Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najbolja utakmica koju sam u zivotu pogledao !
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Sta je ovo bre, vaterpolo ljudi igrali.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Sta je ovo bre, vaterpolo ljudi igrali.
        Tenis jeboga ti hahaha


        Eisfeld treba da pocne da trenira s prvim timom i dobiva vise prilika u EPLu!
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Tenis jeboga ti hahaha


          Eisfeld treba da pocne da trenira s prvim timom i dobiva vise prilika u EPLu!
          Slazem se za Eisfelda, kako je samo uneo promenu u igru kada je usao. Takodje, ako Walcott danas nije dokazao da moze da igrao kao napadac, onda ne znam kad ce. Chamakh nas takodje pozitivno iznenadio, Arshavin se moze reci da je bio kreator veceras.
          Odbrana u prvom poluvremenu katastrofa, ali ih je Wenger na poluvremenu ocigledno doveo u red.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Video sam rezultat na mobu 4:0.. posle vidim neko napisao 5:4 preokret! I ja ubedjen da je neko zezanje Posle vidim da 'ladno nije, neverovatno jbt, 7:5 'LADNO svaka vam cast stvarno, bas mi krivo sto nisam gledao utakmicu, nadam se da ce imati negde snimak.

            Comment


            • Porediti Gervinha i Walcotta na centralnom napadacu je suludo!

              Walcot demonstrirao silu
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Iako dugo pratim ovaj forum, ova utakmica me je najzad naterala da se registrujem.
                Šta reći... Arsenal samo ovo može da priredi. Imam tonu zamerki, ali neću sad da kudim. Noćas se uživa.

                Pozdrav svim tobdžijama i ostalim forumašima.

                Comment


                • Aj neki link da se pogleda cela tekma..... Necu da ostanem uskracen za veliku zivotnu radost

                  Comment


                  • " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Kakav comeback, strasno. Svaka cast na ovakvom povratku iz mrtvih. Kod 4-2 trener Readingase zabrinuo, poceo da gleda u zemlju i razmislja, vec tada je znao sta mu sledi . Strasnan mec kombinovanog sastava. Eisfeld jako dobar. Bilo bi dobro da Chamack malo udje u formu, da dobije samopouzdanje, da bude Wengerov kec iz rukava u zavrsnicama.
                      If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                      Comment


                      • Ako neko nadje gde moze da se skine lep snimak neka sutne link, pls

                        Comment


                        • KIP ‏@Established1886

                          If you missed it earlier - Wilfried Zaha will be an Arsenal player in January. Between £9-11m. #Confirmed #Arsenal

                          Ne znam koliko je lik pouzdan, ali se pise da pratimo Zaha-u... Nisam odusevljen ovim "pojacanjem" uopste...
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Taj zaha sam cuo da je jako dobar. Brz i jak. Desno krilo igra.

                            Wenger hoce da sredi ugovor sa walcottom do bozica i za vecu platu je rekao da mora da porazgovara sa ministrom finansija u arsenalu, to bi bilo kao da treba da prica sa cuvarom riznice .

                            Vjerovatno ce se on upetljat u te pregovore i naloziti da mu daju oko 90k platu...

                            Ako gazidis koji nista ne radi dobije bonus na platu od 2m moze vala i walcott dobiti za pet godina 10miliona u plati...

                            Ja jos uvijek mislim da ako ga puste da ce se grdno zajebat jer u tom drugom timu ce da dere mreze...

                            Nije persie djaba rekao da ce walcott davat 20+ golova po sezoni od ove sezone.. a evo vec 7 komada ima a nije odigrao ni 5 utakmica od pocetka
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ako dodje Zaha onda je moguce da ce Walcott otici, jer igraju cini mi se na istoj poziciji. Jedino ako Walcott ne predje u sam spic...

                              Prica se da je veliki talenat, i da ga svi veci engleski klubovi prate.

                              Comment


                              • Ja sada prvi put cujem za tog Zahu. Ja se nadam da ce Theo produziti ugovor i da ce igrati kao klasican napadac. Kada moze velemajstor Gervinho, sto ne bi mogao i Walcott !
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X