Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Arsenal London

    Mogao bi da stavi persija na fabregasovo mesto (kao nekog drugog napadaca) a u spic da stavi chamakh-a, ne znam nisam pametan.
    Potrebna je i razbijacka i kreativna(kolko god je to sad moguce) postava.........

    Comment


    • Re: Arsenal London

      Diaby, Song i Wilshere bi mogli u vezni red. Mnogo su bolji neko npr Rosicky ili Denilson. I nek stavi Arshavina u prvi tim, ne Bendtnera.
      Almunia je odlicno branio protiv Barcelone. Spasao nas je debakla. Nadam se da ce tako i nastaviti sa branjenjem.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Re: Arsenal London

        Denilson, Diaby i wilshere u veznom= 3 crvena, minimum

        Comment


        • Re: Arsenal London

          Cestitam Man Utd i pijanoj baburi na pobedi, stvarno sa 7 defanzivaca nas pobedi covek(Svaka cast i cetrdesetogodisnjem Mirku ukrade kola Van der Saar-u), pobeda cista kao suza.
          Nauk za Arsenal je sledeci:
          mi cemo uvek biti blizu nekog osvajanja trofeja, ali sa ovakvom ekipom i ruku na srce trenerom ekonomistom koji donosi milione share holderima(valjda se prevodi sa vlasnicima akcija(od malih ulagaca do ljudi sa 28 i 29 procenata akcija(deonica)(debeli gmaz Ursmanov i ruzni i ridjobrkato-pegavi Kroenke iz posranog Denvera)) mi trofeja necemo videti, pa cak ni trofej Vengerovog dvorista.
          Dosta vise posranih Francuza u timu, i raznih neuspelih projekata tipa Debilson, Bendtner, forsiranje Tomasa Rosickog, misli da je Diaby igrac,....
          Takve skartove samo pustiti da idu iz kluba i to sto dalje, kupiti cestite(dokazane) igrace (Crotenhem je kupio Van der Varta za samo 8 miliona funti, mi platili debila Kosijelnog 11 miliona funti, Vart perfektan, Kosijelni od odlicnog do oooooooooooooooooooooooooocajnog(Kiks u finalu lige Kupa u 89 minutu je samo jedan od mnogih), al jebi ga Kosijelni je Francuz pa jos poljskog porekla, imao jednu odigranu sezonu u posranoj francuskoj prvoj ligi(kakav pedigre), itd...
          Kako igramo, kako se povredjujemo, kako nam samopouzdanje isto kao kod prosecnog gradjana Srbije da ce biti bolje , bice uspeh ako ova smehotresna olimpijada od igraca i osvoji 4 mesto u EPL i obezbedimo kvalifikacije za ligu sampinjona (kakva crna titula, to jedino na football manager-u 2011). E pa sad mozda sam bio i previse kritican, ali mi nemamo ni kvalitetne igrace za titulu ni trenera sa mudima(Arsen Wenger je cesto gubio u finalima kad je bilo potrebno pokazati muda, setimo se samo finala kupa uefa i 0-0 sa tuznim Galatasarajom i promasenih penala posle produzetaka, boze kakav blam, jedan od mnogih).
          Sa onakvom ekipom ne osvojiti nijedan evropski trofej(Tijeri Anri, Pires, moj ljubimac Ljunberg, Vijera, Berkapm, Cashley Cole, ...) samo je dokaz da AW ne zna da uzme trofej(pored tri titule EPL i 5 FA Cupova) tako da je vreme da ode i dodje neko ko ce hteti da osvaja trofeje, a ne da usrecuje share holdere zaradom(bole me tuki za njih, da li ce ridjobrkato-pegavi gad uvecati svoj konto, a debeli gmaz biti jos deblji i u novcaniku i po kilazi), mene interesuje da li Arsenal ima stvarnu zelju da ikada vise osvoki trofej ili da igra igru ispred protivnickog sesnaesterca koja se popularno zove "Moj te mota oko plota" koja je jedno obicno muljanje lopte iz supljeg u prazno bez krajnjeg efekta, a to je dati jebeni gol(ne mora svaki put da se jebeno usetas u mrezu ili da umres u lepoti dok dajes gol, samo ga umuljaj makar i kao Zvalavi Pipo Inzagi, samo ga umuljajte idijoti!).
          Ako se neko ne slaze sa mojim izlaganjem, neka bude ljubazan da napise post i opovrgne me.
          Arsenala cekaju teski dani. &+I}\

          Comment


          • Re: Arsenal London

            Svaka rijec na mjestu,nisam gledao mec,ali sam citao da je izasao Fergi sa 7.defanzivaca.
            Arsena ne treba otjerati ostavi ti ga za menadzera da dovodi igrace,a nekom pustiti tim da vodi.
            Arsenal ima sansu da uzme PL,vise nema obaveza u drugim takmicenjima,svu koncetraciju i snagu moze da okrene prema tome,i po meni ima jednake sanse kao Mancester za osvajanje titule.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

              Comment


              • Re: Arsenal London

                Trlababalan, obozavam da citam tvoje komentare. Svaki je na mestu.
                Kako je i komentator rekao, do pre nedelje su bili u igri za 4 titule, a sada su u "trci" samo za jednom. Zaista razocaravajuce.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Re: Arsenal London

                  Dame i gospodje, strasne stvari se desavaju u svetu, ekonomska kriza, Arapi stisli, pola Japana stradalo od zemljotresa,a druga polovina od cunamija, a nas voljeni nam Arsenal tone kao da se njemu sve to desava...... Da l' su sentimentali pa ih pogadja u srce ili jednostavno nemaju nekoga u zivotu ko ce im objasniti kako stoje stvari. Gospodo, ja zalim, tugujem i vise ne znam kako da gledam na stvari. Dok ovo pisem sa zuzama u ocima //h*svb , slusam november rain, secam se lepih trenutaka sa Highbury-ja, Anrija, Piresa, Ljumberga, Berkampa.........
                  Era mog pracenja Arsenala obelezena je Wengerom, prosto zbog mojih godina....... Nisam mogao da ih gledam pre nego sto sam se rodio,a Wenger je dosao samo 3 godine nakon mog rodjenja. Bilo je lepih trenutaka i stim se moramo sloziti, ali vremena se menjaju, a od stare slave se ne moze ziveti. Ne znam sta da mislim, dok slusam "dont cry" isto od gunsa. Mentalitet ekipe pa cak i nas navijaca je jednostavno opao. Utakmica protiv barse u londonu, arshavin ga daje za pobedu navijaci aplaudiraju??? Treba bre da skacu, da se penju jedni po drugima, da ulecu na teren, da ne znam ni ja sta da rade. Sto se rekonstrukcije tima tice, ne mogu o tome da govorim, nisam strucan. Svi imamo svoje zelje i svoje misljenje, ali wenger najbolje zna kakvi su oni na treningu. Tolike povrede su mi nejasne, u napred dobijene utakmice izgubljene...........
                  Ko moze da zameni Wengera, ko moze potpuno novi tim da napravi, ali da i dalje u njima ostane duh ARSENAL-a koji svi obozavamo.
                  Dok na mom winampu ide "neki novi klinci" by djokica balasevic, ja se uzdam u neka nova vremena i nove uspehe.
                  Ako nista, bar mi, NAVIJACI, moramo ostati ujedinjeni i slozni, a bolji dani ce doci.
                  Hvala

                  Comment


                  • Re: Arsenal London

                    Momci malo ste previse kriticni i prema AW i prema svim igracima. Fabregas je stvarno jedan bednik i treba da se proda, kao i Rosicki i Bendtner, ali AW je legenda trener samo Arsenalu treba par cvrstih i jakih igraca koji ce moci da se ponesu sa igracima Man utd, zadnjih par godina manco sa nama trening jaci odrzava...

                    Comment


                    • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Re: Arsenal London

                        Posle onako bedne igre protiv Barse da budem iskren ocekivao sam ovo onaj kiks u carling kupu je samo dokazao da wengera ne interesuju kupovi AW je finansijski genije ali stvarno forsiranje balvana poput Bendtnera Rosickog itd je cisto udaranje glavom u zid jos da nam taj danski balvan daje ultimatume da ce otici iz kluba ako ne bude imao minutazu pa mamu ti blentavu jebo te onaj ko te doveo u arsenal moze gol da da samo lejton townu ili tamo nekim papanima iz trece lige i on zasluzuje da igra ?
                        Pa Vela je bre genije za njega a lik ide po sta znam kakvim pozajmicama i on sad trucka Wenger treba da se uozbilji u vezi toga i da dovede neko zvucno ime u defanzivnoj liniji i mislim da nebi trebalo da bude problema ...
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Re: Arsenal London

                          Fabregas pod hitno da prodaju, muka mi vise od njega, nikako da veze 5 utakmica da igra, koj ce nam djavo vise. Jednog dobrog stopera da dovedu, Djuru igra super, ali Koselni iz utakmice u utakmicu sve vise gresaka pravi, nije on za Arsenal. Bendtnera isto treba da prodaju,kao i Rosickog i Denislona. Treba nam stoper svetske klase, kao i vodja na terenu posto to trenutno nemamo. Na sredini terena nam treba jedan Roben ili Snajder, koji moze sutne sa 30m i da postigne gol, ja se ne secam kad je Arsenal dao neki lep gol iza daljine posto nema ko da sutne,slobodnjake izvodi Van Persi i on ubode svaki 20ti. Moraju da se malo finansijski otvore ako hoce rezultate....
                          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                          Comment


                          • Re: Arsenal London

                            pa cekaj jel ti sve nas zezas $#^%RT pa nije valjda da se tebi samo betner svidja #%d* pa si i nick takav stavio #%d*

                            Comment


                            • Re: Arsenal London

                              Hvala na dobrodoslici

                              Ma AW bre dozivotni trener!!!

                              Comment


                              • Re: Arsenal London

                                Izgleda ce nam se vratiti Leman na kratko nista nije potvrdjeno
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X