Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
    Chelsea bi trebalo da uzme svih 12 i da se osigura, a mi mora da uzmemo makar 24 boda do kraja sezone.
    Ja sam vam namijenio jedno 19 pa cemo vidjeti

    Chelsea 18,Tottenham 16 i svi sretni
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Trenutno imamo 47 bodova, sa 25 bodova bi sigurno uzeli Top 4 mjesto, ali zasto ne uzeti svih 30 i pokazati ambiciju za narednu sezonu?
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Trenutno imamo 47 bodova, sa 25 bodova bi sigurno uzeli Top 4 mjesto, ali zasto ne uzeti svih 30 i pokazati ambiciju za narednu sezonu?
        Jer smo konstantni kao tvoj miljenik Walcott?
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Pa dobro, sad ce on uci u svoj konstantni period i bit ce svega
          Last edited by maliajnstajn; 03-03-13, 22:51.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Trenutno imamo 47 bodova, sa 25 bodova bi sigurno uzeli Top 4 mjesto, ali zasto ne uzeti svih 30 i pokazati ambiciju za narednu sezonu?


            Ja stvarno mislim da ti nas nekad ovde dobro zajebavas,kad bi uzeli 25 ili vise bodova ja bi nosio Giroud-a narednih godinu dana kao avatar.
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Originally posted by Joe Cole 10 View Post


              Ja stvarno mislim da ti nas nekad ovde dobro zajebavas,kad bi uzeli 25 ili vise bodova ja bi nosio Giroud-a narednih godinu dana kao avatar.
              Deal
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • http://sportal.rs/news.php?news=95156

                дечаци у маниру

                Comment


                • Brajkula, avatar
                  Ovo skandiranje je staro vec 2 godine, jbg, mentoli...
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Obecao sam da cemo stici LFC temu prije par mjeseci i evo ispunio sam obecanje.

                    Inace odoh da spavam dopizdio mi je ovaj derbi danas vise. Zasluzili su vise, ali nazalost nisu dobili...
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Moraju Benzemu da dovedu mada nemoj da se iznenadis ako on osvane i na OT-u kad Rooney predje u vezu,vole njega Wenger i SAF jer je pravi timski igrac,ali nije nazalost ono sto Realu treba
                      Ajde da ne spamujem ali da odgovorim bata Akiju.

                      Benzema nas je odbio vec kad je prelazio kod vas i time je prica sa njim zavrsena. Ferguson nikad ne ide po jednog igraca 2 puta.

                      Drugo, Real ce ga debelo preceniti i ako hipoteticki budemo jurili napadaca mnogo su mi realnije ove price oko Levandovskog neko Karima.

                      Trece, plasim se da Runi nece u sredinu vec u PSZ .
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Trenutno imamo 47 bodova, sa 25 bodova bi sigurno uzeli Top 4 mjesto, ali zasto ne uzeti svih 30 i pokazati ambiciju za narednu sezonu?
                        Prvo treba dobiti Labudovo More za vikend, pa gledati dalje kako cemo.

                        Jbm li ga, zasluzili smo bod. Nije mi jasno ono ispucavanje lopte poslednje 2 minuta + 6 min nadoknade. Sto lepo ne ogranizuju napade kao do tog trenutka nego samo ubacuju u 16m, sto iskreno nema sanse da prodje? Nikada mi nece biti jasno zasto to radi tim kao Arsenal. Monreal je jos zelen, Lenon ga je fino izbacao, ali bice dobar tek je dosao. Jenkinson me je iznenadio, ima veliku zelju da se dokazuje i par puta je lepo prosao.

                        Verujem i ja u 4. mesto, ali jedino sto me brine je da forma ne padne posle derbija. Prethodnih sezona i ako nismo bili u zavrsnici u TOP4 bar nam je forma tako nesto obecavala i pokazivala da je sve moguce. Sada realno sve zavisi od toga da li cemo dobiti Swansea za vikend.
                        If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                        Comment


                        • Naruzi me Freshko momacki

                          @Gologuzan, ne igra Arsenal sljedeci vikend. Imaju pauzu 10 dana jer je tekma sa Evertonom odgodjena. Tih 10 dana ce dobro doci.

                          Protiv Bayerna ja bi ostavio Thea na klupi.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • U-21 odigrali 2-2 sa WBA, strelci Neita i naravno mocni Akpom.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Ajnstajne sa kim si se ti kladio ?
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Naruzi me Freshko momacki

                                @Gologuzan, ne igra Arsenal sljedeci vikend. Imaju pauzu 10 dana jer je tekma sa Evertonom odgodjena. Tih 10 dana ce dobro doci.

                                Protiv Bayerna ja bi ostavio Thea na klupi.
                                Au da. zaboravih to. Ipak imamo srece, dobro ce nam doci mini pauza.
                                If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                                Comment

                                Working...
                                X