Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako dodje Samba nece bogme
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post
      Ako dodje Samba nece bogme
      Ako dođe, nece, ali po trenutnom stanju, amin ti je to Gangrena brate.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Vidjecete da ce nasa odbrana biti jaka , iako nam se svi prismijavaju. ZA razliku od prosle godine imamo Vermaelena, koji izgleda izvanredno, kao masina , moze sam igrati u odbrani, Kos ima jednu sezonu za sobom , mada jos nije dostigao ono sto moze, a Wenger je u potrazi za jos jednim jakim stoperom sa EPL iskustvom. Na pripremama odbrana je lose izgledala,ali to su pripreme , igracima se ne trose previse, pravu sliku mocemo vidjeti tek na Emirates Cupu.
        Sto se tice ove 3 pripremne utakmice , Gervinho je pokazao da je ogromni pogodak, pravice haos protivnickim odbranama koje nisu navikle na ovakvu "sunjalicu", prolazice im iza ledja a da i ne primjete. Jenkinson djeluje dobro , igrao je na beku,po meni veci potencijal ima kao stoper. Gibbes ce biti dobra zamjena za Clichy-a, mnogo je obazriviji defanzivno i ne srlja previse u napad.
        Po meni ove pripreme su pokazale da ce nas glavni igrac ove sezone biti Jack, nevjerovatno kako je sve bolji i bolji.

        Comment


        • Ali svake jebene godine se vode ovakvi razgovori...tipa:"bice ovo dobro,bice ono, imamo ovog, imamo onog".... Imamo mi tuki dame i gospodo, da se tako fino izrazim...... Ja tvrdim da nece biti nista bolje no ove godine.....voleo bih da me demantuju, al' slaba vajda od toga

          Comment


          • Sigurno da znaci povratak Vermaelen-a, ja se iskreno nadam da Arsenal nece ovog puta posustati u finisu.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Otisao je Eboue u Galatasaray za 4 miliona.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Emmanel Thomas u Ipsvich
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • ode Cazorla u Malagu...

                  Comment


                  • Svi odose u kurac

                    Comment


                    • Originally posted by Topdzija View Post
                      Otisao je Eboue u Galatasaray za 4 miliona.
                      eboue u galatasaraju?,ne kapiram sto su ga dali

                      dimitrije u pravu si svi odose u qrac

                      Comment


                      • recimo sto su uzeli jenkinsa i sto ebue ima preko 30 godina i sto vec 2 sezone ne moze da skrpi
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Al sad javljaju da "cloziramo in" huana matu....................jos da im poverujem

                          Comment


                          • Nije nemoguce da dođe Mata....samo je pitanje sta ce on Arsenalu? Arsenal ima vec dobra krila.....treba jedan iskusan zadnji vezni i stoper, a ne toliko krilni igraci. Ali eto, Wenger zna najbolje.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Upravo to solidan nam je napad pogotovo ako Nasri ostane jos jednu sezonu treba na tom stoperu da se poradi malo ne znam sta je bilo za Sambu skysport je pricao da smo ponudili 11milki posle toga nista
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • "Marca" boga mi pise da je mata na pljucoprc od potpisivanja ugovora...... kako? pojma nemam. Kazu da ima otkupnu klauzulu u ugovoru i da je arsenal to platio....
                                sta ce biti, videcemo uskoro.........

                                Comment

                                Working...
                                X