Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by CARTEL1970 View Post
    Ne pratim kokoske, ali koliko znam ofazivni vezni (računam i krila) : Bale, Lenon, Demsi, Dembele, Sigurson, Holtby, Belhanda.
    Sve u svemu ti ofanzivni igraci su kvalitetniji od nasih po mom misljenju.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Krila i zadnji vezni su im klasa za nase, a CM i AM pozicija ipak pripadaju nama.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Pa u principu kada pogledaš vezu u prvoj postavi Arsenala i Tot. , Arsenal ima bolje igrače. Čak i Volkot ima bolju statistiku od Bejla, verovali ili ne xD. Medjutim kada se pogledaju izmene na krilima u vidu Zervinja i Ramzija, taj utisak se kvari. I takodje, mnogi omalovažavaju Artetu, bez njega je Arsenal prošle sezone imao samo jednu pobedu, a ove sezone smo ispali od četvoroligaša kada on nije igrao. Prošle sezone je takodje ima defanzivne zadatke ali često su se menjali u tim zadacima on i Song, a ove sezone osudjen je da svaku tekmu visi na defanzivi, a on takav profil igrača nije. Tako da nam umnogome fali zdrav Diaby koji je profil Songa.

        Comment


        • Nama treba stijena da cuva jadnog artetu koji onda moze da se posveti ofanzivnim zadacima!

          Wenger bi sa PSGom prekucao fudbal, ni 2 barcelone ga ne bi pobijedile
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • http://www.youtube.com/watch?v=CXjmV8h9c_0

            Bas su mocni ovi klinci.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Originally posted by CARTEL1970 View Post
              Ne pratim kokoske, ali koliko znam ofazivni vezni (računam i krila) : Bale, Lenon, Demsi, Dembele, Sigurson, Holtby, Belhanda.
              Upravo na to sam i aludirao, slabo je to, a Moussu ne bih smatrao ofanzivnim veznjakom, on je nesto posebno, univerzalni igrac. Pored Bejla i Lenona, ja ne vidim ovde vise nekog sjajnog igraca, Dempsi je vrlo zahvalan, ali nije sad toliko dobar igrac, Sigurdson i Holtbi proseci teski. Belhanda je cak po nekom mom skromnom misljenju bolji od svih navedenih, ima veci potencijal od svih navedenih, ali isto tako je vec bolji igrac od nekih od navedenih. Moze samo Bejl da se stavi ispred, cak ni Lenona ne vidim ispred Younesa, eto koliki je genijalac Bel(H)anda, posto ga Francuzi zovu Belanda... Pun pogodak za Pevce, ili Kokoske kako ih vi zovete.

              Sto se tice poredjenja, ne bih opet naglasavam toliko dizao Volkota, to sto ima bolju statistiku od Bejla nista ne znaci, ovaj je i dalje za njega klasa, a bogami i Lenon posto igra sjajno ove sezone, mada ne znam s kim vise porediti Volkota, jer on spic, krilo, ili nesto trece ??

              Imate Kazorlu koji vas vadi iz go..na, igrac koji pravi razliku, zajedno sa Vilsirom, dok Arteta jeste klasa, ali je bas lose forme ove sezone, sa druge strane Pevci imaju mozda najmocnijeg vezistu u PL, Moussu koji jednostavno dominira ruzno na terenu, bilo da je defanzva, ofanziva, ma bilo sta covek moze da odigra, tako da kada se sagleda, malo ste jednaki po kvalitetu, s tim sto vi imate vise igraca, kvantitet, dok Spursi imaju manjak igraca ali kvalitet, pa su po meni samim tim bolji od vas, plus sto vi nemate konstantnog napadaca, dok oni imaju Defoa koji igra najbolje u karijeri, ili barem od kad ga ja gledam.


              Evo vesti za vaseg Thea...

              http://www.guardian.co.uk/football/2...eal?CMP=twt_gu

              Theo Walcott edging towards new £25m deal with Arsenal
              • Arsenal set to offer forward £90,000 a week
              • Club hope to announce long-term deal next week
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Freshko dragi gdje ces uporediti walcotta i lenona. Pa ta dvojica u istu recenicu ne mogu. Lenon je sad na nivou walcotta od prije 3 godine. Koristi brzinu da prodje i doda. Kad se nadje pred golom rijetko daje go.

                Lenon mozda jeste u formi ove sezone ali porediti sadasnje forme ova dva igraca je po meni smjesno.

                Walcott prakticno sam cupa arsenal u vecini tekmi dok totenham bez belea je samo ekipica sredine tabele. Imaju dembele koji je dramatican to je istina ali 2 sjajna igraca u ekipi u poredjenju sa wilshirom cazorlom artetom walcottom. Ne treba se zaboraviti uvijek pouzdani podolski koji radi kao pcela na ljevom krilu.

                Potesko je porediti igrace i ekipe. Arsenal je pobijedio u zadnjih par duela stoga to je neko mjerilo.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Samo sam rekao da Teo ima bolju statistiku, da je Bale kompletniji igrač i bolji, to jeste.
                  I ne mislim da nas Kazorla vadi iz g. , jer igra dosta promenljivo, a svi nam napadi idu preko njega, zato su i promenljivi rezultati. Mora se drugačije postaviti ekipa, jer nema smisla da nam toliko igra zavisi od toga kakav dan ima Kazorla, i da jednu ekipu odvalimo sa 7 komada, a u sledećoj gol ne možemo da damo.

                  Comment


                  • Diaby je danas odigrao utakmicu za U21 ekipu protiv WBA.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • AnonymousFC ‏@AnonymousFC0

                      Theo Walcott has SIGNED his new improved contract at Arsenal. It should be announced before the Manchester City game.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                        AnonymousFC ‏@AnonymousFC0

                        Theo Walcott has SIGNED his new improved contract at Arsenal. It should be announced before the Manchester City game.
                        jel to sigurno?

                        Comment


                        • Pa danas se prica o tome, mislim da je tacno.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • znaci 1+ za Wengera ali ima i - na tone pa dovodi jos koga bre da li si normalan

                            Comment


                            • Javljaju i drugi da je potpisao novig ugovor..90 k sedmicno, tako da ono, Theo nece iz Arsenala.

                              Jos da dodje neki krsten igrac, ali tesko bogami...
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Opusteno, dolazi Madjar nepoznatog imena.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X