Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I eto pobedili smo. Imamo isti broj bodova kao Liverpool.
    Van Persie je opet zabio, ali zabelezio i 2 asistencije. Svaka mu cast.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Danas nam je 400. pobeda u PL odigrali smo dobro Theo me oduševio samo da ovako nastavimo
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Gangrena View Post
        Danas nam je 400. pobeda u PL odigrali smo dobro Theo me oduševio samo da ovako nastavimo
        Ja nisam gledao danas, nemam SK Prime. A Walcott vec 2-3 utakmice dobro igra i Wenger je sam rekao da Theo sazreva.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Prvo poluvreme su sve na njega lopte forsirali igrao je za sve pare baš me oduševljava iz dana u dan
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • We no speak Americano

            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Originally posted by Gangrena View Post
              We no speak Americano

              Ja ne verujem ! Oni su profesionalci, a ne znaju osnovne stvari engleskog jezika. Sta je sa skolovanjem ?
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Ostalo u Brazilu ma brate dobar je lik jbg naučiće i taj Engleski xD
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Arsenal je vecinu teskih meceva vec odigrao, dok ostalima sada preostaju derbiji, cini mi se da je jos samo City ostao.

                  Sledece tri tekme, Norwich, Fulham i Wigan...naravno se ocekuju i tri pobede.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment




                  • sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • 'Yann M'Vila is likely to join Arsenal or Real Madrid next summer' - Rennes team-mate and friend Kader Mangane
                      http://www.goal.com/en-gb/news/2896/...al-madrid-next

                      Ja iskreno mislim da on neće doći mnogo traže a i imamo dosta igrača na toj poziciji stvarno bi bilo nepotrebno bacanje para ...


                      I jedan zanimljiv podatak za lečenje kompleksa

                      Since 92/93, #Spurs spent £407,050,000 on players while #AFC spent £340,690,000. Spurs have won 2 trophies since while Arsenal have won 14
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Dobar bi bio M'Vila...a ako ga uzme Real,to ce biti smesno. Ne bi covek igrao tamo 3 utakmice.

                        Comment


                        • Hazard izgleda dao izjavu kako želi u Real znao sam da od njega leba nema ....
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Ma kakav Real, to je rekao njegov saigrac, mogu i ja reci da je Lazovic na pragu Barselone.

                            Real nece kupovati igrace u januaru, a na kraju sezone dovode Neymar-a, M'Vila je Arsenalov, samo da se dogovore Ren i Arsenal oko obestecenja.

                            A, i nema nikakve logike da pored Sahin-a, Alonso-a, Khedira-e i Lass-a dovode jos jednog zadnjeg/centralnog veznog....
                            Last edited by D-Wade; 09-11-11, 13:46.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Ma kakav Real, to je rekao njegov saigrac, mogu i ja reci da je Lazovic na pragu Barselone.

                              Real nece kupovati igrace u januaru, a na kraju sezone dovode Neymar-a, M'Vila je Arsenalov, samo da se dogovore Ren i Arsenal oko obestecenja.

                              A, i nema nikakve logike da pored Sahin-a, Alonso-a, Khedira-e i Lass-a dovode jos jednog zadnjeg/centralnog veznog....
                              Tesko da Real nece nista kupiti. A i ja imam osjecaj da ce Hazard zavrsiti u Realu na kraju...
                              Zato je doveden Hamit.

                              Nego, mislim da je Arsenal glavni kada je M'Vila u pitanju.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Rekao je Jose da mu niko ne treba, do kraja sezone.;)

                                M'Vila je zelja Arsenala, a ovi mu dizu cenu sa tim fazonima da je Real zainteresovan, a od toga leba nema. Hazard ako dođe u Real, znaci da ce Di Maria biti slobodan, a u to cisto sumnjam, jer je najbolji asistent lige...realnije je da Neymar zavrsi u Realu. A, sto se tice Arsenala, oni hoce i Reus-a i Marina.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X