Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
    Nista, tamo u februaru ce reci da su pokusali da dovedu 3 igraca, ali da ih je visa sila sprecila...
    KLASIKA
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Arsène Wenger: "In the winter break we are working very hard, we have some funds available and it could happen that we buy two players (+Thierry) but I cannot reveal to you today the names."

      Eto izjave u originalu...
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Uh kako bih voleo da opet dodje Henry iako bi opet bilo kratko, samo da se oseti vintage premier league <3
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Umre crnac, odlazi na nebo i dodje do Svetog Petra. Kaze mu Sv. Pera: "'De ces bre ti crnac?". "Pa mislio sam da udjem u raj...". "Ma jesi ti normalan", veli njemu Sv. Petar "pa ovo je Raj, ne mogu crnci u raj!!!". Crnac pita: "Pa gde cu ja onda?". A Sv. petar kaze: "Ma nemam pojma, eno ti tamo pakao, pa probaj tamo." I Crnac ode.

          Dodje do pakla, a tamo stoji djavo i kaze mu: "De si bre ti crnac posao?". "Pa unutra da udjem, ne daju mi u raj, pa sam dosao u pakao" A Djavo ce: "Ma bezi bre budalo, pa ne mogu crnci u pakao". Onda jadni crnac pita: "Pa gde cu ja???" A Djavo odgovori: "Nemam pojma, probaj u Arsenal!"

          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Znaci bas gledam da li mogu da kopiram vic ovde i vidim ti to vec uradio
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Vidis nisam znao da je arsenal odigrao 8 od 14 tekmi u gostima. Ako sepobjedjuje kuci onda mislim da povratak u top 4 nece biti problem.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Vidis nisam znao da je arsenal odigrao 8 od 14 tekmi u gostima. Ako sepobjedjuje kuci onda mislim da povratak u top 4 nece biti problem.
                pa i ja se tome nadam,ali sad 2 utakmice igramo kod kuce,pa opet 2 u gostima ako sam dobro video

                Comment


                • Talks have begun with Crystal Palace over a January move, with the Gunners confident of landing the 20-year-old star with a €12.3 million offer up front and €2.5m in add-ons
                  E moj Wenger-u, matora drtino, izlapeo si totalno.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • AW "It is maybe a good period to sign players [from Spain] because the clubs are in trouble financially and you can make bargains there."

                    Dobro, nemojte odmah o Falcao-u.
                    Ja kontam Isco.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Pa on ima klauzulu bese 20 miliona,vrlo moguce da je on u pitanju,mada opet pitanje je da l' on hoce da ide na pola sezone.

                      Comment


                      • Pa i nema razloga za odlazak, prva je violina, igra LS, jedva je uspeo da nadje svoje mesto pod suncem, i to kad je Santi otisao, tako da sumnjam da bi hteo da se ponovo bori za mesto s njim.

                        EDIT:A opet, moze biti i Adrian, Atletico je u ozbiljnim dugovima, i radije bi prodali njega nego Falcao-a.
                        Last edited by Wilshere_10; 30-11-12, 20:06.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Vidis tog Adriana bi volio da vidim u Arsenalu.. Takodjer ZELIIM NEKOG DM-a
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment




                          • Ukrali ga Barci, zajedno s Toralom. Vredelo je, vredelo.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Ovaj video sam pogledao prije 10ak min i bukvalno sam se sjebao kako momak igra
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • http://www.thesun.co.uk/sol/homepage...o-Arsenal.html

                                10m za kantu, 12m za prosecnog, izvikanog Engleza od 20 godina... Wenger je puk'o.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X