Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Arsenal London

    [quote author=Dimitrije link=topic=2670.msg224459#msg224459 date=1294527929]
    [quote author=BatmanUtd link=topic=2670.msg224433#msg224433 date=1294524272]
    trening centar. :fc-[

    [/quote]
    Kolko se secam, veliki Mancester je ispao od Leedsa prosle godine koji je tada bio treceligas. :fc-[
    [/quote]

    Comment


    • Re: Arsenal London

      Arsenal ce uzeti ove sezone i Carling i Premier.

      Comment


      • Re: Arsenal London

        Ali ipak ispasti od treligasa. To nije mala stvar za tim poput Man Utd-a.

        Najbolje bi bilo da Vela ode na pozajmicu i stekne iskustvo. Komentator je rekao da ga trazi 10-ak klubova.
        I da dodam. Squilaci mi se isto ne svidja poslednjih par utakmica. Mnogo gresi. Djourou sve bolji.
        Imao je Denislon dobar sut na kraju.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Re: Arsenal London

          [quote author=Funkerman link=topic=2670.msg224476#msg224476 date=1294530126]
          Arsenal ce uzeti ove sezone i Carling i Premier.
          [/quote]

          &*#GI(] #%d* &*#GI(] #%d* &*#GI(] #%d* &*#GI(] #%d* &*#GI(] #%d*

          Comment


          • Re: Arsenal London

            [quote author=BatmanUtd link=topic=2670.msg224468#msg224468 date=1294528672]
            [quote author=Dimitrije link=topic=2670.msg224459#msg224459 date=1294527929]
            [quote author=BatmanUtd link=topic=2670.msg224433#msg224433 date=1294524272]
            trening centar. :fc-[

            [/quote]
            Kolko se secam, veliki Mancester je ispao od Leedsa prosle godine koji je tada bio treceligas. :fc-[
            [/quote][/quote]
            Ne cutimo, decko, vec nismo na forumu pa ne mozemo da ti odgovorimo.
            A takodje vidim da pokusavate da kopirate "invisibles", pa tesko, 49 tekmi u premier ligi bez poraza. Aj da vidimo i to cudo &+I}\

            Comment


            • Re: Arsenal London

              [quote author=Dimitrije link=topic=2670.msg224652#msg224652 date=1294577377]
              [quote author=BatmanUtd link=topic=2670.msg224468#msg224468 date=1294528672]
              [quote author=Dimitrije link=topic=2670.msg224459#msg224459 date=1294527929]
              [quote author=BatmanUtd link=topic=2670.msg224433#msg224433 date=1294524272]
              trening centar. :fc-[

              [/quote]
              Kolko se secam, veliki Mancester je ispao od Leedsa prosle godine koji je tada bio treceligas. :fc-[
              [/quote][/quote]
              Ne cutimo, decko, vec nismo na forumu pa ne mozemo da ti odgovorimo.
              A takodje vidim da pokusavate da kopirate "invisibles", pa tesko, 49 tekmi u premier ligi bez poraza. Aj da vidimo i to cudo &+I}\
              [/quote]

              u jaka stvar,bas me briga sto je arsenal odigrao citavu sezonu bez poraza,to se pise kao 1 titula nacionalnog prvaka,ne 2,ne 3,ne 10.....takodje me bas briga hoce li Man Utd ostati do kraja sezone neporazen,najbitnije je da se osvoji titula.Man Utd je nakon tih tvojih ''invisibles'' osvojio 10+ trofeja a arsenal 6 godina ne moze da se sastavi. &+I}\

              Comment


              • Re: Arsenal London

                Samo ti uzivaj +*@WT*48*

                Comment


                • Re: Arsenal London

                  [quote author=Dimitrije link=topic=2670.msg224668#msg224668 date=1294580607]
                  Samo ti uzivaj +*@WT*48*
                  [/quote]

                  ja uzivam ^%@7f ,a vi usled nedostatka argumenata mozete koliko ocete da skrecete sa teme (*#^R^

                  Comment


                  • Re: Arsenal London

                    Ma koje teme decko, ti zivis u gadnoj zabludi. Jedno je voditi normalan razgovor sa razumnim ljudima, a drugo rapsravljati se sa tobom ovako. Ako hoces da bacas h8 idi negde drugde, zamolio bih te.

                    Comment


                    • Re: Arsenal London

                      [quote author=Dimitrije link=topic=2670.msg224672#msg224672 date=1294580921]
                      Ma koje teme decko, ti zivis u gadnoj zabludi. Jedno je voditi normalan razgovor sa razumnim ljudima, a drugo rapsravljati se sa tobom ovako. Ako hoces da bacas h8 idi negde drugde, zamolio bih te.
                      [/quote]

                      znas kako,ja sam samo rekao istinu.....arsenal 6 godina nije osvojio nista,....znam da istina boli ali to je realnost.Tako da stvarno ne znam ko je u zabludi.

                      Comment


                      • Re: Arsenal London

                        Pa ti, jer si upravo TI dosao ovde i poceo da prozivas. Da Arsenal ne osvoji nista narednih 60 godina i dalje cemo navijati za njega, ali nam nije cilj da idemo okolo i vredjamo ostale. Rekoh ti, sa tobom, rasprava nema nikakvog smisla......... (*#^R^

                        Comment


                        • Re: Arsenal London

                          [quote author=BatmanUtd link=topic=2670.msg224675#msg224675 date=1294581107]
                          [quote author=Dimitrije link=topic=2670.msg224672#msg224672 date=1294580921]
                          Ma koje teme decko, ti zivis u gadnoj zabludi. Jedno je voditi normalan razgovor sa razumnim ljudima, a drugo rapsravljati se sa tobom ovako. Ako hoces da bacas h8 idi negde drugde, zamolio bih te.
                          [/quote]

                          znas kako,ja sam samo rekao istinu.....arsenal 6 godina nije osvojio nista,....znam da istina boli ali to je realnost.Tako da stvarno ne znam ko je u zabludi.
                          [/quote]
                          Izvini u fudbalu je sve u titulama ?
                          Sta vam vrede te titule vidim koliko ste u plusu sto se tice finansijskog stanja a u kvalitetu fudbala necu ni da komentarisem 1:0 i bunker to je taj fudbal radije bi gledao ovaj Arsenal bez titule koji igra lep i kvalitetan fudbal nego neke bunkere sto igraju 1:0 svaku utakmicu &+I}\
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Re: Arsenal London

                            [quote author=Gangrena link=topic=2670.msg224733#msg224733 date=1294586022]
                            [quote author=BatmanUtd link=topic=2670.msg224675#msg224675 date=1294581107]
                            [quote author=Dimitrije link=topic=2670.msg224672#msg224672 date=1294580921]
                            Ma koje teme decko, ti zivis u gadnoj zabludi. Jedno je voditi normalan razgovor sa razumnim ljudima, a drugo rapsravljati se sa tobom ovako. Ako hoces da bacas h8 idi negde drugde, zamolio bih te.
                            [/quote]

                            znas kako,ja sam samo rekao istinu.....arsenal 6 godina nije osvojio nista,....znam da istina boli ali to je realnost.Tako da stvarno ne znam ko je u zabludi.
                            [/quote]
                            Izvini u fudbalu je sve u titulama ?
                            Sta vam vrede te titule vidim koliko ste u plusu sto se tice finansijskog stanja a u kvalitetu fudbala necu ni da komentarisem 1:0 i bunker to je taj fudbal radije bi gledao ovaj Arsenal bez titule koji igra lep i kvalitetan fudbal nego neke bunkere sto igraju 1:0 svaku utakmicu &+I}\
                            [/quote]

                            ja ne vidim da to finansijsko stanje negativno utice na rezultate Man Utd-a.....prvi na tabeli,svake godine glavni kandidati za trofeje u svim takmicenjima,....i da,NARAVNO DA JE SVE U TROFEJIMA....fudbal se igra da bi se osvajali trofeji,fudbal se ne igra u zlatne gace,.....to sto bi ti radije gledao lep i atraktivan fudbal to je tvoja stvar.Ali ne zivi se od lepog i atraktivnog fudbala. &+I}\

                            Comment


                            • Re: Arsenal London

                              Da vidim ti zivis od Manchesterovih trofeja -.-
                              Ja fudbal gledam u slobodno vreme i gledam da ga iskoristim sto je vise moguce i kao sto rekoh pre bi gledao lep atraktivan fudbal nego tamo neke chobane bunkerase sto daju gol i bunker odma &+I}\
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Re: Arsenal London

                                [quote author=Gangrena link=topic=2670.msg224737#msg224737 date=1294586592]
                                Da vidim ti zivis od Manchesterovih trofeja -.-
                                Ja fudbal gledam u slobodno vreme i gledam da ga iskoristim sto je vise moguce i kao sto rekoh pre bi gledao lep atraktivan fudbal nego tamo neke chobane bunkerase sto daju gol i bunker odma &+I}\
                                [/quote]

                                ja znam od cega zivim,to je uostalom moja stvar.......ti volis lep i atraktivan fudbal( mada mogli bismo da otvorimo javnu debatu o arsenalovom ''atraktivnom'' fudbalu) koji ne donosi bilo kakve rezultate....ja volim ''ne'' atraktivan i ''ruzan'' fudbal koji na kraju sezone donosi rezultate.

                                Comment

                                Working...
                                X