Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam zašto ljudi ovoliko pretjeruju govoreći kako je Santos najgori igrač Arsenala ikada? Kao prvo, ne spada u kategoriju gorih. Kao drugo, trenutno u timu imamo gorih od njega, npr. Skilaći. A, kao treće, čovjek nije u formi i, baš kao i Aršavin, ima par kilograma viška, za šta nema opravdanja. Ali, tako brzo zaboraviti njegove prodore, bombe, golove, i izuzetnu sposobnost kad je oči u oči sa igračem, tj. kad ne mora da ga juri. Nije odličan i nije u formi, ali je daleko bolji od najgoreg i mnogo bolji od lošeg.
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • http://www.sportklub.info/sukob-na-t...a-zbog-vengera

      U koje mi spadamo ?
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Originally posted by Topdzija View Post
        Evo mog odgovora na to pitanje:

        " Kada su 2003. godine započeti radovi na Emirejtsu, uprava Arsenala se sastala sa Vengerom. Znalo se da će ukupni troškovi izgradnje stadiona biti oko 400 miliona funti, što je veliki udarac za klub u roku od desetak godina, ali investicija koja se, na duge staze, višestruko isplati. Na tom sastanku se odlučivalo o tome koji će put Arsenal uzeti, s obzirom na to da više neće biti novca za velika pojačanja. Jedna varijanta je bila na to da se svake sezone cilja na ulazak u Ligu Šampiona, što je ono što je bilo potrebno da klub ostane kratkoročno finansijski jak i i dalje prisutan kao globalni brend, a druga, trošenje iznad realnih mogućnosti kluba na dovođenje proverenih igrača, u nadi da će se njihovi transferi isplatiti preko osvojenih trofeja. S obzirom na to da je druga varijanta bila vrlo neizvesna, a da ne postoji ta količina novca koja može garantovati trofeje, svi su se složili da Arsenal treba da krene prvom stazom. "
        http://www.sportinfo.co.rs/fudbal/sl...ref_map=%5B%5D
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • ARSENAL: The Ipswich local press are reporting that the Championship club are trying to sign Thomas Eisfeld on loan from Arsenal.

          Mislim da Wengeru treba da se da konacna ocena 2014. , kada isplatimo sve dugove, i povecaju se svi sponzorski ugovori. Mahom su nasi komentari o njemu iz trenutne nervoze, jednostavno, navikli smo borbu za trofeje, a ne ovo mucenje za ulazak u LS...
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Ja mislim suprotno. Tek kada se otplate dugovi i krediti, volio bih da vidim kako Profa pravi tim. Volio bih da vidim koje on to igrače preferira i kakav je bez onog nužnog licemjerstva. O periodu od početka izgradnje stadiona do danas se ne može govoriti u kontekstu osvojenih trofeja, već u kontekstu konstantnosti, tj. o genijalnosti finansijskog poslovanja ovog čovjeka i magičnim potezima kojima je uspio da učini planirano - da bude u top 4 svake sezone i igra ligu šampiona, + što uvijek prođe grupnu fazu.
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Ves, na to sam i mislio, da ce tek 2014. da se pokaze da li je Wenger 10 godina folirao, i da je zapravo spreman da trosi. Ako nekim cudom dodje Jovetic, u sta cisto sumnjam, i to ce biti veliki korak napred, i naznaka promena razmisljanja. Nesto slicno je bila ona ponuda za Gotzea od 30m pre 2 sezone, ako se dobro secam...
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                Mislim da Wengeru treba da se da konacna ocena 2014. , kada isplatimo sve dugove, i povecaju se svi sponzorski ugovori.
                Jbg, loše si se izrazio. Ali, bitno je da se razumijemo.

                Što se Jovete tiče, ja se u ovom trenutku, iskreno i naivno, nadam da je u Arsenalu: Vilja ili Joveta! Ko je kome alternativa, to mi nije bitno, s obzirom kakvo je stanje. Ali, naravno, da mogu ja da biram, izabrao bih Stevana bez razmišljanja.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Pff, Jovetic-Jack-Santi..Kakva sprdnja.

                  Ajde matori ne moras nikoga dovesti dve godine(zvucnijeg), daj Jovetu sada.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Zadnji vezni.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Viola trazi 30m, bar je to bila cena na leto kada su odbili Juve...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        Zadnji vezni.
                        Snacice se vec nekako, daj bre Jovetica.

                        Samo mi zao Ajnstajna, bice Theo ili Giroud zakucani za klupu.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Iz tabora Arsenala objavljeno je da su proteklog ljeta slali ponudu Manchester Cityju za Edina Džeku, no tim sa Etihada je to odbio ...
                          http://scsport.ba/vijest/44519

                          Da li je ovo tačno? U tom slučaju bi Jovetićev dolazak bio naša prva pobjeda u tim otimanjima za igrače!
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Nemoj tako, dobili smo Fergija u borbi za Remziku.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Nisam ja Remziku još otpisao, naprotiv. Ima tih malih pobjeda, msm da je Mančester i OXa htio? Ali, to su male pobjede. Ova bi bila na nivou Hazardove sage.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • I Oxa smo dobili, tako je.
                                Zadnji vezni je neophodan, jedino mi se dopada varijanta da Coquelin dobije više minuta.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X