Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mbiwa je nedavno izjavio da je njegova zelja da igra u Engleskoj i da sanja da igra za Junajted!

    A sto se Arde tice, citao sam negde da je sve gotovo i da prelazi u Englesku... Samo se ne zna koji klub.

    Comment


    • Rekao Simeone da Arda ne moze nigde da ide, a i prodaju Adrian-a, to znaci da Turan ne moze da ide.

      Ne verujem da ce Wenger dati 25 miliona za nekoga. Pre bi uzeo Isca za 21, a ne Turan-a za 25. Mada, kako god da pogledas, Wenger te igrace nece dovesti.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Diaby i Santos se prikljucili treninzima, ali nece igrati protiv Swansea-ja za vikend.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • 'vako!

          Djuro, ćao! Skilaći, ćao! Santos, ćao! Kačamak, ćao!

          Dobro došli:

          Mbiva, momčino, da nam pokriješ rupe kad Sanja slomi nogu, a zajeban krilni jebač uplaši Dženkinsona; kad Kosijelni posvađa oči u glavi, pa ne zna đe goni, a div nam - Pera ne mogne stići kojekakve klince artiljerce; kad se Gibs: prehladi, polomi, razboli, otrese, razbije, dobije upalu, male boginje ili šta već; ili nam pak zatreba kakav razbijač na sredini, da stari rutiner - Arteta odmori svoje stare rutinerske kosti! - kako god, vazda ćeš biti na terenu!

          Snajder, ljudino, niko te neće. Zajebi te žabare i dođi 'vamo - na ostrvo, da nismo džaba pravili ove dresove sa zastavom Holandije. Dođi da malog superzajebanog tehničara - Santija možemo prebaciti na krilo, a Wolkota u vr' vr'ova - da napokon krene stopama svetog mu oca - Thierry Daniel Henry-a!

          Eto. 2 želje. Je l' skromno? Je l' ostvarivo? Aj, sad...
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Mbiwa mi mogao da bude taj zadnji vezni, i ta mi se ideja bas svidja, Wenger ionako obozava da transformise igrace... Ako vec ne moze Yann, kog nam Rennes nudi za smesne pare, mrtvih 8m, neka dodje Mapou.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Jeste ostvarivo, samo eto, Mbiwa hoce u United, ne u Arsenal jbg..

              Drugo, mislim da Wenger ni ne razmislja o Sneijder-u.

              Dodao bih u teo ćao, Remziku, Arshavina, Fabianskog..

              Ima ih sigurno jos, samo ne mogu da se setim u ovom momentu, a i nije realno da se otera pola ekipe.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • I Wolkot je htio u Liverpool, Bale i Hazard u Arsenal, a 90% igraca bi u Barselonu, pa nikad nece ni vidjeti Kataloniju...


                EDIT: http://www.arsenal.com/news/news-arc...two-horse-race

                I mi konja za trku imamo! :P
                Last edited by Ves; 03-01-13, 11:56.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Ovo volim! Zvanicno se otvoreno odrice igraca - http://www.arsenal.com/news/news-arc...-go-this-month
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Pojavila se informacija da smo zainteresovani za Balotellija. Jos se danas na treningu skoro potukli on i Mancini. Ja verujem da bi njega Wenger doveo u red, kad bi bilo nesto od toga.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Takav spic treba Arsenalu, koji zna sa loptom. Sad sto je lik malo vise udaren u glavu to bi mogao da bude problem, ne znam dal' bi mogao Wenger da ga smiri, nekako mi je on previse miran za to, nece da se dere na igrace :/

                      Comment


                      • Ako moze da se dovede za neke pristojne pare, mislim da vredi probati. Wenger ga sigurno nece dugo trpeti, pokusace da ga dovede u red, ako ne moze isterace ga. Takav igrac nam bas i treba, on je sve ono sto fali u napadu Arsenala, ali mu je psiha u kurcu.
                        If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                        Comment


                        • Originally posted by Topdzija View Post
                          Pojavila se informacija da smo zainteresovani za Balotellija. Jos se danas na treningu skoro potukli on i Mancini. Ja verujem da bi njega Wenger doveo u red, kad bi bilo nesto od toga.
                          BALOTELI !!! - gospodin čovjek! Ponaša se u skladu sa poslom kojim se bavi! Ako su fudbaleri moderni gladijatori, onda je baloteli slika i prilika vrhunskog fudbalera. Daj ga Wengeru, njega i Mvilu, pa da kroti to, upreži, da se titula uzima dogodine!
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Baloteli- NO THANKS !

                            Gervinho se odjebao u Afriku bar na kratko.

                            Walcott jos uvijek nije potpisao.

                            Swansea u kupu.

                            Wenger na presici negira dovodjenje igraca.

                            M'vila po (n-ti put) povezan s Arsenalom

                            Uobicajan dan u Arsenal FC ...

                            .
                            .
                            .


                            Sad malo nadanja
                            Mbwia bi sjeo Arsenalu ko budali samar.
                            M'vila takodjer.
                            Lopez je dobar ali treba jos neko bolji.

                            Isco i Gotze mi ostaju da ih sanjam
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Valjda ce neki crnja da povredi Gervinha na tom KAN-u. Salu na stranu, red je da se osvetimo Svonsiju za poraz u ligi.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Sta mislite sa kojom postavom idemo na Svonsi? Nesto mesano ili sve u fullu?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X