Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Arsenal London

    To sto si rekao pokazuje kakav si navijac navijas za klub samo radi trofeja bravo za tebe .
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Re: Arsenal London

      [quote author=Gangrena link=topic=2670.msg224740#msg224740 date=1294586851]
      To sto si rekao pokazuje kakav si navijac navijas za klub samo radi trofeja bravo za tebe .
      [/quote]

      ja bih pre rekao da je zbog pobednickog mentaliteta....koji kaze da je vec 20 godina Mancester Junajted medju prva tri tima na ostrvu.Taj pobednicki mentalitet kaze da moze da igra ko hoce....Mancester ce ostati tu gde jeste....na prvom mestu.Moze da ode bekam,van nistleroj,kin,ronaldo,tevez....Mancester ce i dalje pobedjivati.E zato volim MAncester Junajted....zbog te fudbalske filozofije alexa fergusona.

      Comment


      • Re: Arsenal London

        Milsim da je ova diskusija potpuno suvisna. Nek voli ko sta voli, a nas tobdzija bih molio da se okanete............

        Comment


        • Re: Arsenal London

          Zasto u najavi tekme Ipswich-Arsenal narator kaze: "Roj Kin ce imati sanse da ponovo zagorca zivot Arsenalu", a Kin je popio otkaz pre par dana??? Jel se oni u reziji tamo uopste informisu o desavanjima? Cak i komentatori cesto govore neke potpuno netacne informacije....... #%d*

          Comment


          • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Re: Arsenal London

              Tacno, Roj, moja greska,hvala. A koja je razlika izmedju obicnog sport kluba i onog plus??? Zar se ne dobijaju oba zajedno u paketu?
              Mene jedino nerviraju oni 3,4 i 5 jer ih niko nema.............

              Comment


              • Comment


                • Re: Arsenal London

                  LOL &*#GI(]
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Re: Arsenal London

                    Walcott kaze da je simulirao penal protiv Leedsa, i izvinio se svima za to.
                    Neka, i mi smo poceli da igramo prljavo. Kada mogu drugi, mozemo i mi.
                    I Fabregas u poslenje vreme ostro startuje, dosta su njega lomili. Samo cvrsto.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Re: Arsenal London

                      [quote author=Topdzija link=topic=2670.msg224945#msg224945 date=1294610195]
                      Walcott kaze da je simulirao penal protiv Leedsa, i izvinio se svima za to.
                      Neka, i mi smo poceli da igramo prljavo. Kada mogu drugi, mozemo i mi.
                      I Fabregas u poslenje vreme ostro startuje, dosta su njega lomili. Samo cvrsto.
                      [/quote]


                      Mala ispravka.




                      Walcott je izjavio kako je simulirao kod prvog starta , a da je kod drugog stvarno bio fauliran čak se i zakleo .
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Re: Arsenal London

                        Henry trenira sa Arsenalom







                        Legenda Topdzija Thierry Henry vratio se u London kako bi trenirao sa ekipom Arsena Wengera.


                        Naime kratkotrajne pripreme će pomoći jednoj od legendi topdzija da se fizički pripremi za nastavak sezone koja počinje u Martu.




                        Henry je napustio Arsenal 2007226 golova tokom njegove blistave karijere u dresu Arsenala i bio je član nepobedivog tima koji je ostvario nepobedivu sezonu 2003/4.

                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • HOĆE LI SE OVAJ VENGER OPAMETITI JEDNOG DANA
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Comment


                            • [/quote]
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • [/quote][/quote]

                                ok evo necu vise..... p%8@

                                Comment

                                Working...
                                X