Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by CARTEL1970 View Post
    Wade, tebra, ae iskreno, ali iskreno reci mi koji si tim ove sezone više gledao, Tot ili Arsenal ?
    U trenutku sam se zapitao da nisam promašio temu, sve živo ste hejtovali xD
    Gledao sam druze i jedne i druge. Ja sam ti lepo rekao, nije ovo hate na Arsenal, nego je meni zao kakvi sve igraci igraju ovde. Ja tebi pricam o timovima koji su igrali finale LS, koji su dobijali Real, gubili u zadnjim momentima egal utakmice od najjacih timova sveta. Pa eto i prosle godine, pogledaj mec koji je odigran na Emirates-u protiv Milana. Taj tim bi ovaj rastavio na delove, a to je samo godina razlike. Na delove bi ih rastavili prijatelju. Van Persie bi, koliko god da sam ogorcen da je otisao u United(ne zato sto imam nesto protiv United-a, nego zato sto je otisao u jednog od najvecih rivala Arsenala kroz istoriju), bi ovoj odbrani dao tri komada bez problema. Ti i ja evidentno nemamo iste standarde kada je Arsenal u pitanju i pod ovime ne mislim da kazem da je meni Arsenal drazi nego tebi, jer verovatno nije, posto ti verovatno svim srcem navijas za njih, a ja ih simpatisem i navijam da budu sto bolji u PL-u, jer ih gotivim i volim Wenger-a i fudbal koji on forsira. Ti kao navijac Arsenala ne volis, da ne kazem mrzis, jer te ne poznajem licno pa ne bih da govorim nesto sto ne znam, pa spustas kvalitet igraca Tottenham-a, koji je u ovom momentu znatno veci od igraca Arsenala. Kao sto sam ti rekao, ti mozes slobodno da demantujes moje tvrdnje i da pokusas da me ubedis u suprotno, ali jako tesko da ces uspeti.

    I nisam na sve zivo hate-ovao, vidis da sam i pohvalio cetvoricu..
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Originally posted by soe View Post
      Nemojte zajebavat sa tim Tottenhamom,kolko ih hvalite neko bi pomislio da su medju jacim ekipa u svijetu a ne prosjecna ekipa za evropske okvire.
      Pa u PL su medju Top4, a za svet(Evropu) ti proceni koliko realno ima klubova u Evropi koji su jaci od njih....

      Cuj prosecna ekipa za evropske okvire...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Nije poenta u tome da li je Arsenal los ili nije,svako normalan ce se slozitit da Arsenal dugo nije imao losjiju ekipu,poenta je da Tottenham uopste nije toliko dobra ekipa kolko je vi ovdje hvalite.Cijenio to neko ili ne Arsenal im je ipak slozio pet komada i nemojte mi samo da je Tottenham imao crveni,mnoge ekipe i sa igracem manje uspiju nesto napraviti.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          Gledao sam druze i jedne i druge. Ja sam ti lepo rekao, nije ovo hate na Arsenal, nego je meni zao kakvi sve igraci igraju ovde. Ja tebi pricam o timovima koji su igrali finale LS, koji su dobijali Real, gubili u zadnjim momentima egal utakmice od najjacih timova sveta. Pa eto i prosle godine, pogledaj mec koji je odigran na Emirates-u protiv Milana. Taj tim bi ovaj rastavio na delove, a to je samo godina razlike. Na delove bi ih rastavili prijatelju. Van Persie bi, koliko god da sam ogorcen da je otisao u United(ne zato sto imam nesto protiv United-a, nego zato sto je otisao u jednog od najvecih rivala Arsenala kroz istoriju), bi ovoj odbrani dao tri komada bez problema. Ti i ja evidentno nemamo iste standarde kada je Arsenal u pitanju i pod ovime ne mislim da kazem da je meni Arsenal drazi nego tebi, jer verovatno nije, posto ti verovatno svim srcem navijas za njih, a ja ih simpatisem i navijam da budu sto bolji u PL-u, jer ih gotivim i volim Wenger-a i fudbal koji on forsira. Ti kao navijac Arsenal ne volis, da ne kazem mrzis, jer te ne poznajem licno pa ne bih da govorim nesto sto ne znam, pa spustas kvalitet igraca Tottenham-a, koji je u ovom momentu znatno veci od igraca Arsenala. Kao sto sam ti rekao, ti mozes slobodno da demantujes moje tvrdnje i da pokusas da me ubedis u suprotno, ali jako tesko da ces uspeti.

          I nisam na sve zivo hate-ovao, vidis da sam i pohvalio cetvoricu..
          Nazalost i to po cemu je Venger tj Arsenal bio prepoznatljiv se izgubilo u zadnjih par godina! Venger je pre bio u stanju i kada proda svoje zvezda da nastavi i da prenese isti stil igre na nove igrace koji su dovedeni u klub ili koji su prekomandovani iz rezervnog tima. To se izgubilo, nazalost.
          Last edited by Sir Giggsy; 09-01-13, 23:46.

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Nazalost i to po cemu je Venger tj Arsenal bio prepoznatljiv se izgubilo u zadnjih par godina! Venger je pre bio u stanju i kada proda svoje zvezda da nastavi i da prenese isti stil igre na nove igrace koji su dovedeni u klub ili koji su prekomandovani iz rezervnog tima. To se izgubilo, nazalost.
            Dokaz te izgubljenosti je forsiranje Remzike na krilu i stavljanja Gervinha za klasicnog napadaca.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Pa u PL su medju Top4, a za svet(Evropu) ti proceni koliko realno ima klubova u Evropi koji su jaci od njih....

              Cuj prosecna ekipa za evropske okvire...
              Pogledaj rezultate engleza u evropi pa ces vidjet gdje je Tottenham.
              Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

              Comment


              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                Nazalost i to po cemu je Venger tj Arsenal bio prepoznatljiv se izgubilo u zadnjih par godina! Venger je pre bio u stanju i kada proda svoje zvezda da nastavi da prenese isti stil igre na nove igrace koji su dovedeni u klub ili koji su prekomandovani iz rezervnog tima. To se izgubilo, nazalost.
                Nekako mi je Wenger izgubio onaj svoj njuh, da prepozna talenta i da ga pretvori u zver. Dovodi on i dobre igrace, ali problem je sto ti igraci, recimo Poldi i Arteta kao primeri, to su igraci za jaku klupu u jakom timu, sto valjda Arsenal zeli da bude. Prepusta kvalitetne igrace, da mu otimaju ispred nosa, a uzima neke levate. Ajde da on kao u proslosti uzme anonimusa stvori igracinu, ali ne ide vise. Eto sada nece da uzme M'Vilu, jer je kao problematican. Pa nije niko idealan i decko nije debil, to sto su ga kaznili Francuzi je druga stvar. Hteli da pokazu strogocu, ma ajde molim te, da mu zabrane toliko dugo nastup za reprezentaciju jer je isao u grad sa par mladih reprezentativaca je apsurd.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Wade, nije normalno da se deklarišeš kao navijač Arsenala, a da se ložiš na igru i tim najvećeg rivala Arsenala. To je sada ja kao grobar da se ložim na igru zvezde, na Lazovića, Mudrinskog, Bajka itd xD... Za mene to nije normalno.

                  Comment


                  • Wadaro jeboga ti pretjera ga

                    Sad cu ja malo pljuvat tvoj misljenje, nemoj se naljutiti ipak sam uzeo racunati statistike ova 2 kluba, a to nikada ne volim da radim

                    Krenut cemo od prosle sezone, 2011/2012.

                    Timovi su glasili ovako:
                    Arsenal FC: Szczesny, Sagna, Koscielny, Vermalen, Gibbs, Arteta, Song, Rosicky, Gervinho, Walcott, van Persie (najcesce upotrebljena postava)
                    Tottenham Hotspur: Fridel, Walker, Gallas, Dawson, Assou-Ekotto, Parker, Modric, Sandro, van der Vart, Bale, Adebayor.

                    Arsenal: 38 odigranih utakmica, 21 pobjeda, 7 nerijesenih i 10 poraza, daje 70 bodova i trece mjesto na tabeli.
                    Tottenhem: 38 odigranih utakmica, 20 pobjeda, 9 nerjesenih i 9 poraza, daje 69 bodova i cetvrto mjesto na tebeli.

                    Arsenal: 74 golova datih(3 penala), 49 golova primljenih.
                    Postignuti golovi

                    Primljeni golovi


                    Tottenham: 66 golova datih(5 penala), 41 gol primljen.
                    Postignuti golovi

                    Primljeni golovi

                    Idemo malo na suteve na go, ubacaje i ofsaide:

                    Arsenal


                    Tottenham

                    I sada obrana:

                    Arsenal


                    Tottenham

                    Nazalost ne mogu da nadjem statistike pojedinaca ali nema veze. Mali komentar sada na ovo sve gore:
                    Prosle sezone po statistikama Tottenham je bolji tim bio, ali kada sagledamo proslogodisnju situaciju Arsenala onda imamo par stvari. Prva je da je od decembra do februara izmjenjano oko 10 kombinacija obrane zbog povreda bekova. Druga, odlasci igraca u posljednjim sedmicama prelaznog roka i panicne kupovine 5 do 12 31. augusta.

                    U sljedecem postu ide statisticka analiza sezone 2012/2013. pa cu da komentarisem Wadari post
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Gde ti vidis da se ja lozim na igru Tottenham-a?:S

                      Ja sam tebi rekao sta ja mislim o ovom timu Arsenala, ti meni opet o Spurs-ima. Rekao sam da smatram da su jaci, sto je moje misljenje, ne lozenje druze. Ja nemam razloga da ih mrzim, jer mi nista nisu uradili.

                      Toliko hvalis ovaj tim i branis ih, pa ajde obrazlozi zasto ih toliko branis i ajde ti meni, onako ozbiljno reci, da tebi nista ne smeta u ovom timu da si ti 100% ubedjen da ce oni igrati LS, ako Wenger ne dovede nikoga.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by soe View Post
                        Pogledaj rezultate engleza u evropi pa ces vidjet gdje je Tottenham.
                        Ne moram ja nista da gledam, Spursi su sa slabijom ekipom pre dve sezone otisli do 1/4 finala, Bejl zamalo nije unistio Inter, bili prvi u grupi gde su im prvi napadaci u ekipi bili fuckin' Pavycenko and Crouch...
                        Chelsea bez hemije i City bez krstenog trenera sa gomilom nesuglasica i carki izmedju igraca, odmah da ti kazem da bi Spursi bolje prosli u LS nego ova dva kluba...

                        M'Vila je resenje ja mislim 70% problema Arsenala, koju bi on cvrstinu doneo u vezi, gde bi Wilshere imao vecu slobodu pored takve zveri, ovako pored Artete koji u duelu ne moz' ni moju babu da sacuva tu duva promaja, i onda na to dodas odbranu koja je realno slaba, pfff, pa onda manjak napadaca, mozda Walcott resi tu stvar, mozda. Dosta toga tu ne stima i ocigledno je da Wenger gubi polako konce, ako ih odavno nije pogubio.
                        Last edited by Freshman; 09-01-13, 23:59.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • To sto je on imao problema sa trenutnim poslodavcem ne treba da ga brine... Siguran sam da tako ne bi postupao u novom klubu!

                          A sto se Vengerove politike oko dovodjenja igraca tice, ne moze to vise tako kao pre par godina! PL se menja, konstantno iz godine u godinu. Dolaze bogati vlasnici koji se ne libe da odrese kesu da bi stvorili ekipu za najvece domete. Drugo je bilo pre 5-7 godina, sada vise ne moze tako. Ako zelis da budes u vrhu moras i s vremena da na vreme da dovedes WC sa vecu svotu novca!
                          Sta bi falilo Arsenalu da dovedu nekog WC napadaca koji bi kao Robin davao golove! Ili nekog veznog igraca, pogotovo ako se uzme u obzir koliko su problema imali sa povredama svi ti vezni igraci! Remzi je imao onu tesku povredu posle koje se nije oporavio, Vilsir je dugo bio povredjen ali on ce se vratiti tamo gde je stao ali ce trebati vremena. Diabi, taj covek je enigma svima pretpostavljam. Ostali igraci kao sto su Kokelan itd. nisu i ne mogu biti kvalitet sledecih par godina za kakvim Arsenal zudi!

                          A sledecih par godina ce biti kritican period za Arsenal, ako ne budu ulagali ostace im na kraju da se bore za mesta koje vode u Ligu Evrope! A to ne sme da se desi... nadam se da je Venger toga svestan.
                          Na kraju krajeva, mozda ne bi bilo lose da Arsenal ove sezone ne izbori Top 4 i samim tim LS... Mozda onda dodje Vengeru iz dupeta u glavu! Mada mozda i tada bude prekasno za njega i samim tim njegovu vladavinu na klupi Arsenala. Venger je sinonim za Arsenal, ali sve ima svoj kraj! Jos ako se veruje da glasinama da Gvardiola preferira Arsenal sto se Engleske tice...

                          Comment


                          • Tottenham je izgubio od oba ova tima i nebi bio nista bolji od njih,ne vidim ih bas da prolaze u Chelseovoj grupi a za grupu Cityija nebih ni kmentarisao,vidjecemo sta ce napraviti u evropa ligi.
                            Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                            Comment


                            • Nije ovde pitanje koliko je Tottenham kvalitetan, da je Arsenal makar jednako dobar, meni bi bilo nebitno kakav je Tottenham, ali su daleko ispred nas po igrackom kadru. Arsenalov igracki kadar je objektivno, jadan.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Pa pročitaj tvoje postove pa ćeš videti otkud mi to da se loziš na sparse i na njihovu igru.

                                Do god je Venger trener, igraće se LS. Ni prošle sezone nije bilo realno da prestignemo sparse, pa smo treci bili na kraju.

                                Comment

                                Working...
                                X