Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by CARTEL1970 View Post
    Pa pročitaj tvoje postove pa ćeš videti otkud mi to da se loziš na sparse i na njihovu igru.

    Do god je Venger trener, igraće se LS. Ni prošle sezone nije bilo realno da prestignemo sparse, pa smo treci bili na kraju.
    I corava koka zrno ubode... Ne moze se tako svake godine, a pogotovo kada odu glavni igraci a dovedu se "polovnjaci".

    Comment


    • Originally posted by CARTEL1970 View Post
      Do god je Venger trener, igraće se LS. Ni prošle sezone nije bilo realno da prestignemo sparse, pa smo treci bili na kraju.
      Nekad sam verovao u ovo, vise ne. Covek je pogubio konce.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Originally posted by soe View Post
        Tottenham je izgubio od oba ova tima i nebi bio nista bolji od njih,ne vidim ih bas da prolaze u Chelseovoj grupi a za grupu Cityija nebih ni kmentarisao,vidjecemo sta ce napraviti u evropa ligi.
        Od koja oba tima, nisam bas to skapirao ??
        Obe grupe su jake, ali bolje bi prosli, jesu Juve i Sahtjor/Real i Dortmund sjajno igrali, ali su pre svega Chelsea/City mnogo slabo igrali, to je poenta, oba tima su igrala bez trunke hemije, pogotovo City, na sta je to licilo, strasno, jos Real nije igrao kao prosle sezone, pa su ih na kraju uz dosta srece dobili u prvom mecu.
        Reci da je Tottenham prosecan tim za Evropske standarde, blago receno smesan.
        Nema sta da gledamo sta ce napraviti u Evropa Ligi jer to takmicenje ne donosi nista sem mozda bolji koeficijent, zato je AVB i slao tim na teren od kojih pola sve klinci, isti slucaj sa LFC.

        @CARTEL Prosle sezone vas je Persie povukao ka trecem, a ko ce sad da povuce, Walcott, Giroud, Podolski ???
        Last edited by Freshman; 10-01-13, 00:10.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by CARTEL1970 View Post
          Pa pročitaj tvoje postove pa ćeš videti otkud mi to da se loziš na sparse i na njihovu igru.

          Do god je Venger trener, igraće se LS. Ni prošle sezone nije bilo realno da prestignemo sparse, pa smo treci bili na kraju.
          Znaci, po tebi, ja kao navijac ili simpatizer, nije ni bitno, Arsenala ne smem da pohvalim igraca Tottenham-a? Ti druze mozes da hate-ujes Spurs-e koliko hoces, ali bi ti realno ubio da imas Dembele-a, Bale-a i drustvo.(znam da bi Wilshere, Topdzija, pa cak i Ajnstajn(veciti optimista)) Ja se iskreno nadam da ces ti meni da odgovoris na one kritike i da mi das statistike ili sta god hoces i da me demantujes i da dokazes da ja nisam u pravu, a da ti jesi.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Ove sezone kolektiv

            Comment


            • Originally posted by CARTEL1970 View Post
              Ove sezone kolektiv
              Mogao bi s vremena na vreme da budes ozbiljan... Pises kako drugi hejtuju a kada treba da izneses svoje misljenje to radis na saljiv nacin. Onda te niko nece ozbiljno shvatiti, tj kao ozbiljnog ucesnika diskusije.

              Cisto mali savet, nadam se da se ne ljutis. ;)

              Comment


              • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                Ove sezone kolektiv
                Koji bre kolektiv? Kolektiv treba da radi kao jedan, a nasa odbrana je kao 55, a ne 5 coveka. Na sredini se ne zna ko sta igra, a u napadu niko sem Jacka i Santija nema muda da proba da napravi potez koji menja tok meca.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Wade, sutra dobijaš demante, posle njih, ima ti ponovo da budeš gunner, a ne tamo neka kokoš .
                  Ma ti kao navijač Arsenala nisi pohvalio jednog igrača sparsa, ti ih sve ishvalio kao da su barselona, dok si arsenal srozao na nivo notingem foresta . Odoh na kunt. Zz

                  Comment


                  • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                    Wade, sutra dobijaš demante, posle njih, ima ti ponovo da budeš gunner, a ne tamo neka kokoš .
                    Ma ti kao navijač Arsenala nisi pohvalio jednog igrača sparsa, ti ih sve ishvalio kao da su barselona, dok si arsenal srozao na nivo notingem foresta . Odoh na kunt. Zz
                    Ne znas ja ko je ovde kokos... nikako da das odgovor a sada kao ides da spavas...

                    Comment


                    • Ja iskreno jedva cekam da vidim to. Pa cemo sutra da nastavimo.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Da me niko ne shvata za ozbiljno, ne bi se pokrenula ovolika rasprava ... Ma ne ljutim se, ja sam totalna flegma xD.
                        Ja verujem u ovaj kolektiv na čelu sa Vengerom, a vi kako hoćete ;-).

                        Comment


                        • Originally posted by CARTEL1970 View Post
                          Ove sezone kolektiv
                          Pfff, to je kao kad bi ja rekao da ce ove sezone LFC izvuci kolektiv, ali kolektiv prosecnih igraca to ne moze da uradi...

                          Odbrana vam je rastimovana banda, vezni red bez Wilshere i Santija izgleda presmesno, ocajno, komedija, dok u napadu se ne zna ni ko pije ni ko placa, ispada da je Walcott vas najbolji spic, a on cak nije ni klasican spic, vec krilni napadac ili krilo.
                          Vas moze da izvuce samo jedno do dva pojacanja, ako ostavimo da Walcott stvarno moze da sjajno odigra na poziciji spica konstantno do kraja sezone, zadnji veznjak i bilo koje mesto u odbrani, bilo centralni levi ili desni bek. U slucaju da Walcott ne moze, onda tri pojacanja, ali posto vidim da Arsen nema nekih pretenzija da dovede toliko, nema sanse da zavrsite ispred Pevaca, jedino ako se ovima ispovredjuje pola tima.
                          Takav sam i ja bio prosle godine u vezi LFC, ali sam sada uvideo neke stvari i potpuno sam realan, LS je daleko pored dva Manchestera, Spursa sa Belhandom i Celsijem. Necu da gresim dusu, ali niste toliko bolji cak ni od nas...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Da spojim samo 2 posta

                            Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Wadaro jeboga ti pretjera ga

                            Sad cu ja malo pljuvat tvoj misljenje, nemoj se naljutiti ipak sam uzeo racunati statistike ova 2 kluba, a to nikada ne volim da radim

                            Krenut cemo od prosle sezone, 2011/2012.

                            Timovi su glasili ovako:
                            Arsenal FC: Szczesny, Sagna, Koscielny, Vermalen, Gibbs, Arteta, Song, Rosicky, Gervinho, Walcott, van Persie (najcesce upotrebljena postava)
                            Tottenham Hotspur: Fridel, Walker, Gallas, Dawson, Assou-Ekotto, Parker, Modric, Sandro, van der Vart, Bale, Adebayor.

                            Arsenal: 38 odigranih utakmica, 21 pobjeda, 7 nerijesenih i 10 poraza, daje 70 bodova i trece mjesto na tabeli.
                            Tottenhem: 38 odigranih utakmica, 20 pobjeda, 9 nerjesenih i 9 poraza, daje 69 bodova i cetvrto mjesto na tebeli.

                            Arsenal: 74 golova datih(3 penala), 49 golova primljenih.
                            Postignuti golovi

                            Primljeni golovi


                            Tottenham: 66 golova datih(5 penala), 41 gol primljen.
                            Postignuti golovi

                            Primljeni golovi

                            Idemo malo na suteve na go, ubacaje i ofsaide:

                            Arsenal


                            Tottenham

                            I sada obrana:

                            Arsenal


                            Tottenham

                            Nazalost ne mogu da nadjem statistike pojedinaca ali nema veze. Mali komentar sada na ovo sve gore:
                            Prosle sezone po statistikama Tottenham je bolji tim bio, ali kada sagledamo proslogodisnju situaciju Arsenala onda imamo par stvari. Prva je da je od decembra do februara izmjenjano oko 10 kombinacija obrane zbog povreda bekova. Druga, odlasci igraca u posljednjim sedmicama prelaznog roka i panicne kupovine 5 do 12 31. augusta.

                            U sljedecem postu ide statisticka analiza sezone 2012/2013. pa cu da komentarisem Wadari post


                            Ok nastavljam na prethodni post iako ste ispisali 2 str dok sam ja jedan post ispisao

                            Eh ovako,

                            nedavno sam gledao fiml Moneyball i vidio sam slicnost izmedju tog filma i Wengerove zamisli. Doveo je covjek Girouda i Podolskog da zamjene jednog igraca, van Persia.

                            Hajde idemo malo po fantasyu i EA sportsu da pogledamo razlike izmedju 2 kluba

                            Arsenal

                            Tottenham


                            Ok

                            Sad malo po igracima.

                            Golmani:
                            Szczesny i Lloris su tu negdje, Lloris bi dobio neku prednost po iskustvu ali po talentu mislim da je Woja ispred. Covjek je pun samopouzdanja bori se i ako nastavi napredovati postat ce bolji od Llorisa sigurno.

                            Obrana:
                            Sagna je katastrofa ove sezone, momak ne moze da se sastavi sa formom, uglavnom je on krivac za arsenalove primljene golovoe u zadnjih 10 kola, porediti ga s Walkerom u trenutnoj formi je blesavo. Walker je trenutno najbolji desni bek lige bez sumnje!
                            Mertezacker nije za premiershipa, cita igru odlicno ali je prespor za ovu ligu, ali iskustvo koje ima je na neki nacin odlicno za klupe. Koscielny je dramatican stoper, covjek je brz, jak i odlicno cita igru, ali puno puta je dekocentrisan i primaju se pacerski golovi radi toga, jednostavno treba mu jos sampouzdanja i ima vremena i dobrog trenera mozda izraste u jednog od najboljih stopera, iako je prosle sezone bio u top 5 stopera premier lige po statistikama(istina je!). Vermalen, covjek otkako je traku dobio ko da je s marsa pao . Jenostavno nema te sigurnosti vise. Prosle sezone je znao otrcat u napad i primi se go zato sto je ostao naprijed, toga ove sezone nema. Gibbs, mozete ga pljuvati koliko god hocete ali je taj momak jednostavno najblji defanzivac Arsenala ove sezone i strasno je napredovao. Ne zna centrirati? 5 asistencija ove sezone u EPL i ne zna centrirati ma daj. Da istina da nije bajan centarsut ali mlad je momak naucit ce!

                            Totenhemova obrana se sastoji od igraca Walker, kojeg sam spomenuo da je najbolji u EPL od desnih bekova ove sezone, Gallasa, Verthongena, Caulkera, Dawsona i Naugtona. Naughton je levat svoje klase kojeg je Walcott silovao u novembru. Verthongen je klasa ali je isti kao i Vermalen. A Gallas, Caulker i Dawson sigurno nisu bolji od Koscielnog i Pera. Zasto?Pa zato sto je obrana Arsenala ove sezone primila manje golova i ima vise cleen sheetova.

                            Veza:
                            Arteta iskustvo mu je dobro ali je klupa i rotacija definitivno. Sigurno pristupa svakoj utakmici, ali ne igra na pravoj poziciji. Prosle sezone je pokazao da moze, a moze i ove samo treba da se kupi zadnji vezni koji ce cuvati obranu i Arteta se procjevetati. Wilshire je TITO od igraca i nemam sta tu komentarisati. Cazorla je umjetnik ali previse nekonstantan ove sezone, jos uvijek se aklimatizuje na EPL, bit ce bolji sljedece sezone. Diaby vjeciti potencijal i drama igrac ali jebemu stakleno zvono frajera dotaknes mora doktoru Ramsey vjecni potencijal, cak je bio bolji potencijal od Wilshira do loma noge onda je sve palo u vodu, ali posudba nekom premier ligaskom klubu bi mu dobro dosla. Rosicky, upropasten igrac povredama, ja sam zaljubljenik u njegovu igru bio kada je dosao ali povrede su ga upropastile, ima jos uvijek u njemu magije ali nije to to, mora da ide.

                            Tottenham ima solidnu vezu, Dembele se istice kao glavna figura. Po meni isti tip igraca kao i Diaby samo sto ovaj nije od stakla vec je od armiranog betona. Takve tipove igraca ja obozavam i zao mi je sto ne igra u Arsenalu. Dempsey je prosjek od igraca, star i za klupe dobar. Sigurdson je jos uvijek mlad ali po meni je on prosjek igrac, jedino sto zna jeste odalamit loptu i kud ode ode. U Swanseau je 80% tih suteva zavrsavalo u golu. Sandro je igrac podlozan kiksu, po mojim analizama onih utakmica koje sam gledao jako lose se krece i ostavlja obranu otvorenom. Hudleston, o njemu ne bih da pricam.

                            Krila:
                            Walcott, momak je napredovao i ja sam JEDINI na ovom forumu da vjerujem da ce taj momak biti zvijer od fudbalera. Walcott se krece odlicno, ali na napadacu jos uvijek nije me uvjerio da ga zasluzuje. Igra odlicno ove sezone i 8 golova i 8 asistencija u EPLu nije malo, a bit ce ih jos vise! Chamberlain je po meni odlican talenat ali da neko kaze da je on sada bolji od Walcotta je meni tako tuzno da je to nevjerovatno. Ox ce biti igracina ako bude slusao Wengera nema tu sumnje, ali ako je bolji od Walcotta zasto nije doprinjeo golovima ove sezone koliko je Walcott doprinjeo, a Walcott je jako malo utakmica ove sezone poceo u startnih 11(oko 50%). Podolski je meni jedan igrac koji je najvise potcjenjen u ovoj ekipi Arsenala. Jako malo golova je Arsenal primio ove sezone preko desne strane odnosno lijevog beka. Podolski ima ulogu da radi kao pcela i da doprinosi naprijed, i doprinosi 6 golova i 6 asistencija nije malo. Gervinho je idiot i za mene on ne moze igrati u Engleskoj. Ramsey ne moze igrati na krilu!

                            Bale je klasa tu nema price. Lenon je smotan i ima puno srece jer ono sto sam ja dosad gledao, a pogledao sam dosta je da on pretrci sve dodje do kornera i izbori korner. Ono sto je dao golova su otpadci i odbijene lopte od obranbenih. Mnogo srece ima momak i on je za mene prosjek bio, a sad sa AVBom tek treba da vidimo.

                            Napad:
                            Sada cu ispisati nesto s cime se necete sloziti, a to je o igracu kojeg mnogo gotivim, a to je Olivier Giroud
                            Giroud je meni drama od napadaca, prva sezona mu je EPL i nazivate ga FLOPOM, taj flop je dao 6 golova ove sezone samu Engleskoj. On je kvalitetan igrac i Monpelier je prosle sezone titulu uzeo zahvaljujuci njemu i Belhandi, ali vise njemu. Giroud je igrac koji nije obdaren brzinom, stoga treba mu najmanje 5-6 mjeseci da se privikne na brzinu fudbala. Pas igra mu nije nalbolja ali asistencije koje je djelio ove sezone u svim takmicenjima su strasne. Edin Dzeko kada je dosao u premier ligu je okarakterisan kao flop, ali sada je jedan od najubojitijih napadaca u engleskoj ove sezone. Prijatelj mi je rekao za Dzeku da ce on biti dobar kad se pukne Engleskim preparatima za treniranje, i pogodio je. Isto ce da bude i sa Giroudom, samo sto Giroud ima ubojit sut ljevicom van sesnest a Dzeko nema u svakom ostalom segmentu oni su meni isti.

                            Defoe je ubojit napadac ali ove sezone samo pocetak sezone mu je bio odlican. U zadnjih par utakmica je drama los, fula kolosalne sanse i mene jebe na fantasyu. Nema pogovora da je on drama napadac i trenutno je bolji od Girouda, ali ja ne bih nikada mjenjao Girouda za Defoa! Adebayor je smjesan ove sezone, 2 gola dovoljno je reci.


                            A sad malo da se osvrnem na to ko je Arsene Wenger. Arsene je osoba koja nikada nije zavrsila sezonu izvan top 4 u svojih 16 godina u Engleskoj. Ja da ima dobra kladionica sa dobrom kvotom na Arsenal da ce se plasirati sljedece godine u LP stavio bih kucu na to. Ja sam osoba koja vjeruje u patterne, sheme itd. A shema je sljedeca, Wenger ce uspijeti da uvuce Arsenal u top 4 pa kako god, budite sigurni. AVB je klasa od trenera, nije imao srece u Chelsiju, ali mi nije drago sto je u tottenhemu jer bi se moglo nakon 19 godina da se desi da tottenhem zavrsi ispred Arsenala. Al ajde da se vratim na Wengera. Potrosit ce on pare ovaj mjesec ne brinite se, cim je dao Walcottu 3 miliona na potpis dat ce i da kupi igraca i on je toga svjestan da mora da kupi nekoga.

                            Novine su stvorene da se prodaju i moraju pisati nesto da bi se prodale, a to sto su lazi ili ne to je manje bitno. Arsenal je klub koji kada se interesuje za nekog igraca odmah za njim pomahnita pola evrope jer ljudi znaju ko je Wenger i da uglavnom ne kupuje otpadke od igraca. Tu cinjenicu AGENTI IGRACA mnogo iskoristavaju da bi podigli cjenu svojih klijenata i dobro ih prodali, pa nije ni cudo sto se svaki prelazni rok po 200 igraca povezuje s Arsenalom, a dodje 0.


                            Da zavrsim ovaj dugi post i da vam usput jebem sunce ispisali ste jos stranicu ipo dok sam ja pisao ovaj post

                            Ove sezone Arsenal ce zavrsiti u top 4, vjerovatno kao drugi u ligi, ali vise vjerovatno kao 3. Bitka za 4. mjesto ce biti izmedju Chelsea i Tottenhema, i to ce potvrditi naredni period, odnosno mjesec januar gdje ce Arsenal da pobijedi City, Chelsea i Liverpool. Po meni najtezi protivnik ce da bude Liverpool.

                            Ako se desi suprotno, odnosno da Arsenal ne pobijedi zadnji pasus sam pogrijesio i nemojte me pljuvati radi toga.

                            (Da se vratimo u realnost, bit ce 0-0 s Cityem, s Chelsea ce biti 2-2 i Liverpool ce biiti 1-0)

                            Spoiler
                            Ako ste dosli dovdje onda ste veoma iznervirani
                            Last edited by maliajnstajn; 10-01-13, 00:57.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Uff, malo su i ta 2-3 pojacanja sto pricate, po meni. Treba jos jedan stoper, oba beka, zadnji vezni ( mozda i ne bi trebao da Diabi nije toliko staklen ), i spic posto ja idalje ne verujem u Volkota, mislim da mu zavrsnica jos nije kako treba da bude za golgetera sto Arsenalu treba. Sto se tice poredjenja sa ostalim ekipama, Arsenal, opet po meni, po kvalitetu nije u top4, Chelsea, Man Utd, Man City i Tottenham su trenutno po kvalitetu dosta ispred nas, svi oni imaju bolju rotaciju tj bolju klupu, nama igraju igraci koji njima mozda ni na klupi igrali, opet uspevamo nekako da se i sa tim izborimo, budemo 5 na tabeli, mozda Wenger ima mnogo cudne odluke sto se tice prvih 11 tipa stavljanje Ramseya na krilo i uopste ubacivanje istog u igru, al kad od tog istog Ramseya nemas boljeg onda ...

                              Comment


                              • Da zavrsim ovaj dugi post i da vam usput jebem sunce ispisali ste jos stranicu ipo dok sam ja pisao ovaj post



                                Nema sanse da udje Arsenal u TOP 4 sa ovakvom ekipom. U Arsenalu od pre 5-6 sezona, igrali bi Voja, Jack i Santi...Mozda.
                                Last edited by Wilshere_10; 10-01-13, 01:06.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X