Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo i od mene kila. Samo nek ide.
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Paul Manson ‏@PMansonAFC
      Everton in talks to sign Negredo? Crazy haha. #SellUsFellaini
      Odakle mu 20 m za Negreda? Dobro kaze ovaj hashtag, dajte nama Maruana

      Ako se proda Santos sutra, doci ce neki ljevi bek, rodio bih se kad bi bio onaj mali Luke Shaw iz Shouthamptona. Evo Moyes trazi i nalazi igrace, sigurno Wenger ima tu listu igraca koji su kvalitetniji ali nece da pljune lovu
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Sto se mene tice, moze i Meade, od Santosa gori nije.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Santos je idiot. Ne znam, znam da cu sutra ostat bez kredita na mobu, dok budem pratio deadline day
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • http://www.guardian.co.uk/football/2...nal-liam-brady

            To je to, Henry za trenera i cao!
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Ja idem da spavam i da uzivam dok mogu jer deadline day je oficjelno poceo.
              Bergkamp nikada nece biti memadzer nazalost, strah od letenja ce da ga unisti. Iako bi volio vidjeti njega i titia na klupi jednog dana pa da nam osvoje ko Gvardiolaa barci
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Arsenal bi sad mogao igrati 3-5-2. Nema Gibsa, Sanja zaboravio, Dženks u pubertetu, Santos crko (dabogda!).
                .................Voja...................
                ........Kos.....Per.....Verm......
                Ox..Džek..Diaby..Arteta..Santi
                ..........Teo(CF).Poldi(SS).....
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Originally posted by Ves View Post
                  Arsenal bi sad mogao igrati 3-5-2. Nema Gibsa, Sanja zaboravio, Dženks u pubertetu, Santos crko (dabogda!).
                  .................Voja...................
                  ........Kos.....Per.....Verm......
                  Ox..Džek..Diaby..Arteta..Santi
                  ..........Teo(CF).Poldi(SS).....
                  Сви би сада брате да буду Јувентус, капирам фазон

                  Comment


                  • Ove pozicije Ox i Santi nebi mogli igrat ni u ludilu.
                    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                    Comment


                    • 3-5-2 je nemoguce igrati bez 2 boga od zadnjih veznih. Evo brajkula nek ti isprica formaciju juveta pa ces da vidis brutalnosti na sredini terena. 3-5-2 igrati bez Giroda nema smisla. Igrati sa ofanzivnim krilima bez bekova na centarsut bez igraca koji to moze pospremiti na sigurno je glupo. A Arsenal takodjer nema dva boga od zadnjih veznih.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ma znam To su u ovoj formaciji savršene pozicije za Kolarova i Srnu. Sprdam se ja u ove kasne sate.

                        Edit: Soe, tebi se obraćam...
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Prema najnovijoj proceni transfermarkta, najskuplji igrac je Jack, 28m evra.
                          Slede Santi i Theo sa po 25m, a posle njih je Poldi sa 23m. Za brata Topdziju, Remzika je procenjen na 10.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Bez zverina na tim bekovskim pozicijama, nema sanse. Kakav Ox i Santi, pa pojeli bi vas u PL svi redom...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Šalio sam se, ljudi! Samo je Brajkula ukapirao da se šalim...
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                                Prema najnovijoj proceni transfermarkta, najskuplji igrac je Jack, 28m evra.
                                Slede Santi i Theo sa po 25m, a posle njih je Poldi sa 23m. Za brata Topdziju, Remzika je procenjen na 10.
                                Ау Боже шта је ово Ајде прва двојица, реално, али Подолски 23м и Волкот 25м

                                Comment

                                Working...
                                X