Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • FA kup je fin trofej, nije kao liga ili evropski trofej ali eto ako igde kup cenjeniji i ima neku tezinu, rekao bih da je to FA kup.

    Dok sa druge strane Liga kup jeste sve ovo sto si ti nabrojao i nije mi jasno zasto svaka liga u Britaniji mora da ima i neki Liga kup... Mada to je ok takmicenje za nizeligase.
    sigpic

    Comment


    • Ma u ovim kup takmicenjima samo nizeligaske ekipe profitiraju i nafuraju se ljudi da su Real i Barca kad igraju protiv velikih timova. Pa jebote 8 premierligasa je ispalo ove sezone od nizeligaskih klubova. Jedan Bredford igra finale liga kupa, dok evo danas Luton nerjeseno s Everton. Cudna takmicenja su ti kupovi...
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Oldam, nije Luton. Luton je puk'o 3-0 od Milvola, no to nije tema.

        Meni je to bas i najveca car tog FA kupa, zato sto je mozda jedino takmicenje u svetu gde neki tim 2-3 ranga ispod dodje i ima fer sanse protiv tima iz PL. Ta strast, ta energija koja se vidja na gostujucim tekmama je ono sto meni FA kup cini stvarno veliko (dobro ne preterano) takmicenje.

        BTW sexy avatar , mozes da pariras Maricu
        sigpic

        Comment


        • Ma dobro, mislio sam na Oldham, a u podsvjesti mi je da me taj Luton protiv Norvicha kostao kamaru para Amateri izbace klub sredine tabele Pl

          Mah car ne car, skupo takmicenje za premierligaske klubove.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • http://www.mirror.co.uk/sport/footba...-being-1713803

            WTF?

            Jos jedan u nizu propaliteta bi bio..
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • U ovo sumnjam. Barcin prioritet je golman. Mene vise zanima prica o Moyesu. Meni je to najbolje resenje, jer covek radi neverovatne stvari u Evertonu. Bori se za LS sa Anichebeom u napadu, od Girouda bi napravio napadaca.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment




              • Bori se zato sto ima jednog Fellainia, Bainsa i Jagielku. Fudbal koji oni igraju meni se ne svidja i ne bih ga na klupi Arsenala. Ono sto bi Moyes donio Arsenalu je samo bolja obrana i fizicki snaznija ekipa koja bi pocela igrati ponovo fudbal iz 70-tih godina. Da se vratimo na "Boring, boring Arsenali" ili "One nil to Arsenal", neka hvala.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ako bi novi trener doneo cvrscu odbranu i fizicki sposobniju ekipu, prihvatio bi i Radovana Curcica.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Ajnstajne brate, ti bi recimo odbio da Arsenal sve tekme dobije 1-0 i uzme titulu, ako je do toga doslo sa ruznom igrom?

                    To da on ima Fellaini-a je meni smesno, kada se uzme u obzir da je on tog istog Fellaini-a stvorio. Jagielka nije bolji igrac od Vermaelen-a, ne vidim zasto njega pominjes. Baines je isto postao igrac kod njega. Covek zna da kupi dobre igrace za skoro nikakve pare, sto u slucaju Arsenala itekako valja, jer su skrtice gazde i btw, meni Everton lep fudbal igra. Dosta napadacki i atraktivno, dovoljno je pogledati prvi mec protiv United-a, ono je bilo fantasticno.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Ja zelim da gledam nepobjedive ponovo, a ne dosadne tekme gdje se sat vremena pokusava prebaciti sredina. Ako je cjena za to jos par godina bez trofeja nema problema, ali sa onako atraktivnim fudbalom koji Arsenal igra jednostavno uspijeh mora doci za par sezona.

                      van Persia su svi cekali da izadje iz bolnice, Fabregasa i Nasria da sazriju jos malo, ali svi su oni otisli. Nova ekipa se gradi. Pocelo se vec. Liverpoolovi navijaci svaki dan se zale na ovo i na ono. Neki od njih (freshko uglavnom ) su dosta realni i kazu da proces obnove kod Liverpoola jos uvijek traje.

                      Sljedece ljeto nece biti transfer saga oko nasih igraca vec oko tudjih i nadam se da ce napokon da se napravi dobar ljetni prelazni rok, do tada sve nade poloziti da ce Wenger nekako naci novo cudo i plasirati se u LP ponovo.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Tekma od juce je bila vrlo uzbudljiva.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Pa jedan Diaby je radio propelere cijeli dan, ne znam kako mu se nije zamantalo. Artetin passing je bio uzas. Rosicky jedini igrao fudbal. Kada god je krenuo da trci prema golu dobro je izgledalo. Giroud jedino sa igracima koji brze reaguju zna da igra, jer oni pasovi iz prve mogu samo da rade sa Jackom, Santiem i Walcottom, ovi ostali su lesevi.

                            Jedini atraktivan juce na terenu je bio Coquelin, momak je bio svugdje na terenu, ali je ipak krivac za go. On je pogrijesio, kao i stoper, vjerovatno Kos. Atraktivno ili ne zadnjih 20 min je bilo atraktivno. Gervinho je idiot kao i uvijek pri tome jos uvijek stojim.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • A odakle taj info za Moyesa ???

                              On bi bio odlicno resenje za Arsenal, ako ne daj boze Arsene ode ne znam ni ja gde, mozda na mesto direktora fudbala Arsenala ??

                              On je naviknut vec da gradi tim bez ijednog jedinog dinara u budzetu, u Arsenalu bi imao bolje uslove, cudo bi napravio. Ustvari, on cuda pravi vec 10 godina sa Evertonom, konstantno je u samom vrhu PL, kako god drugi timovi da se pojacavaju, pojavom Sitija, oni se ne menjaju, ostaju u vrhu, a sada imaju jednu od najboljih sezona od kada pamtim da pratim PL. Pogledajte kako samo Everton igra sa par solidnih pojacanja, kako je Fellaini evoluirao od strasnog defanzivnog igraca u ofanzivnu silu pomeranjem napred, univerzalac.
                              Nije bas Moyes stvorio Maruana, mislim da su ga platili blizu 17m, i da je to najskuplji transfer Evertona u njihovoj istoriji, ali da ga usmerio na pravi put, to je tacno, Maruan vec tada u Liezu bio vrhunski talenat. O igri ne treba pricati, po meni Everton igra jako lepo za oko i efekasno, brz i atraktivan fudbal. Veliki je strucnjak Moyes, top5 menadzera u ligi sigurno, cak sta vise, vidim samo Fergija ispred njega.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Koliko sam ja video, Daily Fail.
                                Nije pouzdan, ali eto, nadam se.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X