Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U sest od poslednjih sedam utakmica Voja sacuvao mrezu.
    I da, od poslednjih mogucih 69 bodova u PL, uzeli smo 57.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Tek sledi najtezi period za Arsenal, sada se igra vanredno kolo plus posle idu derbi mecevi sa Sitijem i Celzijem... Tada cemo videti za sta su ovi momci sposobni.

      Comment


      • Pa da, mi inace utorkom i sredom ne igramo utakmice. Takodje, nije da smo odigrali meceve s Unitedom, Liverpoolom, Tottenhamom, Dortmundom, Napolijem... Uvek taj Arsenal tek ima najteze meceve, nikako jadni da ih odigraju.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Pominje se Morata.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Originally posted by mareliverpool View Post
            Pominje se Morata.
            Teorije nema.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Ramsey, zasto si toliko dominantan? Covek je LJUDINA, nije se radovao iako je postigao 2 gola protiv svog bisveg kluba, koretkno igra i sve, ma svaka mu cast!

              Kasnije cu detaljnije prokomentarisati danasnju partiju.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Originally posted by D-Wade View Post
                Santia...u ofanzivnom veznom nije jaci jedino od Mesut-a...Santi, Ox, Theo i kompanija svi losiji od njega i to daleko.

                Draxler-Ozil-Ox i masala, trio za narednih 5 godina lagano, a Draxler i Ox za narednih 10.
                Meni je Drax daleko bolji bolji u sredini nego na krilu, pa mi zato bz. vz. zvuci da se daje toliki novac za njega, ako vec nema mesta da igra na svojoj prirodnoj poziciji, a i zao bi mi bilo da prodamo Podolskog

                Comment


                • sigpic

                  #WengerOut

                  “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                  Come on you Gunners!

                  Comment


                  • Watford, gde je Bellerin na pozajmici, izgubio danas 3-0. Ipak, na Twitteru kazu da je Hector bio odlican, najbolji pojedinac.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Red je da pohvalim igrace na sjajnoj partiji. Scescny nam je MNOGO napredovao. Otkad je produzio ugovor postao je sigurniji na golu i od tada je ako se ne varam primio samo 1 gol. Treba i Sagni dati da potpise novi ugovor pa da i on nastavi da kida. Koscielny i Mertesacker standardno odlicni, bas kao i Gibbs. Wilshere dobar, steta sto onaj njegov sut nije bio gol kada je pogodio precku u 1. minutu. Ozil 2 asistencije u svom stilu.
                      Cazorla je nesto losiji sto se efikasnosti tice ove sezone, ali daleko od toga da je los na terenu. Cak se i Flamini upisao u strelce, ko bi rekao.
                      Giroud ponekad preteruje sa dodavanjima iz prve. I ono sto mu se desilo u 10-om minutu kad je stao i kad je mislio da je u ofsajdu. Napadac nikad ne treba da stane dok ne cuje zvizduk, pogotovo kad je tako "gusta" situacija. Ne kazem da je lose odigrao danas, samo sam se iznenadio kad je stao u toj situaciji.
                      A najjaceg igraca sam pohvalio u postu ranije. Moje verovanje u njega se i vise nego isplatilo.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Nisam mogao ni slutiti u kakvu je igracinu izrasto Ramsey,ja sam ga iskreno stalno pljuvao i zelio sam da ode iz Arsenala ali eto demantovao me na najbolji nacin.Wenger zna mi ne znamo .
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment




                        • sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post


                            Hladno momak pokriva 70% terena
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment



                            • Drz' se majstore!
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Veliki covek izdrzi majstore,svi smo uz tebe.......Inace Tottenham 9 golova Ramsey 8 golova ,bice gusto i ima reprzia utakm.na SK 2
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X