Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Ivan to Napoli 'Hey 17m for Cavani' Napoli 'WTF' Ivan replies 'Hey Chill joking, last offer 18m take it or leave it'
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Kavani, e sta sve necu cuti danas...

        Ako on dodje, pridruzujem se Wadi u trcanju oko NS, i to iz BG ima da dodjem trceci...
        Sto bi vas dvojica da pocastite ljude u NS-u svojom golotinjom,neka malo opustite se jbt

        Gotovo sam siguran da ce Wenger po Isca ici,samo ceka pravi trenutak za to i osluskuje sta rade drugi po pitanju njega jer ne zeli da mu ga neko otme ili da ne daj Boze da milion vise nego sto je naumio
        Last edited by AK47; 16-01-13, 16:07.
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Sto bi vas dvojica da pocastite ljude u NS-u svojom golotinjom,neka malo opustite se jbt

          Gotovo sam siguran da ce Wenger po Isca ici,samo ceka pravi trenutak za to i osluskuje sta rade drugo po pitanju njega jer ne zeli da mu ga neko otme ili da ne daj Boze da milion vise nego sto je naumio
          Ovime si sebi zakucao bogovski status kod brata Wilshere-a.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Jos da si rekao da ce i M'Vilu hijack-ovati, pa zaprosio bi te.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Sto bi vas dvojica da pocastite ljude u NS-u svojom golotinjom,neka malo opustite se jbt
              Ti ces bicikl da vozis, i da drzis kameru, da snimimo za YT, da postanemo senzacija kao Gangam Style...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                Jos da si rekao da ce i M'Vilu hijack-ovati, pa zaprosio bi te.
                Jok,Wenger da je pametan dao bi 15 miliona za Llorentea i ukrao ga + nekog zadnjeg veznog malo jaceg od M Ville,mali je mnogo on.Wengerica ti je uvijek bio zaljubljen u te visoke crnce,jer bi u vezi imao hobite ako bi on dosao,moras malo da gledas sa te strane,PL je to ipak i moras da imas nekog visokog veznjaka koji je malo jaci,Cazorla,Jack i eto M Villa...Frodo i druzina prstena brate,pogazit ce ih tamo

                Isca bih volio u Chelseau da vidim,ali mirise mi da je francuska lisica krenula po njega tajno;)

                Znam da cete reci da je puno dati za pola godine ugovora Llorentea 15 miliona,a pogotovo kad je rijec o Arsenalu,ali kad se sjetim koliko je sabio odbranu Manchestera prosle sezone i koliko je mocan spic Fernando(on se isto preziva Torres ali je morao staviti majcino zbog Bilbaoa...evo maler da vam navucem sa jos jednim Fernandom Torresom) dao bih te pare bez razmisljanja jer se gleda sta ce se dobiti s tim,tanak mi je Giroud kao papir a vi kako hocete

                Necu Fresko jbt ljudi bi mislili da sam bolesniji od vas
                Last edited by AK47; 16-01-13, 16:17.
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Akane, u pravu si za tu visinu, mada, ako se dobro secam, ti si mi rekao da je Cabaye dobro pojacanje uprkos prosecnim fizickim predispozicijama (davao si mi primer Makelele-a), a ja sam tvrdio da se bojim njegovog duela sa Yaya-om?
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                    Akane, u pravu si za tu visinu, mada, ako se dobro secam, ti si mi rekao da je Cabaye dobro pojacanje uprkos prosecnim fizickim predispozicijama (davao si mi primer Makelele-a), a ja sam tvrdio da se bojim njegovog duela sa Yaya-om?
                    Jesam ti to rekao,ali sam tu vidio da Wenger tim putem nece da ide i sve mi je bilo jasno,trazi covjek viseg zadnjeg veznog;)

                    Yaya daleko losiji igrac nego sto je bio da usput kazem
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Etienne Capoue prava stvar za Arsenal...

                      Pa samo ces da snimas Akane, sto bi ljudi mislili da si bolestan ???
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Saglasan sam. Kapue pogodniji od Mvile! Nego, Gvardiola potpisao sa Bayernom, i vodi ih od sledece sezone do '16. - drago mi je sto vise ne postoji ni najmanja sansa da taj sarlatan dodje u Arsenal.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Etienne Capoue prava stvar za Arsenal...

                          Pa samo ces da snimas Akane, sto bi ljudi mislili da si bolestan ???
                          Jel to onaj krkan iz Toulosea?

                          Brate razmisli malo da ne kvarimo dalje temu, trce dva manijaka gola kroz Srbiju(a nisu Brajkulica i Kondicija jer se njima ne bi cudili) i jos veca budala dosla i kao takve ih snima
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Geoff Arsenal ‏@GeoffArsenal
                            Please be patient, its for the good of "The Arsenal" that i don't declare atm. Please respect that. I am just grateful that they're trying.
                            Ovo mi vec postaje ozbiljno.. Maloprije sam se zajebavao, ali sada vec ovo mi je ozbiljno.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Isco mocni brate skoro sam siguran
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Ok, ova vijest s Guardiolom samo moze odgovarati Arsenalu. Ljudi su objavili ime novog trenera u januaru, to bi ozbiljno moglo da uzdrma ekipu Bayerna
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X