Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas se usrecili, pogotovo kada slusam onog Pizona...

    Nemojte sanjati M'Bivu, on covek ide u Junajted i nigde drugde!

    Comment


    • el to pouzdan info Giggsy

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Ajnstajne brate mili, jesi li ti to upravo poredio Giroud-a i Dzeksona?

        Dzeko je TITO za Giroud-a, necemo se zajebavati. Ovo za drugo mesto me bas dovelo do smeha, kao sto sam u prethodnom postu napisao, Ajnstajn veciti optimista.

        Sto me iznenadjuje, cinjenica da si promasio statistiku Walcott-a. Zapravo je 8 golova i 7 asistencija u PL-u, a u svim takmicenjima 14-10.

        Sigurdsson je klupa igrac, sasvim solidan fudbaler, jos je prosle sezone razvalio u Swansea-u. Problem tvoje analize, barem po meni je u tome sto na primer, kada kazes Bale je bolji od krila Arsenala ne govori o tome da te taj covek sam moze pobediti, ali bukvalno sam. Po meni najbolje krilo u PL. Arsenal takvog igraca nema. Covek moze da trci tri dana bez prestanka, tako nesto nikada nisam video i divim mu se realno.(evo sanse za CARTEL-a da me popljuje). Dembele je zivotinja i mnogo bolji igrac od Diaby-a. Objasnio covek na svakoj tekmi na kojoj je igrao. (Pozdrav Akane, ako ovo citas, bio si u pravu za brata sa tvog avatara) Sada, druga stvar je sto bi Diaby mogao biti najjaci zadnji vezni u PL-u, ali sta da mu radis kada ga vetar moze povrediti. Gibbs ne zna da centrira, necemo se zajebavati. Tih pet asistencija ili sest, sigurno nije iz centarsuteva doslo. Koliko asistencija je imao, ja garantujem da je isto toliko upropastio katastrofalnim, ali katastrofalnim, centarsutevima.

        Ne slazem se uopste za Vertonghen-a, meni igra odlicno za prvu sezonu. Vermaelen bi mogao biti najjaci stoper lige, ali je ove sezone, ponovicu, truba. To za Koscielny-og mi je zanimljivo, ali ajde, ti si optimista pa razumem da verujes u bajke.

        Pero je los, da ne kazem kriminalan, a ti kao i svi ostali navijaci Arsenala dobro znas da bi ga oterao kada bi imao normalnog igraca na toj poziciji. A pazi sada, ako oni dovedu Belhanda-u, a sve ide ka tome, to ce biti brutalno. Sto ti se tice analize golmana, tu se slazem sa tobom, Voja i Lloris su tu negde, sta znam, nije ovaj ni puno branio za Spurs-e, Friedel je dosta bio na golu. Sa druge strane, Lloris je prvi golman Francuske i fantasticno je branio u Lyon-u i iskusniji je golman od Voje, pa bi on imao tu neku prednost. Za par godina, ko zna, mislim da bi Voja mogao biti vrhunski golman, samo da nastavi da napreduje. Za Jack-a ti nemam nista prigovoriti i ja sam ga nahvalio. Sto se tice Santi-a, ja se ne slazem oko njegove konstantno dobre igre. To je stvar umora, a i nedostatka dovoljno kvalitetnih veznih igraca, sa kojima covek moze da kombinuje. Pod time mislim da je Arteta prespor kod dodavanja, Santi ubrza igru, a ovaj kao mrtvac, ne znam sta se sa njim desava, ali je on kriminal ove sezone. Ne moze on DM-a igrati, covek je kreator igre, a on jadan da uzima lotpe drugima. Pa ne moze mojoj babi da je otme, a ne nekoj steni.

        Poldi, veciti nemacki talenat, radilica, dobar je on, ali nije za prvu postavu realno. Dobar igrac, nista vise i nista manje. Nemam razloga da ga kritikujem i da ga pljujem, ali nemojte da ga precenjujemo sada. Treba neka zivotinja u napadu, to je valjda svima jasno, kao sto treba u veznom neka zivotinja, koja ce da jede ljude. M'Vila brat moj se uklapa idealno u to, ali nece ga matori.

        Walcott je dobar ove sezone, ali on daje golove obicno kada je punjenje protivnika u pitanju, odnosno vecinu golova daje tada. Osim gola protiv Evertona i vodeceg(da me ubijes ne mogu da se setim protiv koga) i nije davao golove u vaznim momentima i tek treba da se vidi da li on moze konstanto pruzati vrhunske partije.
        Koji li ti Arsenal gledaš kada su ti Gibs i Per kriminalni, a njih dvojica najkonstantniji ove sezone u odbrani, a Podli kao najbolji asistent večiti talenat

        Comment


        • Originally posted by aleksaVP View Post
          el to pouzdan info Giggsy
          Pa on sam izjavio u intervjuu...

          My dream is to play with the shirt of Manchester United in a match in Old Trafford. My favourite club is United without doubt. When I sleep I dream of scoring a decisive goal with my head at a corner. That would be very beautiful.

          Comment


          • Da dodam i ja nesto...

            Kako govorite o Tottenham-u i njegovim igracima on bi vec trebao da bude prvi na tabeli PL sa 10 bodova prednosti u odnosu na drugog na tabeli. To su ciste gluposti porediti igraca iz jednog tima sa igracem iz drugog tima na istoj poziciji i reci po tim kriterijima da je jedan od tih timova jaci.

            Super su to sve igraci, ali jednostavno kada od njih sastavite tim dobijate nesto sasvim drugo. Pa jebeni City i Chelsea bi po tim kriterijumima harali Evropom sada i Premier ligom. Najrealniji kriterijumi za poredjenje dva tima su medjusobne utakmice, pa onda pozicija na tabeli, sto po meni ide u korist Arsenala uz naravno boljeg trenera.

            Pa jbt. Arsenal vec par sezona unazad ima sve losiji i losiji tim i svake sezone losiji od famoznog Tottenham-a, ali opet i pored toga svega zavrse ispred njih. Kako je to moguce? Jednostavno Arsenal je bolji tim od Tottenham-a. Trenutno mozda Tottenham ima bolje pojedince od Arsenala, ali da li su jaci tim videlo se u medjusobnom duelu, gde ih je Arsenal zgazio (zajebite te zajebancije crveni kartom, igrac manje, bla bla. Ako su jaci onda su i sa igracem manje trebali da pariraju "slabijem" Arsenalu. Kako Lennon, Bale i Defoe, koji vrede za petoricu Arsenalovih igraca po vasim recima nisu pokazali vise i resili utakmicu?).

            Jednostavno Arsenal je bolji tim od Tottenham-a i priznajte sebi to sto pre.
            If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

            Comment


            • Originally posted by Gologuzan View Post
              Da dodam i ja nesto...

              Kako govorite o Tottenham-u i njegovim igracima on bi vec trebao da bude prvi na tabeli PL sa 10 bodova prednosti u odnosu na drugog na tabeli. To su ciste gluposti porediti igraca iz jednog tima sa igracem iz drugog tima na istoj poziciji i reci po tim kriterijima da je jedan od tih timova jaci.

              Super su to sve igraci, ali jednostavno kada od njih sastavite tim dobijate nesto sasvim drugo. Pa jebeni City i Chelsea bi po tim kriterijumima harali Evropom sada i Premier ligom. Najrealniji kriterijumi za poredjenje dva tima su medjusobne utakmice, pa onda pozicija na tabeli, sto po meni ide u korist Arsenala uz naravno boljeg trenera.

              Pa jbt. Arsenal vec par sezona unazad ima sve losiji i losiji tim i svake sezone losiji od famoznog Tottenham-a, ali opet i pored toga svega zavrse ispred njih. Kako je to moguce? Jednostavno Arsenal je bolji tim od Tottenham-a. Trenutno mozda Tottenham ima bolje pojedince od Arsenala, ali da li su jaci tim videlo se u medjusobnom duelu, gde ih je Arsenal zgazio (zajebite te zajebancije crveni kartom, igrac manje, bla bla. Ako su jaci onda su i sa igracem manje trebali da pariraju "slabijem" Arsenalu. Kako Lennon, Bale i Defoe, koji vrede za petoricu Arsenalovih igraca po vasim recima nisu pokazali vise i resili utakmicu?).

              Jednostavno Arsenal je bolji tim od Tottenham-a i priznajte sebi to sto pre.
              Dakle, po tebi, iako Arsenal ima sve losiji i losiji tim od Totenhema, on ima bolji tim od Totenhema?
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Pfff, to je kao kad bi ja rekao da ce ove sezone LFC izvuci kolektiv, ali kolektiv prosecnih igraca to ne moze da uradi...

                Odbrana vam je rastimovana banda, vezni red bez Wilshere i Santija izgleda presmesno, ocajno, komedija, dok u napadu se ne zna ni ko pije ni ko placa, ispada da je Walcott vas najbolji spic, a on cak nije ni klasican spic, vec krilni napadac ili krilo.
                Vas moze da izvuce samo jedno do dva pojacanja, ako ostavimo da Walcott stvarno moze da sjajno odigra na poziciji spica konstantno do kraja sezone, zadnji veznjak i bilo koje mesto u odbrani, bilo centralni levi ili desni bek. U slucaju da Walcott ne moze, onda tri pojacanja, ali posto vidim da Arsen nema nekih pretenzija da dovede toliko, nema sanse da zavrsite ispred Pevaca, jedino ako se ovima ispovredjuje pola tima.
                Takav sam i ja bio prosle godine u vezi LFC, ali sam sada uvideo neke stvari i potpuno sam realan, LS je daleko pored dva Manchestera, Spursa sa Belhandom i Celsijem. Necu da gresim dusu, ali niste toliko bolji cak ni od nas...
                Hajd mojne vise.Jeste tebi dobro u tom svijetu gdje je Tottenham krema evropskog fudbala,Hulk je igracina a Liverpool je tu negdje sa Arsenalom .
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Originally posted by Gologuzan View Post
                  Da dodam i ja nesto...

                  Kako govorite o Tottenham-u i njegovim igracima on bi vec trebao da bude prvi na tabeli PL sa 10 bodova prednosti u odnosu na drugog na tabeli. To su ciste gluposti porediti igraca iz jednog tima sa igracem iz drugog tima na istoj poziciji i reci po tim kriterijima da je jedan od tih timova jaci.

                  Super su to sve igraci, ali jednostavno kada od njih sastavite tim dobijate nesto sasvim drugo. Pa jebeni City i Chelsea bi po tim kriterijumima harali Evropom sada i Premier ligom. Najrealniji kriterijumi za poredjenje dva tima su medjusobne utakmice, pa onda pozicija na tabeli, sto po meni ide u korist Arsenala uz naravno boljeg trenera.

                  Pa jbt. Arsenal vec par sezona unazad ima sve losiji i losiji tim i svake sezone losiji od famoznog Tottenham-a, ali opet i pored toga svega zavrse ispred njih. Kako je to moguce? Jednostavno Arsenal je bolji tim od Tottenham-a. Trenutno mozda Tottenham ima bolje pojedince od Arsenala, ali da li su jaci tim videlo se u medjusobnom duelu, gde ih je Arsenal zgazio (zajebite te zajebancije crveni kartom, igrac manje, bla bla. Ako su jaci onda su i sa igracem manje trebali da pariraju "slabijem" Arsenalu. Kako Lennon, Bale i Defoe, koji vrede za petoricu Arsenalovih igraca po vasim recima nisu pokazali vise i resili utakmicu?).

                  Jednostavno Arsenal je bolji tim od Tottenham-a i priznajte sebi to sto pre.
                  Objasnio covjek. Jako tesko je porediti timove i igrace.

                  Pogledajte film moneyball pa ce da vam bude jasno mnogo stvari
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by Gologuzan View Post
                    Da dodam i ja nesto...

                    Kako govorite o Tottenham-u i njegovim igracima on bi vec trebao da bude prvi na tabeli PL sa 10 bodova prednosti u odnosu na drugog na tabeli. To su ciste gluposti porediti igraca iz jednog tima sa igracem iz drugog tima na istoj poziciji i reci po tim kriterijima da je jedan od tih timova jaci.

                    Super su to sve igraci, ali jednostavno kada od njih sastavite tim dobijate nesto sasvim drugo. Pa jebeni City i Chelsea bi po tim kriterijumima harali Evropom sada i Premier ligom. Najrealniji kriterijumi za poredjenje dva tima su medjusobne utakmice, pa onda pozicija na tabeli, sto po meni ide u korist Arsenala uz naravno boljeg trenera.

                    Pa jbt. Arsenal vec par sezona unazad ima sve losiji i losiji tim i svake sezone losiji od famoznog Tottenham-a, ali opet i pored toga svega zavrse ispred njih. Kako je to moguce? Jednostavno Arsenal je bolji tim od Tottenham-a. Trenutno mozda Tottenham ima bolje pojedince od Arsenala, ali da li su jaci tim videlo se u medjusobnom duelu, gde ih je Arsenal zgazio (zajebite te zajebancije crveni kartom, igrac manje, bla bla. Ako su jaci onda su i sa igracem manje trebali da pariraju "slabijem" Arsenalu. Kako Lennon, Bale i Defoe, koji vrede za petoricu Arsenalovih igraca po vasim recima nisu pokazali vise i resili utakmicu?).

                    Jednostavno Arsenal je bolji tim od Tottenham-a i priznajte sebi to sto pre.
                    Tabela majstore, samo tabela je mjerilo i nista vise. Ne zivi u zabludi.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Tabela majstore, samo tabela je mjerilo i nista vise. Ne zivi u zabludi.
                      Ta tabel 18 godina pokazuje ono sto je boldirani: "Arsenal je bolji tim od tottenhama".
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Ta tabel 18 godina pokazuje ono sto je boldirani: "Arsenal je bolji tim od tottenhama".
                        Govori se o ovoj sezoni, o dosadasnjem dijelu prvenstva.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Koj bre Totenhem,veciti talenti.Pokazace se do kraja sezone ko su oni.Kao sto se pokazalo i prethodnih godina.
                          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                          Comment


                          • Fudbal je timska igra.Tim je jak koliko i njegova najslabija karika.Dzabe ti WC igraci ako imas nekog debila koji je u stanju da zajebe gol u svakom trenutku.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ovo se vidi jednom u 100 godina. Da Wade za jedno vece napise 2 eseja, a ja mu jos na jedan kratak post dao reputaciju.Moracu ovo da sacuvam na hard disku.

                              Sa par stvari se ne bih slozio sa tobom.Prvo ne siri dezinformacije po pitanju Mertezakera, covek nije hteo da produzi ugovor i logicno je da ce gledati bilo kome da ga uvale za sto vise.Da se Arsenal nije javio dobio bi ga Totenhem za sicu.Ako bi trebalo oko necega da se raduje navijac Verdera, ona je to sto ga je Arsenal platio iznad njegove trzisne cene.Dobio skoro 12 miliona evra za igraca koji je usao u poslednju godinu ugovora.On je bio bitan sraf u Verderu, sa zdravim Naldom primali su manje od 1,5 gola po mecu, a svi koji barem malo prate BL znaju u kakvom je haosu odbrana Verdera.

                              Stoperi Totenhema su najslabija karika u timu, matori Galas koji jedva moze da se sastavi kao i Koker koji nema puno iskustva igranja u PL(Prosle sezone je igrao za Svonsi ako se dobro secam), Doson(koji je bio na izlaznim vratima) se ne mogu staviti ispred nemackog reprezentativca.Covek jeste spor, ali to kompenzuje tako sto se dobro postavlja i odlicno cita igru.Od svih defanzivaca u Arsenalu najmanje je pravio kikseva i bio je najkonstantniji igrac.Za njega bi se moglo naci pod ovakvim uslovima mesto u Totenhemovih 11.Ni u ludilu ga ne bih stavljao ispred Vertongena.Totenhem bi prvo tu trebao da se pojaca.Jedino ko igra na svom nivou u odbrani je Vertongen, Voker je za nijansu slabiji u odnosu na proslu sezonu ali ne mozes ga staviti u istu recenicu ni sa Sanjom ni sa Dzenkinsonom.Trebaju da dovedu stopera na leto.

                              Rosicki je nakon prosle sezone zasluzio da odigra jos jednu sezonu i glupo bi bilo da ga se otarase u tom trenutku kada je bio jedan od bitnijih srafova u drugom delu sezone.Ugovor mu istice krajem ove sezone i nema sumnje da ce leteti.

                              Rekao sam i u drugom temi, Totenhem nije elitan klub i nisu veliki brend.Liverpul i Arsenal mogu da budu u donjem delu tabele, opet ce iza njih stojati armija navijaca.Njihov menadzment radi opasan posao tako sto se interesuje za igrace koji drugima nije bas potreban ili nemaju para za njega.Ajnstajn je lepo rekao, kad se Arsenal zainteresuje za jednog fudbalera nakaci se na njega jos par klubova i naravno da ce mu cena rasti, dok Totenhem dovodi igrace ispod njihove cene.

                              Ja jedino Totenhem vidim iza Arsenala samo kada bi u aprilu/maju igrao sva tri fronta(PL, FA Kup i LE), jer bi tada doslo do umora igraca i tada bi kiksevi bili nezaobilazni zato sto bi u kratkom periodu odigrali puno utakmica.Trenutno ne vidim drugi scenario gde bi Arsenal mogao da bude ispred kokosi, a da se ne pojaca tamo gde je najneophodnije.Bas zbog takve neodlucnosti oko dovodjenja igraca gledaju u ledja gradskom rivalu.

                              O Ziru treba tek suditi sledece sezone, jer nece imati nikakav alibi.Jos moze da se vadi da se nije navikao na ligu.Ni Dzeko i Demba Ba nisu briljirali u pocetku, da bi kasnije obojica eksplodirali.Za one koji se ne secaju Demba Ba je prvo bio na pozajmici u Vest Hemu.Moze biti promasaj, a i ne mora.Na njemu je to da pokaze.

                              Comment


                              • http://www1.skysports.com/football/n...leave-the-club


                                Covek moli da ode, a tvrdim da moze da nasledi Vieru, ali ne, mi ga ne dovodimo sto je otisao u provod.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X