Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • L'Equipe je danas prenio da je Huntelar dogovorio s Arsenalom uslove. Taj isti L'Equipe je objavio prvi vjesti za Girouda i Cazorlu ljetos.


    Takodjer Happy Invincible's day

    City izgubio, samo su jedni NEPOBJEDIVI !!!
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      L'Equipe je danas prenio da je Huntelar dogovorio s Arsenalom uslove. Taj isti L'Equipe je objavio prvi vjesti za Girouda i Cazorlu ljetos.


      Takodjer Happy Invincible's day

      City izgubio, samo su jedni NEPOBJEDIVI !!!
      Valjda ce omanuti sto se Huntelaara tice, zamislite kakav bi to tandem bio Hunterlaar-Gervinho pa oni se ne bi mogli sastaviti. .
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Pa nece ni igrat u tandemu sigurno.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Topdzija batice, sto toliko mrzis Huntelaar-a? Sta njemu fali uopste?
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Kao sto sam i govorio prije neki dan Giroud nije napadac za Arsenal,njima treba neki fleksibilniji igrac koji zna vise od njega lopte da igra,dzaba njemu oni golovi koje je dao kad je to jalovo sve,zadnje 3-4 utakmice kao da ne igra lik.Moraju dovesti nekoga boljeg ili ako hocete drugacijeg...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Topdzija batice, sto toliko mrzis Huntelaar-a? Sta njemu fali uopste?
              Ne mrzim ga, ali mislim da nije tip igraca koji odgovara Arsenalu. U Schalkeu je ok, u Ajaxu je kidao(tad sam ga cak i zeleo kod nas), ali kad se setim kakav je bio u Milanu i Realu...
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Ne mozes da poredis Milan i Real iz tog perioda sa sadasnjim Arsenalom. Covek je prosle sezone dao 48 golova, nema tu odbijanja takvog igraca, covek je ubica.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Ne mozes da poredis Milan i Real iz tog perioda sa sadasnjim Arsenalom. Covek je prosle sezone dao 48 golova, nema tu odbijanja takvog igraca, covek je ubica.
                  Ako ti tako kazes. Daj Boze da ukoliko dodje unese neke promene i bude u pola efikasan kao Robin van Persie prosle sezone.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Ne mozes da poredis Milan i Real iz tog perioda sa sadasnjim Arsenalom. Covek je prosle sezone dao 48 golova, nema tu odbijanja takvog igraca, covek je ubica.
                    Ne bi bio fit za Arsenal, mozda to hoce covek da kaze, a realno ne bi. Giroud je fleksibilniji igrac od njega, pa se ni on ne snalazi. Slazem se sa Akanom ako je poenta njegovog posta da napadac mora da bude svestraniji igrac, a to Huntelar nije ni u ludilu. A ni meni se on ne svidja...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ne znam zaista sta se desava sa Vengerom zadnjih par godina, nikako da dovede krstenog napadaca... Ne znam koliko je Huntelar pravo resenje, mada mislim da nece biti gori od Zirua.

                      Jbg, Arsenalu treba neki agilniji napadac koji ce vise ucestvovati u akcijama a ne da se zabije u sam vrh napada pa ako mu neko posalje dobar centarsut, pa sta bude... Mada smo videli da se Ziru vec par puta i tako obrukao, dobije loptu ali zavrsnica katastrofa i uzas.
                      Mada necu jos da mu sudim posto mu je tek prva sezona, tacnije polusezona. Ali kada pogledam kako je prosao Samak, pa i Zervinjo onda nisam optimistican.

                      Comment


                      • Mora napadac za ovakav Arsenal da bude svestraniji,a Giroud je sve suprotno od toga,nikako njega nisu trebali dovesti...

                        Ipak mislim da bi se Klaas ovdje bolje snasao od njega,ja bih njega prije uzeo to je sigurno,ali svako ima svoj ukus,meni je Giroud drven previse
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Meni je zao sto Carlos Vela nije dobio priliku pravu u Arsenalu, verujem da bi se on snasao.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Arsenalu treba Adrian Lopez, pa Huntelar, pa Walcott, pa zadnji vezni pa bek, pa krilo
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Mislim takodje da bi Adrian doprineo ekipi, a uklapa se u budzet koliko bi Venger mogao i hteo da potrosi.

                              Ali nekako mi se cini da ce Venger opet dovesti nekog iz Ligue 1.

                              Comment


                              • Freshko, ajde nemoj se sprdati, Giroud bolji fit pa gol ne moze da utrpa. Huntelaar je dokazan napadac u ligi u kojoj se igra dosta brzi fudbal nego u Engleskoj, lakse ce se on uklopiti u Arsenal nego sto bi Giroud ikada mogao, da ne kazem da je Huntelaar klasa za Giroud-a. Da je drvo, ne bi dao 48 golova u jednoj sezoni i shvatite vec jednom, postajete kao navijaci LFC-a, pa krenuli da odbijate igrace, ako je tako, nemojte se ljutiti kada ne bude LS. Postaje smesno i diskutovati uopste.

                                @Ajnstajn

                                Lopez kosta 20 miliona, ako ti mislis da ce Wenger njega platiti i dovesti jos par igraca, onda cu stvarno pomisliti da ti zapravo i ne pratis Arsenal.

                                I da dodam, od vas sto diskutujete kvalitete Huntelaar-a, ako je bar deo vas odgledao vise od dva meca Schalke-a iz prosle sezone, ja dam glavu. Izuzimam Akana, on gleda Vedada i Bayern, pa garant baci pogled i na Schalke.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X