Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Ne znam na sta se odnose asistencije ali znam da sam Eden ima vec 9 asistencija ove sezone u svim takmicenjima.
    Ovo je samo PL,nisam sabirao ostala takmicenja.PL+CL onda je odnos 12-8 za Ars trio.Mada opet porediti grupu Celzija i Arsenala je smesno.

    Comment


    • Originally posted by Wilshere_10 View Post
      Wenger on interest in Wilfried Zaha: 'He's not more on the list than anybody else'

      Rosicky i Walcott se vratili punim treninzima.
      Taj batica se stalno pominje, a ja zaista ne vidim sta on to posebno dobro zna, pa ga hoce jaci klubovi..Eto u kvalifikacijama protiv nas, igrao je u oba meca, nije se video, sansu niti je stvorio niti je imao. U prvom mecu ga Mladenovic pojeo, u drugom Rodic. Prosek igrac koji je naduvan kao vecina Engleza.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Wilshereu zele da ponude novi ugovor i kapitensku traku u buducnosti ! On ce biti nasa ikona kao sto je Gerrard u Liverpoolu.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Originally posted by Topdzija View Post
          Wilshereu zele da ponude novi ugovor i kapitensku traku u buducnosti ! On ce biti nasa ikona kao sto je Gerrard u Liverpoolu.
          Terry u CFC, Scholes i Giggs u Manchesteru...Cuo sam da City trazi nekog bivseg fudbalera da im bude ikona, placaju 300k nedeljno.
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Eto im ga Viera!

            Comment


            • Eto im ga Antoan Sibierski, David James ili mozda Trevor Sinclair.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Jebo Shity i njihove legende

                Da je veceras dobit Evertona na Goodisonu 2 razlike rodio bih se ponovo
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Samo da ih dobijemo, ne pitam kako. Leze nam, ali nikad nisu bili jaci.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Ja zelim Eisfelda da vidim bar na klupi... Ako ne veceras moze protiv Swansea.... Sigurno ce biti u ekipi protiv Bredford citya u kupu sljedece sedmice
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Prosli put kad su igrali na Goodisonu pobedili su ih i to mi je bio poklon od njih za rodjendan. Veceras ocekujem pobedu, jer kako kazete leze nam. Secam se pre 3-4 sezone prvo kolo i na Goodisonu 1:6 za Arsenal.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Ja mislim da dobijamo. Ima Everton jak tim, sto kaze Willshere nikada jaci, ali smo uvek znali kako da ih dobijemo.

                        Ako bude igrala ova postava:
                        Szczesny
                        Sagna, Mertesacker, Koscielny, Vermaelen
                        Arteta, Cazorla, Wilshere
                        Walcott, Giroud, Podolski
                        DOBIJAMO!
                        If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                        Comment


                        • Bild objavio da Gotze ima klauzulu do 1.7.2013. prema kojoj moze da ode za 37m.
                          Maricu, potvrdi da li je tacno.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Originally posted by Gologuzan View Post
                            Ja mislim da dobijamo. Ima Everton jak tim, sto kaze Willshere nikada jaci, ali smo uvek znali kako da ih dobijemo.

                            Ako bude igrala ova postava:
                            Szczesny
                            Sagna, Mertesacker, Koscielny, Vermaelen
                            Arteta, Cazorla, Wilshere
                            Walcott, Giroud, Podolski
                            DOBIJAMO!

                            slazem se sa postavom samo bi umesto Verme na boku Gibsa a Vermu i Peru banderu kao centralne sve ostalo isto i dobijamo sigurno...

                            Comment


                            • Ako Moyes stavi Fellainija u vezni red, bice cupavo. Nasa trojka u vezi je slaba u defanzivi, tu dolazimo do problema nedostatka zadnjeg veznog. Arteta nije resenje, nikako.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • ja bi stavio Mertesackera da ga cuva i pokusa da ga dobije u skok igri, ako ovaj bude igrao kao polu spic opet...

                                p.s.

                                kako sam se smorio sa ovim kombinovanim prenosom imamo sedam SK kanala i na nijednom nije Arsenal cela tekma, nadam se da ce na Premiumu dati samo Arsenal.
                                Last edited by Tazz; 28-11-12, 15:02.

                                Comment

                                Working...
                                X