledao mislim da nije...
      Al ste nas naruzili oca vam poljubim Pola navijaca nam nose pilece avatare
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Gangrena View Post
        Al ste nas naruzili oca vam poljubim Pola navijaca nam nose pilece avatare
        Pa ko vam je kriv kad ne znate da se kladite, tj nemate srece...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Sa mnom...

          Odlicno ti stoji Ajnstajne...

          Nisam pitao Wilshera sudiju, da li je promasio neku 100% sansu Giroud, mada koliko sam gledao mislim da nije...
          Hvala fresh sto si mu uklonio ono drvo sa avatara, bar da ga ne gledam neko vreme .
          Imao je zicer na pocetku.

          Comment


          • Sanja,Pera,Vermalen,Remzi,Zervinjo,Arsavin,Ziru.Sv i napolje
            СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

            Comment


            • Originally posted by Bendtner View Post
              Sanja,Pera,Vermalen,Remzi,Zervinjo,Arsavin,Ziru.Svi napolje
              Daj, ne lupaj. Ne znam postoji li 5 timova u svijetu u kojima Verma ne bi bio u startnoj postavi. To sto Arsenal igra takav fudbal da i najbolji stoperi svijeta mogu ispasti magarci jer imaju zadatak da izlaze visoko i ucestvuju u kreiranju akcija, to je druga stvar.

              S druge strane, mogao bih biti saglasan sa ostatkom tvoje liste, s tim da bih Remziju i Giroudu ipak dao jos malo vremena za dokazivanje.

              Medjutim, listu bih prosirio: Fabianski, Skilaci, Jenkinson, Diabi, Wolkot i svi posudjeni prvotimci, osim Kembela, Mijacija i Frimponga.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Ajde da malo lupam sto bi rekli Akan i Wadson


                Ako Arsenal pokaze istu taktiku protiv Bayerna kao sto je pokazao juce protiv Spursa minus defanzivne greske i plus napadacka kreativnost i iskoristenost sansi. Ako se sve poklopi mozda mogu cak i da pobijede 1-2 nula, ali 3-0 teskooo
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Ves View Post
                  Daj, ne lupaj. Ne znam postoji li 5 timova u svijetu u kojima Verma ne bi bio u startnoj postavi. To sto Arsenal igra takav fudbal da i najbolji stoperi svijeta mogu ispasti magarci jer imaju zadatak da izlaze visoko i ucestvuju u kreiranju akcija, to je druga stvar.

                  S druge strane, mogao bih biti saglasan sa ostatkom tvoje liste, s tim da bih Remziju i Giroudu ipak dao jos malo vremena za dokazivanje.

                  Medjutim, listu bih prosirio: Fabianski, Skilaci, Jenkinson, Diabi, Wolkot i svi posudjeni prvotimci, osim Kembela, Mijacija i Frimponga.
                  Mozda brate onaj Verma od prije dvije sezone,klasa od igraca...

                  Bas ga gledam u posljednje vrijeme i iskreno katastrofa kako je propao
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment




                  • Evo strucniji neko od mene da vam objasni ono sto sam ja vise manje juce rekao
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Kako covek objasnjava, deli znanje sakom i kapom
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Kako Geri Nevil objasnjava sa ovim analizama, prosto mi je zao sto nemam SkySports/BBC ili koji vec kanal samo da gledamo njegove analize
                        sigpic

                        Comment


                        • Samo ste Nevila pohvalili, a nista meni sto redovno nalazim ove vide-e i slike ccc...

                          A i niste prodiskutovali o onome o cemu on prica ccc
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Posle ovakve analize, covek nema sta da kaze, objasnio problem Arsenalove odbrane u 10-ak minuta
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Objsanio je greske koje se tesko mogu izbaciti na treninzima...
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Pa ne znam bas, veliki problem je nedostatak komunikacije. A kada ti igraju Belgijanac, Spanac, Nemac, Englez a brani Poljak... tesko da to moze na treninzima.

                                Jedino kod nekog filologa ili logopeta
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X