Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ti nisi normalan ovog ne zelim da vidim kamoli na slici a jos kad se setim njegovih kikseva

    Comment


    • Ma kakvi kiksevi, svaki golman ima svoje kikseve i bisere, al u Arsenalu ih je imao malo naspram onoga sto je uradio za ovaj klub.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • samo cu ovo da uradim on i Bartez vece kiksare nisam video u zivotu ali sta su umeli da odbrane to je retko ko umeo,ali sta su primali

        Comment


        • Ja vidis veceg kiks golmana od Almunie nisam vidio, pa onda Fabianski. Ta dva idiota staviti u rang Lehmana je apsolutno smjesno. Pa Lehman je osvojio ligu neporazen.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • ajd da se ne prepiremo vise sam vidi finale LS kad je onaj kiks napravio u 1 pol to mu nikad necu oprostiti,a kako je Borusiju unistavao : uzme da dribla protivnickog igraca,pa izgubi loptu to je mnogo puta radio

            Comment


            • Nema nista od Lige Sampiona sledece sezone,a o ovoj necu ni da pricam,ima Bajern da nas pregazi.
              СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

              Comment


              • Ista situacija je bila i proslog leta, nista se nije pricalo, ali sam verovao da se nesto radi "u tajnosti". Sad sam ubedjen da niko ne dolazi, jedino ako sutra neko polomi nogu, ne daj Boze.

                EDIT: CONFIRMED: Liverpool have sold out their allocation of tickets for Arsenal, the first team to do so this season! #AFC #PatheticPrices.
                Last edited by Wilshere_10; 29-01-13, 19:48.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Pa nije baš isto. Prošlo ljeto su potpisani Podolski, Giroud i Santi, ali sve trojica ranije - april, jun i početak avgusta. Samo što smo mi navikli da neko dođe i zadnji dan, da ne kažem sat, a to se ovaj put nije desilo. Prošle sezone, recimo, 31. su kupljena 3 igrača: Santos, Mertesaker i Arteta, + Park dan ranije. U zimskom prelaznom roku 31. došao Eisefeld. Ovaj put do sada niko nije došao, tako da je, bar sudeći po ranijem periodu, za očekivati da neko dođe. Ko? Ostaje da vidimo.
                  Last edited by Ves; 29-01-13, 20:35.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • I Benayoun je dosao na pozajmicu.
                    Inace, igramo protiv Intera u knock-out fazi NextGena.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • http://www.thetimes.co.uk/tto/sport/...cle3672214.ece

                      Wenger
                      Evo funti miliona osam?
                      Barselona
                      Na qrcu te nosam!
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Smesna ponuda, jel se Wenger to zajebava ???
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Inace, Geoff prenosi da ne planira da dovodi bilo kog u veznom redu.
                          Pa zgazice nas Bayern, kuci do 3 gola razlike, a sa Allianza ima da nas isprate vaterpolo rezultatom.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                            Inace, Geoff prenosi da ne planira da dovodi bilo kog u veznom redu.
                            Pa zgazice nas Bayern, kuci do 3 gola razlike, a sa Allianza ima da nas isprate vaterpolo rezultatom.
                            Kolko jinxujemo nadam se da ce uspijeti

                            Inace, sad cemo vidjeti koliko je Wenger opasan biznismen ako uspije Villu dovesti za 8 miliona svi ostali menadzeri ce moci da mu se sagnu lijepo!
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Pa Villa je rezerva u Barsi, koliko ti mislis da oni mogu dobiti za njega?
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Pa Villa je rezerva u Barsi, koliko ti mislis da oni mogu dobiti za njega?
                                Barca je inace poznata po svojim nerealnim cjenama za svoje igrace.

                                Cuj Thiago Alcantara da kosta 100 m (ovo sam negdje cuo da su izjavili i ostalo mi je u glavi. Mozda nije Alcantara, ali je neko od Barcinih sa bas nerealnom cijenom)

                                Inace oni traze blize 20 m funti za Villu, oko 16 da budem precizniji. Ako Arsene uspije sjebati Rosela ko sto je ovaj njega sjebo za Fabregasa bit ce odilicno.

                                By the way mislim da Fabregas nece potpisivati produzenje ovog svog trenutnog peto godisnjeg ugovora i kad ga odradi doci ce u Arsenal nazad. Bar je to neko moje misljenje, a sad oko transfera i Arsenala nikada nisam imao srece sa predpostavkama osim sa Giroudom i on je jedini kojeg sam pogodio da ce doci jos u martu kad su pocele prve spekulacije
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X