Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svakako bolji od sadasnjih!

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post


      Kakva perverzija od dresova...


      2 kombinacija mi se jako svidja

      Comment


      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
        Svakako bolji od sadasnjih!
        Sadasnji dresovi su odlicni. I ne znam zasto bacas hejt kada dresovi uniteda nisu bajni.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Sadasnji dresovi su odlicni. I ne znam zasto bacas hejt kada dresovi uniteda nisu bajni.
          Bacam hejt?! Genijalno... zanima me sta je za tebe definicija hejta?

          Ja sam samo napisao svoje misljenje, a Junajtedovi dresovi nisu bajni ovako ali na igracima su mi odlicni.

          Comment


          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
            Bacam hejt?! Genijalno... zanima me sta je za tebe definicija hejta?

            Ja sam samo napisao svoje misljenje, a Junajtedovi dresovi nisu bajni ovako ali na igracima su mi odlicni.

            http://i45.tinypic.com/15s36l4.jpg slazem se da su na igracima odlicni

            Comment


            • Originally posted by CARTEL1970 View Post
              http://i45.tinypic.com/15s36l4.jpg slazem se da su na igracima odlicni
              Eto, i sam covek priznaje da su na igracima odlicni!

              Comment


              • Danas nas povezuju sa Mbiwom, Lopezom i McCarthy-jem iz Wigana. Ovaj zadnji bi bio fenomenalno pojacanje.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Arsenal team vs Swansea: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Arteta, Wilshere, Ramsey, Walcott, Cazorla, Giroud.

                  Substitutes: Martinez, Vermaelen, Santos, Coquelin, Rosicky, Oxlade-Chamberlain, Podolski.


                  Jer to 4-4-2 ili je Remzika na krilu? Necu gledati danasnji mec, idem na fudbal, a sa Remzikom na krilu je i bolje sto sam odabrao onu drugu opciju nego gledanje utakmice. .
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Da li je moguce da se opet Remzija stavlajti na krilo
                    sigpic

                    Comment


                    • @Wilshere Pazljivo prati Remzikinu igru pa da mi preneses kako je igrao. Mozda kojim cudom opet dobije kredite.
                      Ocekujem X ovde pa onda da ih na Emiratima eliminisemo.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Ma samo nam jos jedan mec treba protiv Svonsija,pa da nam Michu opet da gol na Emirejtsu a
                        Ali uprava je zadovolja,bice para od karata;)
                        sigpic

                        Comment




                        • Dajte izvestaj utakmice, ko je kakav bio ? Rekao sam vam X danas. Video sam golove i Gibbsov je fantastican.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Ne bih da vam kvarim praznično raspoloženje, ali, kontam nešto, nama je trenutno Skilaći četvrti štoper tima...
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Nadam se da ce i on otici.Bolje da nemamo cetvrtog stopera nego da nam je on cetvrti stoper.
                              sigpic

                              Comment


                              • Zar nije cetvrti Miqe

                                Qpr izgleda dovodi M vilu .

                                Ono sto primecujem da Venger jako slabo rotira igrace. Njemu se sve svodi na 15 igraca, i ne bi me cudilo da krenu serije povreda, jer se najcesce najvljaju kod umornih igraca. I neshvatljivo mi je da juce nije igrao na krilu Rosicky umesto Ramzija, pa videlo se koliko nam je prosle sezone Rosicky unosio energije u igri, a takodje mogao je da igra i umesto Kazorle, da se spanac odmori malo.
                                Last edited by Lion; 07-01-13, 14:54.

                                Comment

                                Working...
                                X