Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Hvala na odgovoru. To sam trazio da mi se kaze, napokon neko shvatio.

    Naci cu ovih dana statistiku Walcotta na kojim timovima je to nabijao statistiku. Pa cemo onda dalje da diskutujemo o njemu. Ali jos uvijek nisam dobio odgovor zasto covjek sa dobrim statistikama, boljim od nekih igraca, dobiva epitet bez mozga itd itd. Cim neko moze da nabija statistiku na nekome, taj ima dobar mozak ;)
    Znas li da je on 7 golova dao u utakmicama gde je Arsenal postigao 5 i vise golova ??

    Nije da on nema mozga, ali nije toliko pametan i inteligentan da u teskim situacijama pod pritiskom uradi genijalno, nije takav tip niti potencijal, niti ce ikada biti, s tim se radjas. Tako nesto u Arsenalu imaju Wilshere i Santi npr...
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Evo, ja ću ti odgovoriti. Navijačima Arsenala je nakon ovoliko sušnih godina prag tolerancije 0. U bližoj istoriji imali smo specijalaca poput Šamaka i Bendtnera, kojima po konstituciji sliči i Giroud, iako je nesumnjivo brži i bolje se kreće. S druge strane, imali smo i jednog, možda trenutno i najboljeg CFa na svijetu - RvPa, kojeg je upravo Giroud trebao da zamijeni. Neki će reći da je to posao 50/50 njega i Podolskog, ali Lukaš ne igra na toj poziciji, tako da ne. Iz tog razloga, navijači Arsenala s punim pravom ne tolerišu nikakve adaptacije i ne žele čekati na bolje partije dotičnog, već ga, a i svakog novog će, porede sa balvanima kakvi su Bandera i Kačamak dok god ne dostigne nivo Robina, što se naravno neće desiti, jer nije ta klasa. S druge strane, Walcottova priča je puno jednostavnija. U tim je došao još davne 2006. , a tek prošle sezone počeo da otplaćuje toliko puta ukazivane šanse da se dokaže, tako da mora proći još neko vrijeme, ili on mora daleko bolje od ovoga da bi ga navijači prestali smatrati jednodimenzionalnim igračem.
      Last edited by Ves; 26-01-13, 21:16.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment




      • When I heard the fans singing my name I wanted to die on the pitch for them.-Oli Giroud
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment




        • Without doing anything, you become nothing!
          Upamtite ovaj Quote
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Arsenal ce u 5. kolu FA kupa ugostiti Blekburn, koji se trenutno nalazi na 15. mjestu u engleskom championshipu sa 9 pobjeda, 10 remija i 9 poraza! Zadovoljan!
            Last edited by Ves; 27-01-13, 18:09.
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Odlican zdrijeb
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Necemo potcenjivati, ali recimo da mozemo u narednu rundu. Steta sto nema nekog derbija u ovoj rundi da npr. ispadne neki Manchester.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Dobili smo Blakburn,mozemo da osvojimo ovaj kup,Wenger izjavio na konferenciji da nema nista od pojacanja ,da nece dovoditi prosek igrace,Ajnstajne slazem se sa tobom oko Girouda veliki potencijal za sledecu sezonu da bude jos bolji,protiv Bajerna sa onakvom odbranom gde na jacurasnjem mecu protiv drugoligasa primamo golove iz peterca,mozemo nesto u Londonu da uradimo,ali kad odemo na Alijanc arenu najebali smo sa takvom odbranom;);)

                  Comment


                  • Joj zamrla mi tema na 24h

                    Hajmo diskusijaaa, sta za Liverpool ?
                    Last edited by maliajnstajn; 27-01-13, 19:56.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Giroud ce promasiti sve zivo, pa ce Jack morati da vadi Arsenal.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Kako ste mi rekli Giroud daje malim timovima golove, da li ako da go Liverpoolu to znaci da je Liverpool mali tim?


                        Jednom je Mournho izjavio da Henry moze davati golove samo malim ekipama, pa kada je Henry zavalio 2 gola Chelsea-u, legendarni napadac je izjavio da je Chelsea mali tim posto on samo malim ekipama zabija.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Neka on da gol LFC-u, pa cemo da pricamo.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Polako bre ljudi, polako. Ispade da cemo da zgazimo Liverpool, a mi se mucimo sa Brightonom. Odbrana nam je suplja, desni bek kritican, a svi sem Jacka nekonstantni. Ne cveta cvece ni u nase preduzece...
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Pa dobro Santos bi od najjace obrane ucinio da ona izgleda prosjecno

                              Ja se samo nadam da ce Giroud nastaviti golgetersku formu
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                                Polako bre ljudi, polako. Ispade da cemo da zgazimo Liverpool, a mi se mucimo sa Brightonom. Odbrana nam je suplja, desni bek kritican, a svi sem Jacka nekonstantni. Ne cveta cvece ni u nase preduzece...
                                Govoriš o Džekovoj konstantnosti, dakle misliš na zadnjih nekoliko utakmica? Pa, ne bih se složio. Prvo ime koje mi pada na pamet je Gibs. Napisao sam to već, dečko je napredovao strašno, naročito u ofanzivi. Rekao bih da su njegove malobrojne greške u odbrani posljedica ofanzivnih zadataka i onog u čemu je najbolji u ligi, a to je krađa lopti. Pored njega, štoperski par Vermalen i Per. Švabo nam je najbolji štoper ove sezone, a kapiten se nakon par brukanja, kao npr. protiv Mančestera, vratio i sada je na svom nivou već određen vremenski period. Voja je na golu vazda isti, dakle konstantan, samo što još uvijek nije zreo, ali to nije stvar forme. I, eto, ne mogu da vjerujem da sam dočekao da ću u ovom kontekstu govoriti o njemu, ali Walcott je prilično konstantan ove sezone i napredovao je takođe. Ima tu još igrača za pohvaliti, ali da ima konstantnih - nema.
                                Last edited by Ves; 27-01-13, 20:46.
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X